• phaser

    Caute, chtel jsem se vas zeptat jake mate zkusenosti s touhle bundou? Velice mi padla do okna, perfektne sedela a splnje vsechny pozadavky co na bundu mam, takze jestli znate nejaky duvod proc ji nekupovat…diky

    0 0
    • PePu  

      Přímo k této se vyjádřit nemohu, ale k materiálu WS N2S ano. Bundu Warmpeace Sprint vozím na běžky a na kolo, dle teploty (běžky –15–0°C, kolo 5–15°C) přidávám různé vrstvy. Bunda slušně větrá, dovnitř naopak moc nefouká, ale na kole je ale při teplotách blízkých 15°C snesitelná jen při nízkých intezitách jízdy (jen s moirou ul, i když má být určena k nošení přímo na kůži, mně to pocitově nesedne). Absolvovala už pár pádů, ale zatím bez ztráty kytičky. Bunda po cca roce používání (s batohem na běžkách i na kole) nenese výrazné známky opotřebení otěrem. Odolnost vodě je samozřejmě horší (slabé mrholení nebo krátký slabší déšť ustojí), ale na to není tento materiál stavěn. Teď si vzpomínám, že jsem se možná na B. Seq. Par. díval předloni na Sportlife (byla to jakási bunda od Axonu z WS N2S), a zdála se mi v porovnání s Warmpeace trošku silnější (nepamatuju se dobře).

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.

Podobné diskuse