• pelt

    jaké jsou hlavní rozdíly mezi těmito sadami?

    0 0
    • Trojci  

      Acera je oficiálně město/treking a alívko je Mtb. Ale kvalitu takovekch věcí jako náby (…) ať posoudí Bůh.

      Já sem osobně byl kdysi ohromě spokojenej a kombinací (šaltr+řazení+smyk) od alívka. Drželo to věčně a nebylo to drahý. Dneska už bych si zadši těch pár stovek připlatil za LX (deore bych přeskočil – to je taková divná sada).

      0 0
    • Phoebe  

      Na zimáku mám Alívko, je tam od roku 1996 (kliky, přesmyk, přehaz, brzd. páky) a zatím to drží pohromadě. Na přesmyku je trochu vakl, ale jinak vše plně funkční. Alívko sice nění žádný tech. výstřelek, ale je to držák.

      0 0
    • vlk  

      já mám alivio řadící páčky rok 2005 a jsem plně spokojen-na 8sp se už nic jiného nedělá, navíc mi pasují tvarem páček mnohem lépe než vyšší řady.

      0 0
    • Pekáček  

      Já začínal na páčkách Acera a ty podivný páčky (odřazuje se ukazovákem nahoře) chodí dodnes. Mají velký a jasně definovaný krok, podlě mě možná větší držáky jak Deore ;o)

      0 0
    • micro  

      Acera má plastovej kus přehazky – to je na … , ja vozim Alivko prehazku + razeni uz tak 2 roky a pohoda. prehazka toho uz vydrzela…

      0 0
    •  

      Máme rádi zvířata!

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.