• Kubik

    Jaka vybrat zapletena kola na silnicku na mych 87kg? Chci neco na najizdeni kilometru a pohodove vyjizdky, rozhodne ne na zavody… Do uzsiho vyberu postoupili: Mavic Aksium: kupkolo.cz/pro­duct_info.php?cPat­h=55&products_id=1460 +­cena

    • novinka, takze zkusenosti s nimi budou pramale

    Campagnolo Vento: www.koloshop.cz/index.php?… +hmotnost, osvedcena kvalita

    • cena

    Remerx Sunbow: www.remerx.cz/index.php?… +cena (3 983,–), vaha Zajmaji me predevsim zkusenosti s temito konkretnimi typy. Jinymi slovy jestli se vyplati pridat 1000Kc na Venta a vas nazor na remerx (ty jejich vaze moc neverim protoze presne tolik vazej Erusy za 12kkc) Popripade jiny typ na zapletena kola do 5200 (na prum. loziskach s orechem na Campagnolo).

    Anketa: Co koupit?

    8x
    57%
    4x
    29%
    2x
    14%
    0 0
    • Kubik  

      Koukam, ze anketa je celkem vyrovnana… To nikdo nema z zadnejma z jmenovanych kol zkusenosti ani s tema Ventama????

      0 0
      • quassar  

        He, nevim jestli mam stihy, ale ja tuhle samou anketu a tenhle stejny thread videl nekde uz i se zkusenostma uzivatelu…

        0 0
        • Kubik  

          A kde??? Otazka je myslena naprosto vazne. Nedavno tu bylo akorat srovnani tech Vento 06 s kolama trochu drazsima (6500–10 000Kc)

          0 0
          • FilipSka  

            Mám Venta loni sem na nich najel 7 tis. a naprosto v pohodě, držej… sezónu začínám vždy s 95 Kg postupně se dostanu na 85… takže co se týče váhy strach mít nemusíš, akorát mam loňskej dyzajn, ten se mi líbí víc

            0 0
            • Kubik  

              Taky bych sel do lonskyho modelu. Ten model 06 se nedela v cerne tudiz by se mi nehodil ke kolu a jak znamo tak barva jede :o)

              0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.