• McBlacky

    Včera v noci jsem checknul nějaký terénky a myslím že to půjde, led nikde, místy sníh, bláto podle povrchu ale žádná tragedie :)

    Takže klasika 10,00 Pod Baranďákem na Bránický straně.

    zatím váhám mezi Cukrák-Halouny-pak se uvidí :) teda docela klasika + nějaký sjezdíky navíc nebo Točná, Hálek, táta kona (ten bude libovej), Radlík, hornopožárský les (vlčí rokle), Kamenný přívoz, posázavská stezka, červená přes březovou do Vranýho.

    obě trasy zahrnují dobrý oběd.

    takže?

    0 0
    • McBlacky  

      sem kretém koukám na duben :/ 25/3 samozřejmě.

      0 0
    • SELMIRA  

      bych třá i jela, ale musim si mezi 9–12h vyzvednout v Berouně přilbu Nechceš to vzít přes Beroun? Znám tam taky dobrou bike friendly hospodu.

      0 0
    • Gung-Ho  

      Počítej se mnou, ted už mě snad neodradí nic…teda doufám. Pokud jde o mne hlasoval bych asi spíš pro Halouny už proto, že bysme cestou nabrali Vláďu. Ale nijak na trase nelpim. Že budem zas*** od hlavy k patě je mi jasný a sem s tim smířenej. Už se těšim :-))

      0 0
    • cabbage  

      bych radsi na silnici, bahno je uplne vsude v mnozstvi vetsim nez obrovskem.:// nechses to odlozit na sussi obdobi? precejenom je ot hodne lakava trasa, akorat bych mozna posazavskou(cer­venou) nahradil vyjezdem na mednik a sjezdem po zeleny- at vyzkousis fulla;)

      0 0
      • McBlacky  

        klidně :) ten je dobrej, jestli to je ten co znám. Ale to nenií zas extra brutalita :)

        0 0
        • cabbage  

          brutalita to rozhodne neni ale je vyrazne drncavejsi nez halouny;)

          0 0
      • Darkson  

        já nemám v provozu bika, tak bych jel po silnici s tím, že se potkáme v Halounech. nechceš se přidat?

        0 0
    • bajkr  

      pokud nebude pršet tak přijedu ;-) aspon vyzkoušim novej kejml viz foto:-D

      0 0
    • mawerick  

      tak to bohužel hákuju:(

      0 0
    • JirkaD  

      Přijedu s dcerou taky, na trase mi vcelku nezáleží, ale vzhledem k jejím zkušenostem v terénu bych volil něco snazšího – no já vím, že všechno se dá při nejhorším i sejít. Hlavně aby nepršelo.

      0 0
      • McBlacky  

        Červenou po Hřebenech dá v pohodě ne? kdo si to bude chtít osolit tak měl bych pár návrhů :) taková modrá do řevnic, anebo zelená do všenor a po ExBB nahoru :)

        0 0
    • Pavca  

      Jedu, ale jen kdyz bude pekne pocasi :-). No dobre, staci aby neprselo.

      0 0
    • cabbage  

      tak nevim… bike nebo po silnici..

      0 0
    • jecnak  

      Pokud se chce nekdo pridat na silnici, tak v 9 u me, nebo na M Cerny Most. Jedem s Lemplem smer sever – cca 160km, na cca 140t , pripadne najedem vic jak pocasi dovoli.

      V nedeli cca totez.

      0 0
      • cabbage  

        leda autem…

        0 0
        • fousac  

          jsou i jine moznosti… :D

          dneska sem utek driv z prace a dal sem napohodu trasu: tocna-zavist-vykopavky-cukrak-vsenory-karlicak-morina-amerika-karlstejn-liten-koneprusy-plesivec-jince-pribram-solenice-kamyk . Vlt-sedlcany-slapy a pak podel Vltavy z do prahy… ;)

          0 0
      • McBlacky  

        tak to jste slušný kruťáci :)

        0 0
        • jecnak  

          No dneska to jeste slo, lilo jen ze zacatku, zejtra to asi bude peklo.

          0 0
    • cabbage  

      krasny pocasi, azuro. kaslu na bike a jdu se opalovat! :-/

      0 0
      • Pavca  

        hlavne se nespal :-) ja na bika pujdu, ale vypada to ze misto jezdeni lestit :-)

        0 0
    • JirkaD  

      Co to má znamenat? Mělo být zataženo, ale déšť? Počasí začíná silně připomínat loňský rok, kdy pravidelně bylo přes týden krásně a o víkendu lilo.

      0 0
      • Gung-Ho  

        jo to máš pravdu…jen s tim rozdílem, že letos je hnusně ještě ve středu…grrr. No nic, ale dneska už jedu…bahna to asi stejně nepřidá, tak o co de :-)

        0 0
    • JirkaD  

      Co říct k dnešku: lehká vyjížďka 72 km a skvělé vepřové hody v Halounech u Paviána (Danka plný talíř ovaru a já knedlo-vepřo-zelo s osmi!). Moc jsem toho nenajezdil, ale břicho mám plný pomalu ještě teď.

      A po příjezdu domu 2 hodiny s odbahněním kol :-( to bych fakt nemusel.

      0 0
      • Darkson  

        jak já! silnice vzhledem k dešti a větru nic moc, za to přežíračka s BF v Halounech stála za to. ještě že to zpět bylo po větru:-)

        0 0
        • SELMIRA  

          Taky stálo za to vidět Tě jak si to krosíš na silničce tim ledovym sjezdíkem. Seš fakt ďábel. :o))))

          0 0
          • Darkson  

            tos asi neviděla Lempla na silničce, to je jiná liga:-)

            0 0
            • SELMIRA  

              no jo, tos řikal, to jsem neviděla ale stejnak to bylo působivé :o)

              0 0
    • cabbage  

      pekna vyjizdka, 81km a debahnizace kola a hadru me jeste ceka://

      0 0
      • Pebe  

        92km průměrem 16 :-) Tepy 143/191, jsem docela mrtvej. A ještě jsem hned za Černošicema chytil hřebík :-(

        0 0
        • SELMIRA  

          Já v sobotu 85 km, prumer 17,9.

          Když jsem večír usínala, 2× jsem se vzbudila leknutím, páč se mi zdálo o serpentinkách. Že mě bajk neposlechl a místo vzhůru letíme dolu. :o))

          Jo a při cestě dom jsem se ještě zastavila na mostě v Mokropsích, páč byla krásná duha. Vedle mně se zastavil děda s pejskem. Chvíli koukali taky na duhu a pak na mně a děda řek pejskovi: „Vidíš Neroušku, takhle bys vypadal, kdybych Tě nechal běhat jak jsi chtěl.“ A pak pravil mně: „Kde ses tak zřídil, to se budeš muset svlíkat před domem, ne?“. Tak jsem řekla, že v lese je bahno. A děda když poznal, že jsem holka, tak říkal, že to snad neni možný. :o))))

          0 0
    • Manas  

      Hm,
      Hodina a pul na valcich, prumer 25km/h total bida, zadna chut. zejtra jedu ven i kdyby hovna padaly.

      0 0
      • JirkaD  

        No nevím jestli budou padat, ale může se ti stát, že do nějakýho padneš. Koňáci si oblíbili vyjížďky po cyklostezkách a kůñ si jaksi nevybírá a led zdaleka ještě všude neroztál.

        0 0
        • Páník  

          …a tajici snih take odkryl tajemstvi jenz v nem zanechavali celou zimu pejskove a kocickove:)

          0 0
      • Manas  

        Tak uz mam kolo v Praze, mel jsem chut jeste vyrazit dneska … ale uz je dosti pozde. zitra koupim bundu, blatniky a huraaaa :-)

        0 0
    • petebike  

      Stechovicka route to dneska jistila, tam a zpatky za dve hodky :-) a mezi tim jedno kafe a tri dortiky ve Stechovicich :-))

      0 0
      • zac  

        napodobne, akorat trochu dyl a s defektem u Podolsky vodarny cestou zpet… :( s sebou jsem nemel vubec nic takze ukecavani tramvajaku aby me vzali… :)

        0 0
    • jecnak  

      Takhle dlouho jsem se teda jeste nesprchoval – 161km vcera, dneska 105km.

      0 0
      • cabbage  

        bud rad ze si tu sprchu nemel po baheni koupeli jako my…

        0 0
      • McBlacky  

        tak to je na mě moc, já dneska postílka a pak hezky přežíračka v picošce :)

        0 0
        • SELMIRA  

          já v neděli uklízela navštívila jsem babičku uvařila gulášek a upekla koláček :o))

          0 0
      • fousek  

        Ja taky ne, sice jenom sobota, ale celodenni sprchovani na spicaku, teda spis koupani. V nedeli jenom decentni baheni lazen na Plesivci

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.