• Komi

    Zdravíčko! Chtěl jsem se zeptat, jestli je tady někdo kdo potřeboval upravit (nejde o žádnou radikální změnu váhu) váhu a použil k tomu nějaký Fat Burner?? Jaké máte zkušenosti, jak jste používali, jakou značku, kolik peněz, pomohlo to, … ??? Prostě se rozepište, dík :-)

    Anketa: Používali jste nějaký Fat Burner?

    NE.
    0x
    0%
    11x
    85%
    0 0
    • wroum  

      dobrej je SAUNA BELT od TV products – vcera ve zpravach rikali ze to pali dost dobre.

      0 0
    • P_W  

      Espada Group

      0 0
      • Komi  

        Jakou s ním máš zkušenost? A ještě by mě hlavně zajímalo, jestli se to dá používat třeba jen před nějakou sportovní aktivitou nepravidelně?

        0 0
        • P_W  

          Používám ho vždy před výjezdem. Obsahuje LCarnitin a kofein. Podle vyzkoušení prodlužuje výkonnost a podporuje spalování tuků. podle mého subjektivního pocitu !!! PW více viz na: www.espada-group.cz P.S. prodává ho např. i bikezone.cz

          0 0
    • Komi  

      Já vím že je trapný si to sám obnovovat, ale neříkejte, že nic nevíte …

      0 0
    • j-c  

      Jedinej, kterej mam vyzkousenej je tento: www.fitplus.cz/…obchod.phtml?…

      Fajn vec, pokud clovek potrebuje vydrzet neusnout, tzn nedoporucuju uzivat vecer, pokud se chcete vyspat:)

      Jinak mam spis problem pribrat nez zhubnout, tak se mne tento druh suplementu moc netyka:)

      0 0
    • ehvie  

      Fatburner som v ramci testu ponukaneho sortimentu odskusal na sebe. Urobil som si z toho cca 2 zavery:

      1. neskodi to
      2. zda sa mi ako keby to oddalovalo pocit hladaku.
      0 0
    • Komi  

      Zatím všem děkuji … a je tu někdo komu to pomohlo k „vyrýsování“ ???

      0 0
    • j-c  

      takze jsem dososal pixlicku NUTREND – FAT BURNERu a tady jsou moje postrehy: jeste musim podotknout, ze mojim cilem neni snizovat vahu, ale udrzet si stale stejnou (momentalne 174 cm/ 77 kg), ale s nizsim podilem tuku. Trenik 3× tydne posilovna, doma denne kliky, sedy lehy, drepy, stretching, sem tam spinning.

      1. pri stejne vaze je videt snizeni mnozstvi podkozniho tuku (na brichu postupne vznika misto pneumaticky „pekac buchet“ :) cca 2 cm dolu v pase
      2. moc se mne neosvedcilo nejaky prehnany aerobni pohyb ihned po podani davky. Proste citim, jak srdicko nastartuje a zabere. Neco podobneho jako kdyz si uvaris hooodne silne zelenej listkovej caj. Nekomu to muze vyhovovat pri rozjezdu, ale mne to spis prijde neprijemny..
      3. snizeni pocitu hladu. Nejak mne po nem

      presla chut na vsechno v lednicce..

      1. sam o sobe ti fatburner nepomuze, musis si prizpusobit jidelnicek, tzn lehka dietka:)
      2. pit behem dne hodne vody, je tam spousta guaramy, v jinych je spousta koffeinu atd.. tzn trosku pomuzes ledvinam :)
      3. pokud chces v noci usnout, tak nejpozdeji tak 4 hodky pred spanim. Usnu i po 2 litrech koly, ale toto mne fakt donutilo se prevalovat az do rana v posteli.
      4. nektere spalovace pusobi na principu zvyseni telesne teploty, kdy se ti pak lip odbourava tuk. tady to bylo vcelku v pohode. Nic vyrazneho jsem nepozoroval.
      5. pokud jezdis zavodne a chodis na kontroly, tak si pak dej pozor na mnozstvi kofeinu v tele..
      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.