• micro

    Tak sem si pořídil konečně ISIS osu Truvativ GigaPipe Team DH 68/118 a teprv doma sem zjistil, že na to nemám nářadí. Tak sem oběh 2 bike shopy a co mi řekli mě dostalo. Ten klíč dělá jen ParkTool a je za 1000,– kč (viz obr.)!! Navíc ho ani v jednom shopu neprodávaj. Tak se chci zeptat, kde se dá sehnat nějakej noname , jestli vubec se da koupit. Jako poslední možnost navštívím servis – ten klíč tam maj. Akorát se mi nechce tahat rám do toho servisu… díky za odpovědi

    0 0
    • TinkTink  

      Da se koupit…cca 150,– :)

      0 0
    • mechanik  

      Kdysi Ebola-bikes za 250,–?

      0 0
    • clieent  

      Já ho taky scháněl a nakonec sem ho stvořil doma.No ale na cyklozitny.cz ho maj za 506kč tak na to mrkni.

      0 0
      • micro  

        no jak vidim tu cenu, taky bych si ho stvoril… mozna sehnat trubku s jistym prumerem a vypilovat tam ty drazky..heh jak to tak vidim, tak si to necham utahnout v servísu…

        0 0
        • TinkTink  

          Hele s tou trubkou to neni spatny napad…dyt co..uriznes trubku, vezmes vrtacku, vyvrtas to ni diru na malou tycku (na paku) a pak uz jenom vezmes bud pilnik nebo vezmes pilku a pustis se do toho… :) (ja bych teda asi vzal flexu :)) )

          0 0
          • Pá-dlista1  

            Presne takhle jsem to mel vymysleny… a pak jsem vzal penezenku a koupil si to v krame :)

            0 0
          • micro  

            nojo, ale najit doma trubku s presnym prumerem + piplat se s pilovanim, to fakt raci vemu ram a sup do servisu

            0 0
            • TinkTink  

              Ten prumer nemusi byt az tak presny – ten klic taky neni nejak brutalne presny – stacilo by, kdyby byl ±1mm vnitrni prumer…vnejsi vubec resit nemusis :)…

              Ale je to reseni na volny cas a na dlouhou zimu (coz ja slnuju akorat tak ve snu…)

              0 0
              • Pá-dlista1  

                Nekterejma voditkama napriklad musis resit i vnejsi prumer.

                0 0
                • TinkTink  

                  FLEXA ⇒ nemusis.

                  0 0
                  • clieent  

                    Taky jsem řešil trubku,ale žádná vhodná se nenašla,takže to nakonec odnes šestihran.Ten stahovák mě stál jenom krabku cigár,na soustruhu to bylo raz dva a pak už jenom pilovat a pilovat.Je to udělaný tak,že ho přišroubuju k ose,aby se nesmekal.

                    0 0
                    • TinkTink  

                      Tak toto je taky reseni…ta trubka je pro lidi nevlastnici kontakty nebo soustruh…

                      0 0
                      • clieent  

                        Tohle udělaj v každým zámečnictví,otázka je,kolik za to.Rozhodně to ale bude menší suma než od Žitnýho nebo ParkTool.

                        0 0
                        • TinkTink  

                          No..na pocitaci vcetne mereni a premysleni to zabere tak 30 minut…neco na vykres…no…plus cca 100,– az 250,– u strojare…zalezi na tom, jak moc velky znamy to je :)

                          0 0
                          • clieent  

                            Přece nebudeš platit za výkres,to si načrtneš doma.Když jsem to zvládnul i já,tak pak už každej.

                            0 0
                            • TinkTink  

                              No jo, ale zajimalo me, o kolik oberu zamestnavatele, kdyz misto konstrukci budu kreslit toto :o))))))

                              0 0
                              • clieent  

                                Ještě rád ti za to zaplatí a navrch ti přidá diplom :o)

                                0 0
                                • TinkTink  

                                  Mne se este nic nezritilo, k diplomu neni duvod :o))))

                                  0 0
                                  • clieent  

                                    Tak to ještě nejseš pořádnej konstruktér,ale kdo si počkáten pujde za katr:o)))Jinak jsem našel ten svůj náčrt,takže jestli někdo bude chtít makat,tak prosim.

                                    0 0
                                    • TinkTink  

                                      Chtit makat :-D…hehehe

                                      No dobre no…zatim mi tu nesedelo par veci :o)))ja se snazim a 3D engine me to jisti…kde jsou casy Autocadu, kdy to litalo ze strany na stranu s toleranci nula nula prd :o))))

                                      0 0
                          • mechanik  

                            Vy máte vážně zajímavé představy… Není to tak jednoduché soustruh, fréza a celkem dost hraní, takže dobrej známej co to dělá s láskou a né za peníze. Jako oficiální zakázka by to bylo pěkně drahé… Nebo vy všichni pracujete zadarmo?

                            0 0
                            • TinkTink  

                              Kdyz jsem si nechaval vyrabet klic na tlumic na meride, tak to taky bylo s hranim a bez papiru to bylo levne… :)…takze pohoda, ale na toto bych vedel presne konkretne o jednom znamym…pohoda…

                              0 0
    • MartinXC  

      Jagwire, cca 200,– V Praze bych si tipnul na Komersii.

      0 0
    • Pá-dlista1  

      Profil Bicycles CZ – 160Kč

      0 0
    • cukr.dva.nula  

      kdekoliv v poradnym bajkerskym (zamerne nepisu cyklistickym) shopu … 69bikes, dookie, crabcycles, katmar (ehm, tam radsi moc nelezu, jsou 2 prodavaci a toho jednoho to vylozene nebavi) … kontakty se daj bez problemu najit na netu

      0 0
      • micro  

        No tak Dookie – nemaj , 901bikes – nemaj , BikeRanch – nemaj , krám na Jiřáku – nemaj… všude maj 1 kus na servis, takže beru rám s osou a jedu do Dookie si to nechat utáhnout ( osu i s napínákem mám usazenou ). Strašný , si připadám jak za Komančů… nikde nic nemaj.. A co se týče eshopů – 500 je moc..

        0 0
        • tomek  

          koukni na : www.tandem-bike.cz/…ts/zbozi.php?… tam to mají. Včera mi přišel poštou…

          0 0
          • micro  

            Myslíš „Stahovák na středové osy SC-171–8 , vhodný na ISIS a OCTALINK ??“ (nemaj tam obrázek ze strany tech zubu ) Tak jestli je to ono , tak si to stejne budu muset koupit s necim, protoze davat kilo za potovny kvuli jednomu klici… jako dik za tip, do budoucna si to stejne poridim..ale zejtra to beru utahnout do Dookie..

            0 0
            • Pá-dlista1  

              Ten co maji na fotce se mi nejak nezda… ale neni na nej poradne videt… jinak je to od stejny firmy co ten muj.. za 160Kc.

              0 0
    • Dumbo  

      a co Octalink ?

      0 0
    • Roman  

      Já ho koupil na netu: www.kovys.cz

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.