• Splinter

    Nikoho nehledám..

    Ale jaro je snad konečně tady:o) Sem dneska vystrčil teploměr na vokno…

    A bežky schovat!!

    0 0
    • Radek Broz  

      Vcera jeste cca 10cm nasnezilo:o( Fuck off, zimo!

      0 0
    • Vrci  

      Odhaduju, že teď je někde v jižní Itálii a do Čech jde pěšky. Ještě si počkáme než dorazí.

      0 0
    • Radek Broz  

      Jo a jestli sem nekdo bude psat, ze jeste nema zimy dost, tak at se prestehuje nekam, kde je snih dyl nez tyden v roce – tady uz to neskutecne sere uplne vsechny. Je fajn zajet obcas na snih na vikend, ale zit v tm tolik mesicu v kuse je akt na houby.

      0 0
    • lidumil  

      Jo jo, jsem tu, ale dělaj mi problém celníci :-)

      0 0
    • blue  

      jak dlouho si na ten teplomer dejchal? :-) ja bych tak nadsenej jeste nebyl

      0 0
      • error  

        ano ano přesně tak nejdříve to ukázalo –50, ale po deseti muinutách usilovného dýchání se podařilo rtuť vyhnat alespoň an –20 což se dá trochu vydržet, ale dnes se rtuť vyhnat nepodařilo vůbec :-)

        0 0
    • sportovni_biker  

      Tak ještě by mohlo chvíli počkat, musím trénovat na běžkách a navíc nemám koupené návleky na nohy, takže nemám v čem jezdit :-((. www.dexter.g-sport.cz/shop.php?… Jsem jim tam psal, jakou velikost by mi poradili na mě a oni mi ještě neodepsali.

      0 0
    • kajulka2  

      Z který strany okna to bylo?

      0 0
    • jaski  

      tady zase snezi chjo :-(

      0 0
    • mike!1  

      Obávám se, že se asi naplní předpověď meteorologů a zima tu bude do konce března:-((

      0 0
      • jaski  

        poprvy kdy budou mit pravdu bohuzel :-(

        0 0
      • Lister  

        To je snad kažýd rok ne??? Si aspoň nepamatuju březen bez sněhu, naopka si velmi jasně vybavuju sníh na oblíbených tratích koncem dubna :o))))

        0 0
        • mike!1  

          No to nevím:-)) To si nepamatuji, ale i tak je to mazec

          0 0
        • lubos  

          Loni to bylo stejne. Ovsem rok 2003 ne. Tam bylo v breznu v lesich sucho, natoz snih.

          0 0
          • Lišák  

            No nevim, kde myslíš ty, ale my byli v roce 2003 na VeloCampu v Jeseníkách a ještě v půlce dubna to vypadalo, že si místo kola vezmeme běžky. Pak to, naštěstí, hodně rychle roztálo.

            0 0
    • Paja  

      Hmm v patek jedem na lyze do francie, za posledni tyden tam napadl metr prasanu:o) ale jaxe vratim at ses jaro tady!

      0 0
    • zirecek  

      Tady nikdo není… .

      0 0
    • gobike  

      Ale kdyz chces merit venkovni teplotu, tak ten teplomer musis dat ven, ne do obyvaku:)

      0 0
    • kurýr na bajku  

      Chápu samozřejmě, že vás to sejří, ale já mám nejrači holomráz, tak kolem –5. De totiž vo to že jinak se potim a to nesnášim. -takže v podstatě to na co se těšíte já rád nemám, holt tlusťoši to maj jinak :-P

      0 0
    • cabbage  

      ukazuje to presne, jen stupnice je v Kelvinech…:-D

      0 0
    • gobike  

      Musim uznat, ze mas kvalitni makro:)))

      0 0
    • mastihuba  

      buď v klidu za týden je tady :)

      0 0
    • Lance  

      nejradsi bych ti tam toho naklikal po *****, zima me fakt sere a jak jsem v poslednich trech letech rad jezdil na lyze, letos jsem byl jednou a uz me to neba diky tem srackam

      0 0
    • kurýr na bajku  

      Nesnášim vedro ! Jaro a podzim eště de.

      0 0
    • MARIN  

      Jo jo jeste chvili si pockej zatim jen posilam dalsi pridel snehu :)

      0 0
      • Venda  

        Neeee, on to měřil na balkoně. Ale zapomněl napsat, že ho maj zasklenej…

        0 0
    • Splinter  

      Toš balkon zasklenej neni,makro je z mobilu (nebo mobil z makra?). A dneska bude eště víc:o)

      0 0
    • Darkson  

      sakra, co to zase venku je?! …fucking weather…

      0 0
      • lidumil  

        tady svítí sluníčko heč :-)

        0 0
        • Splinter  

          Tady taky a do toho fučí jaxviňa a eště padá zas cosi bílýho… grrr

          0 0
          • arcco  

            … a za dva měsíce Šela, na komputerku nějakých 250km, od února tak ob tři dny spinn… To bude sado-maso.

            0 0
            • Splinter  

              jo přesně tak…Taky ju jedu..A najetý mám něco přes 500:(

              0 0
              • Lance  

                Jeden cikán chytal ryby. Když už měl dost, začal balit věci, když vtom # něco zabralo. Vytáhl to z vody a kouká – zlatá rybka. Nerozpakoval se, # odstranil háček a hodil ji do vody. Potom se obrátil že půjde domů. Vtom # se za nim ozve: # # „Haló, dobrý člověče, splním ti 3 přání, žes mi zachránil život.“ # # Cikán ale jen mávl rukou a řekl, že je v životě zcela spokojený a že má # všeho dostatek. Nicméně rybka stále naléhala, ať si něco přeje. „No tak # dobre, keď inak nedáš, chcel bysom pěkný dom, peknu ženu a pekne auto.“ # # „Dobrá tedy, vše bude, jak sis přál.“ # # V půli cesty se ale zastavil a řekl si: Vždyť já té rybke ani # nepodakoval! Vrátil se tedy a vše napravil. Rybka se divila, že se jí to # ještě nestalo, aby se někdo vrátil a poděkoval. Byla tak nadšená, že mu # nabídla ještě jedno přání. Cikán ale nechtěl, že je už šťastný člověk a # že chce takto žít až do smrti, přivydělávajíc si poctivou prací. Rybka # ale byla neoblomná, ať prý si přeje jakoukoli blbost. # # „Ked inak nedáš rybka, tak mi ho vykuř.“ Rybka se jala vykonávat přání a # najednou jí začaly růst vlasy, ruce, nohy, obličej,… „a zrazu pozerám, # predo mnou klačí osemročne dievčatko. Naozaj, pan súdca, naozaj si to # nevymýšlám.“

                0 0
              • zirecek  

                Je TEN Šela, :-)).

                0 0
        • Pebe  

          Tady se roztrhla peřina :-(

          0 0
    • kolombo  

      Jo, je tu všude kolem, dneska jsem ho zase odhazoval tak 20cm … Je jaro takove to bílé, co se stále sype a sype??

      0 0
    • fousek  

      Vsichni tady nadavate ze je vsude fura snehu a u nas vzdycky napadne 5 cm a zas to roztaje:-(, ja si snad tenhle rok nezalyzuju

      0 0
    • náčelník  

      Už aby bylo takhle: vitova.wz.cz/g10/260­.jpg

      0 0
    • Medunka  

      Prave ted je uzasne pocasi. Chvilku sviti slunicko, pak pada snih a tak cely den dokola ;-)

      0 0
      • Fernetbiker  

        Lidi klidek!To jak se sem zene to jaro,tak tlaci tu zimu pred sebou,a z toho je venku takova sra…

        0 0
      • Orbis  

        jj přesně jako u nás…:) ale přežil jsem to a vyjel… chvilku vítr, dhvíli sluníčko… pak sníh… brrr jaro proč už tu nejsi:/

        0 0
        • Medunka  

          no ono kolem 6 zaclo pekne mrznout, ten roztaty snih na silnicich zmrz a moje prsty taky ;-( zima je ne hory a kolo na pekny pocasi

          0 0
          • Orbis  

            tjn:D ještě že mam prádzniny a můžu jezdit přez poledne, kdy je jakž takž počasí:-)

            0 0
      • zirecek  

        Nevadí mi počasí. Dneska tu napadlo necelých 20 čísel. Člověk by si řekl, hurá, sněží, zima je tady! :-)

        0 0
    • cabbage  

      me to taklhe vyhovuje- nasnezilo, takze se da jezdit i na ledu a pres den neni takova zima. porad lepsi nez ty tuny bahna co budou az zacne jaro…:-////

      0 0
      • Radek Broz  

        neser!!!:o)

        0 0
        • cabbage  

          Prej snezilo i u vas?;) A to sem nekde cet ze krusny hory vytvarej srazkovej stin;o)

          0 0
          • jaski  

            jj snezilo tady dost :-(

            0 0
            • Radek Broz  

              Ty jsi o 100km jinde, ja doufam, ze v nasi casti nesnezilo;-) (jsem ted v Pze, tak nevim)

              0 0
              • jaski  

                nj sem si nevsim.ale v krupce teda byla mela.vcera mi za 3 hodky zasnezilo cely auto.humus ten snih.nejhorsi je ze je tejden hezky a pak zase snezi :-/

                0 0
                • Radek Broz  

                  jj, clovek pozoruje, jak to alespon dole krasne pomaloucku odtava, pak na chvili sedne ke kompu a kdyz koukne z okna, tak je na silnicich nova 10cm vrstva:o(

                  0 0
          • Radek Broz  

            To je nesmysl, je u nas snad nejvic srazek v CR. Srazkovej stin je akorat u nadrze Nechranice, ale to jsou snad spis Doupovsky.

            0 0
            • cabbage  

              taky fakt, srazkovej stin je az za vama;)

              0 0
              • Splinter  

                Vytváří ten stín tím, že to u nich všecko spadne :o))

                0 0
                • cabbage  

                  sou to hamouni, nic nam sem neposlou, a jeste na to nadavaj;)

                  0 0
                • Radek Broz  

                  Je to legrace, ale takhle ten stin skutecne funguje.

                  0 0
                  • cabbage  

                    ti porad rikam ze bydlis blbe;o)

                    0 0
                  • Splinter  

                    Jo u nás je taky jeden lokální… Akorát sme na správný straně kopce:o))

                    Akorát jednou loni sem jel trolejbusem přes něho a na jedné straně slunko a na druhé kroupy a průtrž mračen.. rozdíl cca 1km :)

                    0 0
    • Lister  

      Ano, ano, jaro je tu, teploty lezou nahoru, takže na našem parkovišti se led změnil v měkký sníh takže se vyjezdly asi 15 cm hluboké vyjeté koleje a v tom je fakt radost jezdit, což o to dopředu a dozadu to jde, ale když chce člověk odbočit tak to nějak nejde :o) Jo jo zlatý technický služby, v listopadu se ztratí a vylezou až v květnu, a my můžem házet lopatama..... :o)

      0 0
      • Radek Broz  

        My mame pekne hluboky koleje na parkovisti uz nekolik mesicu – chvili s tim autem motkrosujes mezi autama, pak kus odhrabes, zase zamotokrosujes a nejak to nekam postavis – koukal jsem, ze soused vozi kvuli tomu v aute krumpac;-)

        0 0
        • cabbage  

          sem mylel ze jste auta uz davno vymenili za rolby;)

          0 0
        • Lister  

          jo jo přesně, akorát jak se to snažím vytáhnout mimo koleje tak to většinou hodím někam do bariéry a můžu začít znovu, a letos se vůbec hodně dařilo – odnesla to jedna mlhovka, obě přední poklice, a taky spodek zadního nárazníku – ty bariéry jsou až nepříjemně tvrdý :o))

          0 0
    • fousac  

      jj… ty haldy snehu uz mi taky lezou krkem…

      0 0
    • Beeda  

      Co je to jaro?B.

      0 0
    • Dan  

      Tady dneska zatím svítí, ale zas má padat. Ať už jde ta zima do háje!

      0 0
    • Splinter  

      Krásná projížďka… 40km po ledu/sněhu/blatě a asfaltu… A dokonce sme potkali borca na kole kousek od Panské Líchy..

      0 0
    • cabbage  

      www.novinky.cz/…he-zime.html tak nevim co naj rikat Krusnohorci;)

      0 0
    • gobike  

      Tak jaro, jo? Vsude ledu a snehu jeste tak na dva mesice… ted sem byl vyvencit kolo a kdyz sem vyjel na prehradu, co mam za barakem, tak to jeste slo, ale jen sem chtel sjet lesikem muj oblibenej sjezd, tak 200m, tak to nastalo… zacatek tak 50m-snih-jeste dobry, ale potom nastoupil led hladkej jak zrcadlo a ja se pekne projel po prdeli asitak tipuju 25km/h a zastavil o kere a potom jeste do me zezadu narazilo kolo… a to nebyl posledni pad, protoze tady tu skluzavku jsem musel vyjit, protoze jina cesta tam nevede:)no a kdyz sem jel z kopce dolu zpet, tak se proti me vyritily dva jeepy a skoncil hlavou ve snehu, protoze oni urcite nemeli v planu uhnout:) Navic zima jak svina a prej ze je tady jaro, hahaha… Mate taky nejake podobne zazitky z techto zimnich svihu?:)

      0 0
      • Splinter  

        Dneska náhodou super vyjížďka… Nejlepší to bylo dolů po žluté ze Soběšic do Medlánek… Super sjezdík…

        0 0
        • gobike  

          Ja sem mel taky super sjezdik a to po zadku:D A navic me potom atakovala Merida zezadu:D

          0 0
          • Vojtas  

            takle zachazet s novou vidlici, ze se nestydis :)

            0 0
            • gobike  

              nahodou… uchranil jsem ji telem, narazila do me a ne do stromu:) Vyvazla bez skrabnuti a cele kolo taky, coz se o mne rict neda:-(

              0 0
              • Splinter  

                To je důležitý… Mělo by to být v desateru bikera:) Za každou cenu chraň svůj stroj…

                0 0
    • prodi  

      Jaro tady bohužel ještě není, ale jsem alespoň zjistil, že teďko Python na přední kolo opravdu NE :)

      0 0
    • JJ  

      Asi jo, dneska sem poprve vyjel, ale zitra to jisti skialpy:)

      0 0
    • cabbage  

      myslim ze jaro je tady, aspon tak soudim podle zabahnenosti biku, i kdyz zamrznutej presmyk taky nepatri k jarnimu folkloru;)

      0 0
    • motylek  

      V pondělí jsem byl na běžkach na přehradě a v uterý na kole Veverka.Super počasí,lepší sníh než bláto.

      0 0
    • mastihuba  

      Sakra v pondělí mi odhrnuli lesáci průjezd na Bukárnu a dneska mi to zase zapadne. Nicméně tímto jim děkuji za udržování průjezdnýho stavu. :)

      0 0
      • motylek  

        Zkusím to o víkendu udolím na Šmelcovnu.A uvidíme kde je to jaro?

        0 0
    • Splinter  

      Aktualizace… Grrrrrr

      0 0
    • fousac  

      a nezaprsi a nezaprsi.. :(

      0 0
    • cabbage  

      vzhledem k pocasi vybiram novy tretry, co rikate na tyhle?: www.milobrno.cz/…neopreny.jpg :)

      0 0
    • frof  

      Zase ne.V Hluboke nad Vltavou na Xterre pojedem leda tak hlubokem snehu.

      0 0
    • mastihuba  

      Brno hlásí jaro :) Svítí sluníčko a ta bílá sračka mizí solidní rychlostí. Počitám že v neděli už bude kolo od čerstvýho bláta a nejenom vod posypovýho písku.

      0 0
    • Páník  

      tak jsem se prave vratil z chaty…ve sklipku 30 cisel vody,krtci si z naseho pozemku udelali krtkodrom,vsude kolem na polich jezera,na silnicich ukrutny diry a behem 10 km cesty 3× snezilo,1× prselo a 2× svitilo slunce

      0 0
    • Radek Broz  

      Zase snezi a to dost. Pripadam si uz jak ve Svedsku:o(

      0 0
    • Splinter  

      Draaaat… Tak teďka chčije..... ->je to mobilem:(

      0 0
    • Biker jak Pes  

      No je to hrůza, já už vyhlížím jaro od poloviny ledna. Dneska už jsem to nemohl vydržet a vyjel jsem. Bylo 4 nad nulou a zdálo se, že by mohlo i vysvitnout slunko, ale po chvíli začalo tak hnusně sněžit, že se to nedalo vydržet. KDO TO KDY VIDĚL, ABY V BŘEZNU SNĚŽILO !!!!!!!! UÁÁÁÁÁÁÁ!!!!! JÁ CHCI JARO!!!! :))

      0 0
      • cabbage  

        snezit muze i v dubnu, zazil sem snih o velikonocich cca 20km za Prahou…;)

        0 0
      • Jirik123  

        v breznu snezi uplne normalne a to bydlim v nizine..

        0 0
    • Páník  

      tak toto je uz od toho pocasi vylozene trapne…behem dvou hodin tady v Benesove napadlo 15 cm mokryho hnusu…opakovany vtip neni vtipem – tahni uz na sever ty bilej studenej zmetku – huš,huš!!!!

      0 0
    • cabbage  

      10cm novyho snehu v Praze..... Jak musi bejt jinde?

      0 0
      • kolombo  

        Liberec: 20 cm nového a furt sype :-) A pod tim tak 30–50 cm stareho ve městě, v Jizerkách tak 2 metry ..

        0 0
      • Radek Broz  

        Strasne:o( Prestavam verit, ze by to mohlo nekdy skoncit:o(

        0 0
      • cabbage  

        ted uz 15 a furt se sype… jaro na nas pekne se*e:/

        0 0
        • Páník  

          na protest mu zazpivejme tuto pisen:

          Už je tu zase to pitomí jaro Ptáci řvou, šeříky smrdí. Pro samý kuřara neni kam plivnou V teple mi nakyslo strdí

          Slunce do chalupy protivně leze Sněhulák už sa mi hroutí Praskají ledy a vysychaj meze Anička trapně se kroutí

          Kvůli ňáký pomlázce děti vrbu ničí na zápraží housata jako hadi syčí

          Už je tu zase to pitomí jaro Nechodim raději k oknu Zase ty pupencu, květy a tráva Já jednou na jaře scvoknu

          0 0
      • mike!1  

        Nám se to tu naštěstí vyhlo (zatím teda):-)

        0 0
      • Lister  

        U nás je pořád přibližně pořád takhle: www.bike-forum.cz/…m/291160.jpg

        akorát tedy že celý den zase sype tak si přičti nějakých 15 čísel navrch :o)

        0 0
    • Splinter  

      Takže u nás suma sumárum to co za 14dní odtálo tak teď přes noc zase napadlo…

      0 0
      • Martula  

        Ani na běžky jsem nemohla :((( Ale alespoň si jeden den odpočnu :)

        0 0
    • Hnoj  

      Tak teda já nevím, co je s tím jarem, ale tady v Roztokách máme před domem cca 40–50 cm nového sněhu, takže mám dojem, že jaro tu ještě nějakou dobu nebude :-/

      0 0
      • RUR  

        Hm, si to vidim podobně. Brno hlásí cca 25 čerstvýho za noc. A to jem si včera rámo na biku medil, jak je pěkně azůro a už se to dá:-/

        0 0
    • Meesha  

      tady neni a hned tak asi nebude… www.bike-forum.cz/…big/1763.jpg

      0 0
      • Meesha  

        BTW: Nekteri uz cekani na jaro asi vzdali… Jinak si nedovedu vysvetlit konani tohoto pana ktery zrovna vylez z Vltavy… A nebo uz mu ta zima vlezla na mozek… :-D

        0 0
      • Twisp  

        tomu se rika prazske zoufalstvi :)

        0 0
    • goofy  

      Tak u nas zatim nesnezilo, ale taky uz ani neodtava… Porad pod nulou.

      0 0
    • pegal  

      .. jojo .. .. vecer namazu zada kouknu rano zas ***** pada ..

      .. decka sankujou uz jen z povinnosti ..

      ..urcite jste to uz slyseli .. docela dobry ..

      0 0
    • Vojtas  

      Dneska to u nas vypada docela dobre, sice furt mrzene, ale krasne sviti slunicko, tak ze to dneska vypada nadejne na nakej vejlet, par kilacku, abych zahnal abstak ;) doufam ze se to do odpoledne neskazi

      0 0
    • -b-n-x-  

      fuck off jaro!!!!

      0 0
    • pepino  

      Tak jaro, kur.a, kde jseš?!

      0 0
    • wlk  

      zase sněží, už mě asi regulérně mrdne..to už se nedá vadržéééééééé­ééééééét!!!!!!

      0 0
    • pegal  

      .. u nas je teda jaro jeste hodne v nedohlednu ..

      .. dukaz .. www.bike-forum.cz/…ostatni.html?…

      .. ty cerveny cary znaci vysku snehu ..

      0 0
    • Darkson  

      v nejbližších dnech změna žádná. mráz, síh, mráz, sníh, oteplení, obleva, déšť, mráz, sníh, oteplení, déšť…viz NOVINKY.CZ:

      „Letošní březen je zatím o 6,6 st. chladnější než průměr minulých let. Ani závěr měsíce, kdy už by mělo být teplo, zřejmě tento deficit nevyrovná,“ informoval meteorolog.

      V příštích dnech nás až do pátku čekají noční mrazy –2 až –6 st., ojediněle i –10 a denní teploty budou v rozmezí –1 až 3 st. Po celý tento týden musíme počítat s občasným sněžením a převážně oblačnou nebo zataženou oblohou.

      „Od soboty do úterý příštího týdne by mělo být polojasno až oblačno, občas sněžení, pak ovšem déšť a v závěru období znovu sněžení. Noční teploty budou v rozmezí 0 až –5, denní zprvu 2 až 7 a v závěru období –2 až 3 st,“ informoval Seifert.

      ale fuuuj už!

      0 0
      • Lister  

        tohle bych raději moc nešířil, za tuhle zprávu by tě někteří méně odolní jedinci mohli i nemít rádi :o))))

        0 0
      • -b-n-x-  

        parada!!!! :-))))

        0 0
    • motylek  

      to zas budou potopy.

      0 0
    • Splinter  

      Už se těším na todle…

      0 0
      • pegal  

        .. tak ted si vem ze by tam okolo tebe litali muchy a komari a podobna tomu havet .. budes nadavat ze je hic jako bejk .. apod. .. a budes si rikat at uz je konecne zima .. :)

        0 0
    • Daník  

      Nemáš ten teploměr opačně? Jinak by to docela souhlasilo s mým…(foto).Jinak konečně zas sněží, už jsem chytal paniku a začal hledat kolo:)

      0 0
      • Splinter  

        Ne ten teploměr byl venku na parapetě vokna a pralo na něho slunko.. Bylo tam fakt +25

        0 0
    • Páník  

      hmmm,tak dneska to vypadalo celkem optimisticky, tak jsem vyrazil. silnice celkem suchy,ale mimo ne je to porad ta stara hnusna zima:(

      0 0
    • Splinter  

      Jarooooooooooo… Dneska bylo kráááásně…

      0 0
    • krysarr  

      Mno, taxem se vcera vratil z Francie, kde je na horach zima jako krava a snehu taky dost, jen k tomu azuro, no balada, a taxem dneska (jak uz asi 3 roky poradne nejezdim a driv az tisic km mesicne) vyrazil na kolo. Zasranej jak rusak u Stalingradu a jizda na ledu a na tom rozbredlym snehu krapet vyssi divci a se zrasenejma nohama to proste nak nejelo, ale letos se zase rozjezdim, takze doufam, ze sem to jaro vcera privez! :-)

      0 0
    • blue  

      Tak uz dneska! Prej v 19:25 dorazi, pisou v novinach.

      :-)

      0 0
    • marapara  

      Já myslím, že už je to tady *****!! :)

      0 0
    • wroum  

      :-)

      0 0
    • jaski  

      v Krupce je naaaaaaadherne!vsechno taje a sviti slunicko.snad to vydrzi do zejtrka a pak by mohlo bejt takhle i ve stredu:-)

      0 0
      • Radek Broz  

        U nas to taky taje, juchuuu!;-)

        0 0
        • Venda  

          Jo! A já jsem si ráno na silnici rozbil hubu dvakrát na námraze…

          0 0
        • jaski  

          uz vidim jak to vsechno roztaje a az bude na silnicich nejvic vody tak v noci bude –20 a muzu si pridelat misto kol cepele z brusli.no snad uz bude takhle porad.jeste par dni a roztajou lesni cesty a muzu vyrazit i do lesa na bahinko :-)

          0 0
    • goofy  

      Ve meste (Havirove) uz to je pomalu odtate, takze jde jit na nejaky ten streetek, u nas porad este snehu hafo, ale taje taky (prej). Snad budu mit o weekendu rameno v poradku, bo na lyze mi to nevyjde, tak bych uz provetral kolo.. :o)

      0 0
    • Lister  

      jen ať se ještě chvíli ta mrcha zima drží, než seženu všechny potřebný komponenty na kolo, tak mi to zabera asi 2 týdny, tak mi to aspoň není líto. Vzhůru na lyže :o)))))

      0 0
      • Radek Broz  

        Jelikoz to bude par tydnu jeste tat, tak bych se toho nebal. Taky nemam postavenej novej bike, ale to nevadi. Jen at je vic teplo a poradny slejvaky, at to snih splachne do nizin!;-)

        0 0
        • Lister  

          jasně a pak tam budou mít záplavy a mi se jim budem smát :o)

          Jsem myslel, že na rám teprve čekaš????

          0 0
          • Lister  

            aha, jsem se přehlídl, jsem tam četl: taky MÁM postevenej novej bajk :o))))))))))

            0 0
          • Radek Broz  

            No prave, ze cekam. Jelikoz to jenom prehazu ze staryho, tak jsem v klidu;-)

            0 0
      • goofy  

        Kline bych taky pockal, jelikoz mam ted nefunkcni rameno, tak taky nic nebudu moci delat, tak aspon nebude fsude kolem tolik blata a bude este pekne bilo. Aspon poslu ram do lakovny…

        0 0
    • Meesha  

      pro letosni rok je jaro zruseno!

      0 0
      • wroum  

        jj a bude zas az podzim

        0 0
        • Venda  

          Ten taky nebude! Včera a předevčírem přechodné období a dnes začíná zima 2006/2007

          0 0
          • wroum  

            …du snist naky prasky a pustit plyn.

            0 0
            • Venda  

              Já oůjdu radši umrznout. A najdou mě až v příštím tisíciletí krásně zachovalýho, až odhrnou celej ten ledovec, kterej nade mnou vznikne.

              0 0
      • frof  

        Jo ***** je to jaro.Snad jezdi pendolinem nebo co ,ze nedorazilo.

        0 0
    • Smazaný účet  

      Dorazilo aj na Daleky vychod. V kosiciach gycovite modre nebo 0°C. O hodinu (nech sa trocha otepli) sedlam.

      0 0
    • Páník  

      tak jsem dnes posilen krasnym pocasim a obrnen dobrou naladou vyrazil do lesa…bohuzel me to rychle preslo – vsude snih,voda nebo bahno,asi to jeste tak 14 dnu pro me nebude to pravy orechovy:(

      0 0
      • Raydowe  

        14 by bolo este ako tak, ale mam pocit ze v tych vyssich vrchoch sa to este chvilu drzat bude, ked vidim ze v meste sa este kusky snehu drzia, co tak na horach, kde ho bolo 10 krat viac a slnko tam poriadne nezasvieti… ale je to na dobrej ceste :-)) Zilina dneska tiez uz pripominala viac leto, ako zimu.:-) konecneee

        0 0
    • Splinter  

      Tak a teď bude období dešťů a pak zase začne zima…

      0 0
    • Vojtas  

      No doufam te se to jaro brzo dostali, uz mam hotovy kolo tak ze bych ho rad projel. Dneska sem odhazoval vic jak pul metru snehu ze zahonku na zahrade protoze jinak by tam byl az do kvetna, a to me este cekaj zahonky kde ho je i metr, a na ty se teda netesim. Zvlast kdyz ho musim davat na druhou stranu zahrady, kdyby aspon nebyl zmrzlej a nebyly tam vsude skovany stromecky a kvetinace ;) ale zatim jenom jeden rozbitej kvetinac tak ze to je este dobry :).

      0 0
    • Smazaný účet  

      Ano. Dnes o 14:32 som zaznamenal dokaz.

      0 0
      • pelt  

        Ne ze bych ti neveril… ale jsi si opravdu jist, ze jsi to nefotil az za mesic;-)?

        0 0
        • Smazaný účet  

          Vyberam z EXIFu:

          DateTime – 2006:03:25 14:32:32 DateTimeOriginal – 2006:03:25 14:32:32 DateTimeDigitized – 2006:03:25 14:32:32

          Ak sa poponahlas tak zajtra to tam este mozno bude. GPS 48°43.899N 21°10419E

          Vyzera, ze to uz vypuklo.

          0 0
      • Meesha  

        je videt, ze zima byla velmi kruta a dobre vse zakonzervovala :-)

        0 0
    • rock  

      Už asi týden nám kvetou ve spáře u chodníku jakýsi modrý kvítka, podléšťky se tomu tuším říká. Dneska už jich tam byly dva trsy. Apropos, jel jsem dneska vyzkoušet novou vidlu, a zmokl jsem jak pes. Zjistil jsem, že v lese se dá ještě pořád jen po asfaltkách a to jen po některých a po polňačkách se nedá vůbec. Moje přenádherná vidlice je zas…á jak jetel :-( …

      0 0
    • Splinter  

      Je to tady.. Jedu v krátkým…

      0 0
    • SELMIRA  

      yo, yo! Už je tu!!! :o)

      0 0
    • Lister  

      Aaaaaano už je tu, mezi sněhem začíná už místy nesměle vykukovat tráva :o)

      Ještě tak 14 dní a mimo kopce to už bude i na kolo, hurááááá.

      0 0
      • Splinter  

        No s tou trávou bych se tak neoháněl:)

        0 0
        • fousac  

          presne.. to smrdi fotbalem… a vis co si tu o tom lidi mysli.. ;)

          0 0
          • Splinter  

            Všichni kapříci se nikdy nevyloví…

            0 0
          • pelt  

            Ale houby fotbal… jen bych si na jeho miste dal pozor na zeleny (nebo jakou to ted maji barvu:))) muziky:).

            0 0
            • Radek Broz  

              Jsou zeleno-rudi a hrajou to na to, ze jsou svetle modri;-) 10% volicu jim to basti.

              0 0
      • Radek Broz  

        Jsme na tom stejne:o(

        0 0
        • Lister  

          jelikož jezdíš jen dolekopcom tak si na tom hůř, protože tam nahoře to vydrží dýl :o)))))

          A pak ještě ten rám, ale o tom rači pomlčet… ;o)

          0 0
    • lidumil  

      No není tohle krása?

      0 0
    • Páník  

      jeeee…v Brne je prvni letosni bourka

      0 0
      • Splinter  

        JJ:D Votpoledne se člověk jede projet v krátkým po sněhu a večer bouřka… Zítra bude 30° a ve středu už podzim a tak ve pátek začne padat sníh…

        0 0
    • fousac  

      „To je ale počasí, dědečku, blbý.“ „Alespoň poroste tráva dobytku.“

      0 0
    • Páník  

      den ode dne je to lepsi…ted uz bych ale bral,kdyby se uz zacalo zelenat

      0 0
    • pegal  

      .. tak k nam se opet vratila prava nefalsovana zima .. zase nakecalo hafo toho hnusnyho bilyho bordela .. :(

      .. takze jsme si uzily jara a ted opet nastava zima .. :)

      0 0
    • pegal  

      .. ty vole vono snad neprestane vubec nebo co .. ?

      0 0
    • Lister  

      jaro kam se podívám :o))))))

      Jsem tak ráno vylezl spokojeně z postele, otevřu okno a jediný co mě napadlo: „Tak to si ze mě už ku*va děláte prdel!!!!!“

      0 0
      • Vymi  

        kde ze to je??? :-))) to fakt nema chybu…

        0 0
        • Lister  

          Jeseník, mám to v profil ;o)

          0 0
          • Vymi  

            jo pak jsem kukl… :-))) tak to je fakt hezky…

            0 0
            • Lister  

              a to je focený až odpoledne, kdy už většina odtála :o)

              0 0
              • Vymi  

                osobne si myslim ze letosni rok bude hodne divnej co se tyka pocasi… pripadne mi to nejak posunuty… :-(

                0 0
    • Splinter  

      To sem si myslel, že tenhle thread uvidím zas až za rok :(((

      0 0
    • Petr_67  

      Myslím, že pro letošek bylo jaro definitivně zrušeno. Teď příjde krátké chladné deštivé léto a je podzim.. Letos 5 vyjížděk :-((

      0 0
    • pa3k  

      keď to júl a august nepokazí tak sa tá zima celkom podarila…

      0 0
    • Splinter  

      No:o) Když to únor nepokazí tak máme krásný jaro :)

      0 0
      • Blade  

        Říct tohle před deseti minutama, dám ti zapravdu…Ale teď se jaksi zatáhlo…Vypadá, že budu muset odvolat ten Vranov :-)))

        0 0
        • Brzdič  

          Boleslavsko hlasí po přeháňce, obloha se vyjasnila, sluníčko svítí a za oknem i hřeje ;-)

          0 0
          • Blade  

            Brněnsko: chčije a chčije :-(

            0 0
            • pepek  

              Co kecáš, nic nechčije, Ty se jenom furt vymlouváš, abys nemusel do toho Vranova. Příště řekneš, že nemůžeš, protože nemáme eště vládu. Windguru hlásí: bez deště! takže nemůže pršet, max trochu mrholit !

              0 0
              • Blade  

                no tak jesi tohle nebylo chcaní, tak už nevím :-)

                0 0
                • pepek  

                  No jo, no už je to tady taky. Hoši surfaři to dneska nějak nezvládli :-) Páni Polka a spol. budou mít trochu ztíženou adhezi, pokud už odjeli :-)

                  0 0
                  • Blade  

                    Ale copák copák? Změnili sme názor na to mrholeníčko? Helemese podívejmese ;-)

                    0 0
                    • pepek  

                      Se stane, no. Ale nemůže to trvat dlouho , max: 3 hodiny :-) V lese to není tak hrozný, ty stromy toho hodně pochytají. Akorát je člověk pak víc zasranej :-(

                      0 0
                      • Blade  

                        Jojo, ty stromy bez listí toho pochytaj fakt spoustu :-D Kdybych zmokl během jizdy tak je to v pohodě, příjemný zpestření, ale vyjíždět do toho mokra se mi nechce :o)

                        0 0
                        • pepek  

                          Ale dyť už to přestalo, jenom taková přeháněčka to byla.

                          0 0
            • gobike  

              nechcije, krááásne sviti slunicko a ja se musim ucit, ahja:( Na obrazku je pohled z okna asi pred pul minutou

              0 0
    • mdk  

      Sneh ne Snih..Zima nezima.....kdyz seskladam bike hned du ven

      0 0
    • kolobrnda  

      dnes jsem si dal 40km terenem…pohodicka, ale abych byl uprimnej…preci ta zima mne schazi :-)) jaro tak od brezna

      0 0
    • Radek Broz  

      Půlka ledna (teď víkend) v 1000–600m n. m. etbikez.com/in­dex.php/2007/01­/15/rosa-na-kolejich-prodlouzena/ S loňskem neporovnatelné, bylo to všechno tak pod metrem a půl;-) No prostě paráda;-)

      0 0
      • maajkee  

        No historie se po 5 letech opakuje, leden je tu a venku teplo a sníh skoro nikde :)

        0 0
        • hribik A1  

          tak 2 stupne mi nepripadajú ako nejaké nadnormálne teplo a sneh na hneď prvom stometrovom kopci ktorý vidím (tu prší) tiež nie ako že by nebol nikde

          0 0
          • maajkee  

            Tak ty jsi někde v tramtárii, tady ale včera a předevčírem odpoledne 8–9°C, to je leden jak vyšitej! :)

            0 0
            • hribik A1  

              to je ešte málo, ja si pamätám v takomto čase aj 15 stupňov

              0 0
              • maajkee  

                No, právě před 5 lety to tak bylo :)

                0 0
                • hribik A1  

                  pred jedným napríklad na vianoce (tesne pred), pred dvomi na vianoce aj v januári, pred tromi na začiatku februára, pred piatimi viackrát v januári aj februári.. skoro každý rok sa nejaký taký prípad nájde

                  0 0
    • maajkee  

      Taky už se tak těšíte na jaro? :)

      0 0
      • jIrI___  

        Co člověka přiměje vytáhnout takové vlákno, když zima letos ještě ani nezačala a do jara daleko? :-D

        0 0
        • maajkee  

          No letos už to zima ani na nějak dlouho nestihne, za chvíli je březen, přehoupne se zase čas na letní a hurá jezdit, už se nemůžu dočkat :)

          0 0
        • maajkee  

          ha, koukám na fotky z loňska :)

          2.února

          13.února

          Pak už vůbec nebyl sníh ani mráz, ani moc nepršelo, dalo se nádherně jezdit už od začátku února, když by to letos bylo stejný, tak za chvíli začne sezóna na plno :)

          0 0
          • Smazaný účet  

            voe z toho mame prdel…ale sje cim dal tim vetsi sochu..oc sme znal potucky a studanky v horach, tak mnohe jsou uz par let suche…takova prehrada sance v beskydech je taky docela vypustena, na horach zadny snih ktery by ji na jare napustil…zadna prdel…

            0 0
            • maajkee  

              No zase předloni chcalo od února asi až do května, takže myslím, že spodní zásoby vody u nás pořád nějaký máme.

              0 0
            • jIrI___  

              Tak nějak. Babička si dlouho vedla záznamy o hloubce vody ve studni a jde tam vidět ta sestupná tendence. Letošní podzim byl vyloženě krizový a díky za tuhle prochcanou zimu, protože kdyby hned začaly být mrazy, tak by to s tou vodou mohlo být ještě zajímavé…

              0 0
              • Smazaný účet  

                my mame na chate blboou sachtu kd eja hlavni uzaver vody…pmetr a pul hluboka…a letos to bylo poprve po dvanacti letech, kdy v ni behem leta nebyla zadna voda…a to mame chatu pod kopce…

                jinak se v ni voda drzi, bo nema udelanou zadnou drenaz…

                0 0
            • hribik A1  

              zvlášť posledných 5 týždňov a taktiež celý minulý rok boli megasuché http://meteoinfo.sk/index.php…

              0 0
              • Smazaný účet  

                jo..ale ot jsou ty privalaky kd ynaprsi 10cm za hodinu…to je jasne, ze pak vyplavou vsichni okolo…

                0 0
      • se-se  

        a nedalo by se jaro třeba vodhlasovat?

        Já dávam hlas.

        0 0
    • Necris  

      Přeci jenom země se zase začíná naklánět ke slunci pod tím pro bikery správným úhlem. Ještě to chvilku potrvá, ale letos doufám že březen už bude velmi velmi velmi teplý a padnou první tisíce ;)

      0 0
    • Joseph de Sax  

      vždycky, když má být konec světa, začne být pěkně a teplo…

      0 0
      • Necris  

        Alespoň si před koncem světa zajezdíme, chceš snad žít věčně ? :D

        0 0
    • marapara  

      Vytahuju tento thread, protože to vypadá, že začíná být aktuální :).

      Včera bylo u nás nějakých 13 stupňů, dneska je už téměř 10. To jsou první vlaštovky a ty ruské se pomalu vrací zpátky :). V polovině příštího týdne by teploty měly atakovat 15 stupňů. Tak z toho mám takou menší radost. Dneska po poledni vyjedu tak aspoň na 50 km po silnicích :).

      0 0
      • Kamikaze 591  

        Já doufám, že už to tady došlo taky. Zatím je 8°C a krásně slunečno.

        0 0
        • jIrI___  

          Ale než sleze ten sníh z kopců, tak to bude ještě nějaký ten pátek trvat :(. Aspoň že v Ostravě jsou už jen poslední zbytky sněhu, tak za dva týdny by se už mohlo dát lehce vyjet na biku.

          0 0
      • marapara  

        Důkaz :)

        0 0
      • nox159  

        11°C cesty schnou mam stejny plan jako ty :)

        0 0
        • plevka  

          jsem na tom podobně, vaječina v břichu, teď nachystat krosa a hurá na slunko :)

          0 0
      • xshreck  

        včera jsem si trhal vlasy že jsem mojí neřekl, aby zůstala doma – mohla být rásná stovečka. Tak si jí dám dneska, zítra :-) snad nebude na nějakých přejezdech bláto, do terénu se to nehodí asi :( kor na moje oblíbené cesty.

        Na začátku závodů chci mít aspoň dva tři najeté jak minulý rok :D

        0 0
    • StuntJ  

      Je! včera jsem vytáhl prckoleta-hatátitlu a krásně jsem se na hodinku projel …

      0 0
    • Vhalasta  

      Njn. Březen a duben jsou nejlepší měsíce, kdy dopoledne hobluješ sjezdovky a odpoledne navykáš prdel na sedlo. :)

      0 0
    • hctr  

      Tez se pujdu projet, treba k nasim na obed asi 300m tam a 300zpet to mi bude stacit :D

      0 0
    • marapara  

      Dneska na vyjížďce u Kyjova :)

      Více na www.marapara.cz

      0 0
      • Kamikaze 591  

        To jezdíš na tom stumpovi?

        0 0
        • marapara  

          Teď na něm nejezdím. Po asfaltkách je to škoda. Mám ještě RB CRR, takže jezdím na něm. Na Stumpovi začnu jezdit až trochu oschnou Chřiby nebo aspoň pole a polňačky.

          0 0
      • Zlatka  

        Dneska bylo nádherně, jaro je tu.

        0 0
    • Kosta  

      tak bych chtěl všem pěkně poděkovat, že jsem se nechal unést a jel na kole… a vrátil se zas****, mokrý od hlavy až k patě, ale docela spokojený :)

      0 0
      • Smazaný účet  

        Takze takova normalni vyjizdka, ne?:)

        0 0
      • jIrI___  

        Už jsi tu dost dlouho na to, abys věděl, že B-F v tomhle ohledu nelze považovat za relevantní zdroj informací :)

        0 0
    • xshreck  

      Tak co, padne na moravě ještě sníh? Přemýšlím že už předělám kolo na trošku jarní úpravu, kde bych nerad solil. Nějaká delší předpověď zatím ukazuje v poho.

      0 0
      • jecnak  

        Snezit muze i na prvniho maje, ale solit se uz asi nebude. Bordelu z poli je ale na silnicich pozehnane.

        0 0
        • xshreck  

          jde mi spíš o sůl, ta je nej svinstvo :( v terénu jsem byl minulou sobotu a stačilo .) radši si budu jezdit zatím ještě po silnici a asfaltu. Všechno je tak nasáté vodou, že se nehodí nikam jet (hlavně někteřé pozéři bez blatníků)

          jiri: tady padal taky někdy začátkem týdne. Nic hrozného. Na další to zatím nevypadá

          0 0
      • jIrI___  

        Včera u nás padal sníh :/.

        0 0
    • kali222  

      400 pro jaro 3:)

      0 0
    • Splinter  

      Tož dneska krásných 60km dokonce jsme nezmokli a jako plus defekt az 200metru od baraku.

      Jo a osobni rekord, silenec v kratkym uz 5.1.2013 :)

      0 0
    • borda  

      Kurnik, avidentne jsem pred lety hlasoval a presto si rikam, ze tu asi nekdo z moravy hleda nejakeho Jardu a ze je az s podivem, kolik lidi mu pomaha :-D

      0 0
    • Atilla  

      O víkendu bylo nejlepší počasí na bike. Mud 4ever

      0 0
    • Atilla  

      O víkendu bylo nejlepší počasí na bike. Mud 4ever!!!

      0 0
    • lukan  

      mám pocit, že čím jsem starší, tím se na jaro těším víc a víc…dneska ráno, když jsem příšel do práce o půl sedmé, tak už trochu svítalo, bože jaro jak se na tebe těším! :D

      0 0
    • Bafoon  

      v neděli bez sněhu, dnes na bílo

      http://www.youtube.com/watch…

      0 0
      • saintjv  

        ty vole to neni normalni todleto…Uz me ta bila picovina sere…A to miluju lyzovani…ale proste uz ma byt sucho a jaro…Nezapomnel nekdo tomu ko*kotovi nahore rict ze uz ma byt jaro za 2 dny?

        0 0
        • lukan  

          jo mě už to taky pěkně mr*dá. já už chci aspoň stabilních 15° a sucho…herdek filek

          0 0
      • prvniodkonce  

        By mohli projet stopy do Mladkova k vlaku ne? Hmm…

        0 0
    • maajkee  

      No nasranej jsem jak sviňa, konečně mám po spoustu směn týden volno a těšil jsme se jak budu najíždět kilometry a najednou zas taková peřina :/

      0 0
      • TeryPV  

        Plný souhlas…mě to taky jebe…***** do práce musím vlakem kvůli debilnímu počasí :-/

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.