• orca

    cykloturistika­.cz/beruohled/

    Už jste ji viděli na autě ?? Já jsem si ji pořídil na auto ale ještě jsem žádné jiné neviděl jak jste vy na tom ?

    0 0
    • rock  

      Na mém autě prostě NEbude žádná samolepka, která tam není nezbytně nutná. Pokud bych měl pocit, že těch 30 Kč jde na dobrou věc, možná bych ji i koupil, ale v žádném případě nenalepil …

      0 0
      • Lance  

        presne tak, nesnasim nalepky, jedine snad CZ:)

        0 0
        • rock  

          Tu tam nemám taky. Vozím ji v kastlíku, kdyby náhodou celníci měli řeči, nalepím ji, ale zatím nebyla třeba …

          0 0
    • Smazaný účet  

      dyž mi k ní daj i auto…

      0 0
    • kovar  

      proč na autě? jsem myslel, že si to cyklista nalepí na prdel.

      0 0
    • Mike TB  

      No, ja uz ji take mam a na auto si ji urcite dam. I bez samolepky objizdim cyklisty ohleduplne a takto to cyklistovi mohu dat na jevo (cyklista inside).

      Urcite to neni spatny napad, i kdyz ja bych vytezek venoval na charitu nebo neco podobneho. Neco jako naramky. Takhle to moc nechapu.

      Jinak myslim, ze kampan je ve zrodu a ostatni li vylepi az umyji auta od tech zimnich s…k.

      0 0
      • default  

        Jako venovat jo, ale vzhledem k tomu ze to stoji 30,– Kc tak to imho pokryje naklady na tisk. Aby to neco vydelalo, muselo by to stat asi vic.

        0 0
        • Pá-dlista1  

          A naramek za dolar vydela?

          0 0
        • sosal  

          Mam ji na aute.. Nicmene neni tistena ale rezanana plotru. Naklady na vyrobu 00,prd, da se to delat z odpadu, ktery zbyde pri rezani velkych reklam. Ale ta distribuce, rabat obchodniku a pod.

          0 0
          • wroum  

            z odpadu se to moc rezat neda, protoze do vetsiny plotru nelze upnout zbytky. jedine bys musel upravit data a rezat to spolecne s primarni zakazkou tak abys vyuzil pripadnej odpad, ale to ma zas tu nevyhodu, ze bys ty data musel upravovat pokazdy – podle toho kolik mista (odpadu) ti zbyva na primarni zakazce. a jeste jedna vec, pokud bys vyrezal treba velkej napis z folie, tak mas sice velkej odpad, ale nemuzes si moc dovolit vyuzivat ty prostory mezi (odpad), protoze mnohdy je ta podlozka (voskovej papir) jedina vec, ktera ti zajisti presnost usazeni na prenosku, takze si nemuzes dovolit to odstrihnout.

            0 0
            • sosal  

              Spolupracuju s nekolika firmama, ktere vyrabeji reklamu ze samolepicich folii a tam dane plotry maji a vidim, jake „zbytky“ folie (pro beznou reklamu nepouzitelne ale prave na takovehle blbosti dostacujici) tam maji. Vali se jim tam toho stohy a cekaji prave na neco podobneho. Nemyslel jsem to treba jako ze se to da vyrezat napr. mezi pismena. ale prave z tech zbytku folie, ktere zustavaji pri nevuyziti cele sirky role…

              Samozrejme to je jen teorie. V praxi to nikdo neresi, protoze kazdej jde a vysoli 30Kc, stejne jako ja. No a potom se to samozrejme vyplati…

              0 0
              • wroum  

                vetsina plotru reze z role a malo kterej se dokaze „poprat“ s materialem, kterej uz je odrizlej, pripadne nema tu sirku. je to jako u velkejch inkjetovejch plotru – ten se s tebou vubec nebavi pokud bys mu cpal neco nestandardniho.

                BTW – snazit se zpracovat odpad muze byt i drazsi nez pouzit matros z role – ona ta folie ve finale stoji par korun, vetsinu penez stejne zaplatis za plotr a praci. aspon u malejch veci to je zanedbatelny.

                0 0
          • fousek  

            No ono kdyz do ty samolepky zapoctes cenu plotru:-)

            0 0
            • sosal  

              No ja to nechci nejak snizovat. Jak rikam, SAM JSEM SI JI KOUPIL A NALEPIL. Ale ta cena se mi zda dost nasazena vzhledem k tomu, ze z ty ceny zrejme nic nejde treba X Kc na vystavbu cyklostezek. Nebo tak neco.

              A propos… Prece si nekoupili plotr jen kvuli tehle samolepce. :))

              0 0
      • Máca  

        A s nálepkou budeš objíždět ještě větším obloukem?

        0 0
    • rarášek1  

      Vozím ji tam už od sportlife a nijak mi nepřekáží.

      0 0
      • Luka  

        my se ji uz od sportlife na auto snazime nalepit, ale nejak ne a ne a ne.

        0 0
    • HonzaV  

      Auto jsem prodal a koupil kolo a na to si ji nenalepim

      0 0
    • wroum  

      nevidim v tom smysl…

      0 0
    • zirecek  

      Na mě moc velká agitace, dá se to napsat rozumněji. Takhle to je celkem úlet.

      0 0
    • stařík  

      Mám.

      0 0
    • Radek Broz  

      Uz jsem to videl ve Velu.

      1. Je hnusna a divne udelana. Podle me by se silueta cyklisty dala ztarnit urcite lip.
      2. Nejak nechapu, v cem to ma byt jako symbol toho, ze ridic „bere ohled“ a jak se to lisi od ryby/potapece/pa­rasutisty nalepenyho na kazdy druhy prazsky oktavce.
      0 0
    • Martinson  

      Se mi to nelíbí, ten kdo mě autem nevomete mě vlastně nezajímá. Proč se na autě chlubit že jezdím jak se má? Navrhuji trestnou samolepku „Seru na cyklisty“ musela by mít leptavý lepidlo aby se zažrala do laku nebo okna a za odměnu bychom jí lepili neukázněným řidičům na auta. Grafické ztvárnění si pouze představuju, ale velmi živě.

      0 0
      • Vojtas  

        tvar nakej dobrej, aby se dalo za jizdy priplacnout

        0 0
      • cabbage  

        samolepka by se prodavala i s vymetnym zarizenim?;)

        0 0
      • Radek Broz  

        Tvar by stacil stavajici – hnusna je dost;-)

        0 0
      • Máca  

        Do je dobrej nápad, ale mělo by to být viditelně na autě, abychom věděli, že jede prase. Dost hloupě bude vypadat situace až někdo s nálepkou srazí někoho na tom kole. Nebo když někdo má nálepku, tak tě zkrátka sundat nemůže, pokud by to kouzlo takhle fungovalo lepil bych to na každý auto.

        0 0
    • Páník  

      koupil jsem si naramek,pac tim nekomu pomuzu (doufam),ale tohle…no nevim,bud jsem ohleduplnej ridic a zadnou nalepku nepotrebuju a nebo jsem prase (samo,ze ja jsem to prvni:))

      0 0
    • Schumi  

      Taky ji máme.

      0 0
    • wlk  

      Podle mě by bylo nejlepší, kdyby se lidi začali chovat normálně, samolepka toho asi moc nevyřeší, ale snaha se cení, jen teda kdo si to nalepí na lak auta, já ne, možná bych to položil za sklo, ale lepit natvrdo na zadek auta, kde mi pod tou samolepkou vznikne díky slunku flek, sorry…

      0 0
      • Pá-dlista1  

        A ty se chystas prestat byt ohleduplnym ridicem?

        0 0
        • wlk  

          jasně, od teď budu kolegy cyklisty a bajkery srážet cíleně do škarpy…Chtěl jsem tím jenom říct, že i bez samolepky to jde eto vsjo :)

          0 0
    • enjoy  

      nalepim si na oplatku na kolo „neberu ohled!“

      0 0
    • SELMIRA  

      dejte si ji na čelo, aby bylo veselo :o) Na závodech by se mohla rozdávat samolepka cyklisty, kterej bere hled na cyklistu. :o) A eště bychom mohli udělat samolepku. „Člověče, chovej se lidsky!“ Ne?

      0 0
      • blue  

        ono by to nebylo vubec od veci

        0 0
      • rock  

        A pomohlo by to ? I když možná by to alespoň nakoplo … ale na to je obvykle lepší okovaná bota :-) …

        0 0
        • SELMIRA  

          ty jo…smutný poznání, ale musim přiznat, že asi by mi to pomohlo

          0 0
          • rock  

            Ona to není tak špatná idea. Zkus si to představit: vždycky, když se někdo bude chystat provést nějakou sviňárnu, obdrží kopanec do pr … pravé holeně. Bude krásně na světě … i když hodně pajdajících :-) …

            0 0
          • zirecek  

            Když se to vezme takhle, tak budou samolepky všude…aby se vrátila trocha etiky k chlapům a nenamyšlenost k ženám.

            0 0
            • SELMIRA  

              Já si nalepim samolepku. „Nekopat! Jsem hodná!“ Tak! :o)

              0 0
              • rock  

                Ono to na Tvém chování a jednání nejde poznat i bez samolepky ??? :-)

                0 0
      • Máca  

        Dost dobrýýý))))

        0 0
      • JIRA  

        Bohužel na některých závodech by někteří „závodníci“ měli mít samolepku „jedu bezohledně a jsem na to pyšný“. Kdyby před nima ještě někdo běžel s praporkem by taky nebylo od věci. :)

        0 0
    • Meesha  

      Videl sem jich uz dost, naposled tuhle dneska (priznejte se! :-) ). Mohla by bejt lepsi, ale na auto ji nalepim.

      0 0
    • Shamick  

      Vono je to taky složitý,tudle sem jel vyjímečně předpisově domů,něgdy v devět večír 90 po okresce…Najednou dupu na brzdy, naše rodiná felicie doslova brečí. A Důvod? Tak šedesátiletej frajer na kole, nachcanej jak dobytek, bez odrazek, natož světla nebo mrkačky…Když slyšel pískat zaflekovaný kola, tak si pro jistotu ustlal doprostřed silnice.Zastavil sem zhruba 2m před nim a byl sem docela spocenej,tak vylezu ven, frajer se nemoch ani zvednout, jak byl nalitej. Vážení, jezdim pět jet a v tu chvíli mě opustilo jakékoli bratrství s cyklistou, či respekt ze staršího, dal sem mu přes dršku a vypustil kola…Z toho plyne,že samolepku si nenalepim,protože neni cyklista jako cyklista…

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.