• lOlA

    zdravim.mam takovej dotazek.je tu nejaky prknar ktery ma rukavice od Levelu?typ Butterfly. na spodni strane zapesti pod stahovacim paskem je maly pasek na suchy zip(viz obrazek).jeho vyznam mi zcela unika.nevite nahodou k cemu je?premyslel jsem ze treba na nejakou snurku ale nevim na jakou.hulky sebou nevozim:o)))))))))

    0 0
    • lOlA  

      fuuuuuuuuuuuuuj ta fotka se nejak nevivedla.ale v puvodnim stavu byla hezka:)

      0 0
      • poiko  

        Hm, no tak jestli to jsou tvý rukavice, tak ten znáček ve tvaru kompasu na levý rukavici znamená, že sis koupil dámskou verzi. koupil jsem si Level Star po netu a přišly mi taky dámský:o) Tím suchym zipem si připneš k samotný rukavici takovej plast, skrz který je protažená ta páska, co je kolem zápěstí. Vypadá jak pásy z auta. Já ten plast ztratil hned při prvním sjezdu:) Tak proto tam je

        0 0
        • poiko  

          oops, tak si řikam, že typ Butterfly asi nebude pánskej, že?

          0 0
        • pepino  

          jestli to neni teda na tampon.:-)

          0 0
        • stařík  

          Tím sucháčem je přichycená plastová spona, skrz kterou se protáhne ten stahovací pásek kolem zápestí, aby se v ní otočil a vrátil zpět ve stejném směru v jakém přišel. Nákres by byl lepší, ale kdo by se s tím mořil.

          0 0
        • lOlA  

          jo jo jsou damsky ale me to neva.sem si toho pri koupi nevsim ale pak jsem si to zjistoval a dosel jsem k zaveru ze je uplne jedno jestli mas damsky nebo pansky.ja navic na boku ten kopasek nemam takze to neni ani tak poznat.me vyhovujou tak proc je nemit:o)))))) a na co ten plast co se tam upne je?jako ochrana zapesti?to uz je ve vnitr Biomex.

          0 0
    • Luka  

      Tenhle typ mam doma… uz bych je sice nechtela ale o zadnym suchym zipu nic nevim…

      0 0
      • lOlA  

        smim se zeptat preco by jsi je uz nechtela?

        0 0
        • Habib  

          No, ja mam taky Levely a taky bych si je priste nekoupil. Nevim, ale bud nedychaji, nebo pousti vodu dovnitr.Priste neco s Gore-texem. Kamarad ma nejaky model od Mamuta a to je jina kava. Sice drazsi, ale lepsi

          0 0
          • lOlA  

            to je fakt.mam pocit ze se mi v tom poti ruka.urco nepromokaj.spis nedejchaj.jj to je velky minus:((((

            0 0
            • gummo  

              mate vsichni nejaky divny ruce… ja teda stim ze bych vnich mel mokro problem fakt nemam… kdyz slapu nekam na kopec jako vocas tak si necham na prackach jenom vlozky a az na sjezd si nasadim i vrsek.. a apsolutne nic… i kdyz nekde radim na sjezdovkach treba celej den a skoro je nesundavam z rukou tak spoceny je stejne nemam…

              0 0
        • Luka  

          jojo, presne jak to tu psal Habib. Nevim jestli zrovna goretex, ale je fakt, ze mam v rukavicich taky dost casto mokro. A je mi pak v nich zima. Nutno podotknout, ze me se ruce nepoti,takze musej ty potvory propoustet.

          Jinak, mam jinaci problem: rukavice jsou mi tak akorat(trosku vetsi spis), kdyz je utahnu tak ani nepadaji, ale s chranicema na zapesti se do nich skoro nevejdu, nez se do nich narvu, to je vzdycky strasna drina.

          0 0
    • gummo  

      Mam od levlu option… A ten pasek je tam nato aby sel sundat ten velkej pas… Priste ho prvne zkus rozepnout a zjistis sam naco to je…

      0 0
    • gummo  

      Oukej omyl ten pas sundat nejde jenom se to tam skrz to umely oko protahuje… sry sry…

      0 0
    • lOlA  

      nj nejhorsi ale na tom je ze jen levely maji Biomex coz byl podle meho ozkouseni nejlepsi chranic.a taky jsou strasne pohodlny-aspon pro me.mel jsem gore-texovy naky z nemecka a nebyli tak pohodlny-chranic meli nahore a celkem zadny svetovy…nevim jestli bych menil-pravda je ze takovy burtony jsem nezkousel:o))

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.