Polar S725X - praskající krytky tlačítek

12 nepřečtených
  • Kóča Popovič

    Dobrý den, krátce jsem šťastným majitelem tohoto testeru, ale na krytkách tlačítek (bočních) se objevují trhlinky. Kamarádovi se jedna krytka téhož přístroje úplně rozpadla. není to moc velký problém, o vodotěsnost se tím nepřichází, výměna v servisu bude zřejmě taky rychlá. Jen se chci zeptat, zda nemáte stejný problém. Zdá se mi to trochu divné – jeden typ, kupovaný ve stejné době a stejná závada.

    0 0
    • miky123  

      taky jsem měl stejný problém, 725X stará asi 14 dní, kupovaná v lednu a popraskaly všechny čtyři tlačítka. V záruce žádnej problém, vyměnili mě to v Allsystemu v Praze na počkání.

      0 0
    • MARIN  

      Mam ho pul roku denne pouzivany a zadny problem

      0 0
    • error  

      přesně to samý se stalo i mě, jedno z bočních tlačítek se mi úplně rozpadlo přesně po týdnu, docela mě to naštvalo, výměna v záruce je v pohodě a chtěli po mě sn

      0 0
    • BB  

      chlapi, ja vam vzdy rikal berte HACku :-)

      0 0
    • B0B0  

      Aj ja som „stastny“ majitel tejto serie. Zaroven ma to tiez aj poriadne serie. Podla mna ide o konstrukcny problem v honbe za najlacnejsim vyrobnym riesenim vyrobene v Cine. Smejd in shit. Mimochodom, aj to cervene tlacitko je rovnako blbo vyriesene. Staci ho stlacit trosku inde ako v strede a zasekne sa.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.