• Perzaqwe

    www.stahuj.cz/…cling-diary/ Docela dobrej plánovač.

    0 0
    • Splinter  

      Zajímavej program.. Ale vystačím si s Excelem…

      0 0
    • jaski  

      delal sem reinstal a zalohoval sem si data z nej-backup a ted nevim jak to mam do nej zase zpatky dostat.at to kopiruju jak chci neni to tam proste.nevite jak na to?

      0 0
      • james11  

        Zkus hodit dotaz na jejich stránky je tam tuším forum..

        0 0
      • Liboreau  

        cycling diary 2005 a 2006 spolu nespolupracuji jestli si to chtel dostat do noveho diare tak mas smulu uz jsem se na to ptal

        0 0
      • Vejdel  

        rozbal to a soubor diary zkopiruj do adresare cycling diary 2006 – jak je program :)

        0 0
      • jaski  

        tak sem to zkopiroval backup a pak se akorat musel znova udelat ten samej jakoby „ucet“ a slape to jak ma.jinak dik

        0 0
    • gerrard  

      Zkusim vykopat toto vlakno, jestli to k necemu bude. Porad pouzivam tento soft pro zapisovani aktivit. Pred 3 rokama jsem ho uspsne prenesl na PC s WIN7, kde mam az do letoska zaznamy. Kdyz ted prenesu DB na nove PC zaznamy jsou pouze do roku 2013. Na puvodnim PC porad do roku 2016. Neresil jste to nekdo? Nebo aspon export zaznamu do jineho softu? Mam tam 9 roku jezdeni nerad bych to odepsal.

      0 0
      • gerrard  

        Tak uz jsem na to prisel neprepisuje se originalni DB u programu, ale je vytvorena virtualni DB pod uzivatelskym uctem. Je potreba zkopirovat tuto.

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.