• frof

    Tak jsme Kralupaci byli na sportovním plese.Nohy po polce a valciku a jinych tancích me boli vic nez po jizde na kole.Co vy?Plesate?

    0 0
    • zirecek  

      Srdce plesá…jedna radost.

      0 0
    • Marry  

      Clovece…cekal sem to horsi, bylo to celkem v pohode…asi posilovna ;-)

      0 0
      • frof  

        Sezona je v plnem proudu.To tango s Evcou a Petrou vypilujem.

        0 0
    • speedy gonzales  

      ja nevim- mozna je to pro vas samozrejmost..ale vsimli jste si nekdy ze plesy sportovcu se vetsinou zvrhavaji v ty nejvetsi pitky??

      0 0
    • Jogador  

      Tak todle slyšim dost často, a vzhledem k tomu, že jsem závodně tancoval, tak to nepocituji, ale řeknu ti jedno, když závodně tancuješ, tak tě nohy už tak moc nebolí, ale když pak vlezeš na kolo, tak děsně:)

      0 0
    • goofy  

      Na plese sem sice nebyl, ale na segrinych narozkach se zacalo po predchazejici pitce slusne parit a po dlouhe dobe sem si ukrutne zapogoval… Krk a cele zada mne bolely este 2 dny. Holt chybi trenink… ;o)

      0 0
      • Radek Broz  

        Byl jsem v patek na brachovo maturaku a odnysla to tak jatra;-)

        0 0
        • goofy  

          No jatra si tam taky uzila sve… To ani nemluvim. No a nohy taky, protoze cesta 3,5km domu, byla v mem podani dlouha 7km… :o)

          0 0
          • Radek Broz  

            Prisahal bych, ze jsem odpovidal na root a ne tobe… No, po oslave zacatku semestru mi razeni prispevku holt moc nejde;-)

            0 0
    • Daf  

      Nazdar kralupaku :) Nohy me nebolely. Mozna protoze jsem si vzal pohory a tak kdyz me nekdo slapnul (nebo ja nekoho) tak jsem nic necejtil. V podstate bych moh tancovat i zavodne. Napr. v polce na 100m (i dal) bych byl s Evcou nejrychlejsi :)

      0 0
      • frof  

        Tak to bych se hadal.My jsem taky s Petrou dobry.

        0 0
        • Daf  

          OK, OK… priste dame zavody od podia az k baru a kdyz nedobrzdime, tak az na verandu :)))

          0 0
    • vlk  

      Plesal jsem, plesám a budu plesat, v dobách kdy jsem tančil profesionálně, tak i předtančení. Kolo jsem tenkrát bral jako doplněk na protažení nohou. Latinskoamerické i standartní tance jsou na kondičku a na svalstvo na nohou mnohem náročnější než kolo.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.