• dodydody

    Jezdi nekdo tyto pedaly nebo radeji klasiku M540,Time XS/XC www.shopacek.cz/…pm25-sl.html www.shopacek.cz/…pm25-ti.html pripadaji mi hodne podobne Authorum

    0 0
    • Meesha  

      to by me taky zajimalo – kterykoliv ne jen ty titanovy. Tak testni a napis ;-)

      0 0
    • stumf  

      Taj ty bych nebral,kamos delal mechanika u ceske reprezentace a rikal, ze maji spatny odvod bordelu ze stredu pedalu!!Jdi to time

      0 0
    • venca1  

      no, na tom shopacku pisou 105g, na to maji jen slehace za 10 000, ale to se mysli bez kufru, co? Nevite kolik vazi ty kufry?

      0 0
      • zac  

        105g je jenom jeden pedal myslim…

        0 0
        • moratii  

          jj presne…dohromady maji 210g a nevim proc Te zajima vaha kufru…ja osobne mam kufry na tretrach…)

          0 0
          • venca1  

            jo, vím že jen jeden, ale ty egg beatry mají tak asi 180g oba a jsou 4 krát dražší. No nic, ale myslel jsem že se prodávají pedály s kuframa, tak jak to teda je. A zajímá mě váha kufrů protože uvažuju o přechodu na spd (to zas bude pádů) a naštvalo by mě kdybych musel s hmotností nahoru!!! No, snad bych to přežil o 10g. (teď mám skvělé pedály 140g/ks za 500, bohužel, nejdou tam nasadit tretry :-))

            0 0
            • moratii  

              Pokud myslis na ten Tvuj Rock Machine,tak je to snad s vahou jedno,ne?…ale porad nechapu proc chces vedet vahu kufru,ktere na kole stejne nejsou…)

              0 0
              • Mamutt  

                Všichni jsou ochotni bavit se o rotační hmotnosti ráfků a plášťů. Pedál se točí taky. Kufr s ním. Znám takové, které zajímá i hmotnost tretry. A není to tak zcestné – Time kufry mají 46g pár, vřele doporučuji převážit kufry třeba u Frogů…

                0 0
                • cabbage  

                  ty ses schopnej diskutovat i o vaze iontaku v bidomu;)

                  0 0
                • JJ  

                  Doufam, ze si pred svihem vzdy ostrihas nehty na nohach, precejenom je to nadbytecna rotacni hmotnost…

                  0 0
                  • cabbage  

                    aspon vime proc si gramari holej nohy;)

                    0 0
                  • Mamutt  

                    Když si necháš amputovat prsty, ušetříš ještě víc, a navíc budeš moct používat tretry o pár čísel menší, které tedy budou samozřejmě také lehčí… :o)

                    0 0
              • venca1  

                no tohle, jak jedno??? Ne, zajimalo me to taky proto abych si porovnal hmotnosti pedalu co jsou na shopacku/ jsou tam nejake myslim LOOK sproste okopcene egg beatry a tam pisou hmotnost i s kuframa. A i kdyz kufry nejsou na kole tak je prece musis furt tahat s sebou. Tak teda prodavaji se ty kufry s pedalama nebo ne, uz jsem z toho zmateny.

                0 0
          • lOlA  

            :D

            0 0
    • cabbage  

      tak uz ma nekdo ty exustary, nebo budu zase delat pokusnyho kralika?

      0 0
      •  

        Už to tak vypadá, já jsem neriskoval a koupil Sh.540 a jsou super (za ty prachy).Ahoj

        0 0
        • cabbage  

          hm, presne 540 sem z vyberu vyradil, spis koukam po V4..

          0 0
          • dodydody  

            Kup Time Atac XS sem spokojen hlavne nebolej kolena a i v tom nejvetsim marastu bez problemu naslapnes : )

            0 0
            • cabbage  

              vzhledem t tomu ze nemam jen jedno kolo potrebuju spd kompatibilni…

              0 0
              • dodydody  

                Tak to si ale vyzkousej predem protoze ja jezdil SPD Wellgo a kdyz sem potom koupil kolo kde uz byly pedaly Shimano myslim 515 nebo tak neco tak sem do tech pedalu sice bez problemu nastoupil ale vetsi problem byl v tom ze nevystoupil a lehnul ta noha z toho vubec nesla jen velkou sylou a na to sem nebyl pripraven nejak to nebylo kompatibilni : (

                0 0
                • Meesha  

                  divne… :-) Taky sem mel Wellgo (takovy s normalni ohradkou a z druhy strany SPD) a pak rovnez M515 a vsechno v poho?!

                  0 0
                  • dodydody  

                    Abych to upresnil pedaly byly Fuji podle meho OM Wellgo vypadaly uplne stejne jak ta Wellga : ( tak nevim kazdopadne sem nemohl ven.Kamos co jezdil Wellga a presel na Author, nechel puvodni kufry tak ty kufry musel ubrousit ps.jen ze ten problem muze nastat.

                    0 0
                • cabbage  

                  mam ritchey a vylezt z utazenych 540 proste nejde…;

                  0 0
                  • dodydody  

                    No ja je mel tak stredne a nedalo se s tim jezdit musel sem je sundat a dat tam zase Fuji : (

                    0 0
      • Meesha  

        delej delej! :-) do mesice na tom nalitej aspon 5000 a pak podej zpravu!

        0 0
    • Veeteck  

      Tak nevyzkousel uz nekdo nahodou ty titanovy Exustar? V ramci odtucnovaci kury o nich docela premyslim…

      0 0
    • Veeteck  

      A co muze u loziska znamenat LSL?

      www.exustar.com.tw/pm25ti.php

      0 0
    • tulda  

      já je chci taky!!! :-) už je někdo máte? myslim ty titanový

      0 0
      • gumini  

        Ma je pritelkyne 172cm/53kg, najeto cca 250km.Hmotnost odpovida, titanova oska je duta-fakt asi nic pro tezke vahy,kufry trosku ussi jak Shimana, ale plne kompatibilni-vyzkouseno. Predtim vozila Shimana 505 a ve vypinani i nastupovani nevidi zadny rozdil.Ma je nastaveno na nejnizsi predpeti a jeste je nevytrhla-jezdi dobre, ma rb speedstra.Zpra­covani vypada slusne, jen tesneni mezi telem pedalu a osko z vnitrni strany cca prvnich 100km propoustelo vazelinu.Na pohled tesneni vypada dobre, tak snad jenom hodne vazeliny z vyroby.

        0 0
        • gumini  

          ussi=uzsi

          0 0
        • tulda  

          tak je taky koupim, dík

          0 0
          • enrico  

            už máš ty pedály? tiež sa mi velmi páčia (hlavne ich váha) alebo je tu ešte niekto kto ich vozí?

            0 0
            • kubad  

              Mám od května titanovou verzi – v pohodě. měnil sem je za XTR Shimano – žádnou podstatnější chybu jsem nenašel. Jsou jen trošku užší, ale to je věc zvyku. Po 1500 km bez problému, žádný vakl ani vrzání. Plně funkční s kuframa Shimano.

              0 0
              • enrico  

                a keby si sa mal teraz spetne rozhodnúť, čo by si bral radšej shimano či exustar?

                Už som počul od viacero užívatelov že sú užšie, ako konkrétne, nášlapná časť? Alebo ktorá presne časť je užšia? A aký to má vplyv na našlipnutia alebo vycvaknutie?

                0 0
              • Veeteck  

                A co ten vahovej limit? 85kg mam i s helmou a oblecenim tak akorat, nerad bych se pak nekde zabil kvuli par gramum…

                0 0
                • kubad  

                  Není to limit – jue to doporučení. www.exustar.com.tw/pm25ti.php

                  Když sem je kupoval – nevěděl sem o tom.Uvidíme co bude. Pokud bych měl hodnotit XTR a Exustary tak funkčně XTR, ale Exustary nejsou o tolik horší a kolik sou lehčí 150g. není málo a vypadají super. Jsou v záruce tak uvidíme jak budou fungovat.

                  0 0
    • Thapsus  

      Tak už je někdo pořádně prověřil ? Přemýšlím o jejich pořízení (titanová verze), jsou s nima po roce už nějaký zkušenosti ?

      0 0
      • Pebe  

        já je zdim, asi 14 dní, oproti přirezlým Shimano 520 jsou ty ložiska super :-) Akorát se mi nějak hůř vystupuje, když mám zatíženou vystupující nohu, tak pedál nepustí úplně, ale snad se to ochodí. Jinak jsou hezký, lehký…jo a mám tu základní verzi…viz foto kola…

        0 0
    • tulda  

      dotaz majitelům… jak často je rozebíráte, co všechno v nich dá vlastně rozebrat, případně vyměnit? :) já je vozim rok, po několika blátivejch závodech chytil levej vakl, tak sem chtěl doplnit vazelínu, ale zjistil sem, že nemam nářadí abych ho rozebral :) dal sem to do servisu, chvíli ok, ale cca po 300 km zase vakl :( mam Ti

      0 0
      • tulda  

        halo lidi! kdo se v nich hrabal a ví jak odstranit vakl???

        0 0
        • mm  

          vakl je vlastnost pedalu s kluznym loziskem. alespon vsech, ktere jsem mel

          0 0
      • Hnoj  

        Není v nich vůbec nic :-) Vyšroubuješ tu prachovku na kraji imbusem, pak golou sešroubuješ matici a pod ní je hned ložisko, které jsem pro jistotu už vyměnil za už od pohledu kvalitnější, každopádně maličkej vakl tam je, ale ten ničemu neva…

        0 0
      • Hnoj  

        Není v nich vůbec nic :-) Vyšroubuješ tu prachovku na kraji imbusem, pak golou sešroubuješ matici a pod ní je hned ložisko, které jsem pro jistotu už vyměnil za už od pohledu kvalitnější, každopádně maličkej vakl tam je, ale ten ničemu neva…

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.