• Floydie

    Doporučte spacák na letní vícedenní cykloakce. V historii to bylo naposledy před rokem, tak snad už technologie pokročila. Zatím se mi líbí tento www.bartsport.cz/…oleman-biker

    0 0
    • Floydie  

      uuh ten odkaz www.bartsport.cz/…oleman-biker

      0 0
    • MARIN  

      Ten muzu taky jen doporucit

      0 0
    • Andrzej  

      me pride, ze spacaky v tehle kategorii jsou vsechny stejne(malo hrejou a jsou male a lehke), tak asi nema cenu z toho vybirani delat vedu…

      0 0
      • zirecek  

        Přesně tak. Jsou to jasně určené spacáky na léto. Nic víc, nanejvýš promrzneš.

        0 0
    • lendl  

      Uz som to tu raz pisal a dost ludi ma za to kritizovalo, ale napisem to este raz. V podstate ma pravsu Andrzej, ze dute vlakna (predpokladam ze paperak nemyslis) su vsetky plus minus rovnake co do vlastnosti. Rozdiel je hlavne v cene. Ja s oblubou pouzivam spacaky z hypermarketu za nejake 2–3 stovky a k tomu karimatku za 59. Vyhoda, ze to vlastne sa ani neoplati nosit domov a tak to ukryjem v lese a pri dalsej akcii ako by som nasiel. Co sa tyka komfortu, v lete neni problem. Ked som mal dlhe oblecenie, dalo sa aj ked bola na zemi inovatka. Ocakavam utoky roznych marketingom ovladnutych odbornikov, ale podotykam, ze mal som aj Bamboosu od Colemana (za cca 2490) ale subjektivny pocit, ze Carrefour (za 219)je o chlp lepsi.

      0 0
      • Floydie  

        no nad tim Colemanem prave uvazuji, ma vlakna od DuPontu a pouze 800g

        0 0
      • FAH  

        Cena 200–300 Kc pro letni spacak z duteho vlakna je vzhledem k zivotnosti duteho vlakna opravdu ta prava, mozna to je i moc. Ja v lete spim ve spacaku Hannah z dutyho vlakna kterej jsem pred lety pouzival pri teplotach nizsich nez minus 15 C. Dnes jsem pri teplote + 10 C v tom spacaku znacne nervozni.

        0 0
        • zirecek  

          Ano, s tím se počítá, že po dvou letech spacák začíná ztrácet vlastnosti. Samozřejmě dle podmínek užívání.

          0 0
        • senožrout  

          Ono taky závisí na tom, jak ho skladuješ. Já mám SIR JOSEPH CRX+ (thinsulate, –16komfort a –30extrém). Tak sedm let a noci okolo –10 v něm stále přečkávám v pohodě. Když jiní mrzli, já spal v trenkách a triku s krátkým.. Ale už má svý za sebou a taky plánuju novej. Zas od osvědčené firmy…

          0 0
    • piskot  

      no kamarad ma toho Colemana a pry je v nem celkem zima (co by kdo cekal od letniho spacaku, ze? :)) ja mam hodne dobre zkusenosti se spacakama Prima, jsou podobne velky, podobne vazej, ale jsou o neco drazsi nez Coleman (takze sama pozitiva :) www.bartsport.cz/…y/prima-bike

      0 0
      • blue  

        to je jiste zajimavy tvrzeni, ze je kamaradovi v letnim spacaku zima, ale naprosto nic nerikajici… az reknes, v jakej konkretnich podminkach v nem spal a byla mu zima (v lete zas tak moc casto pod 5 stupnu nebejva ani v noci, ne?), pak to mozna bude argument, kdyz nebudeme brat v uvahu, ze kazdej vnima zimu trochu jinak a jednomu muze bejt zima, zatimco druhej se bude potit

        0 0
        • VencaV1  

          Ja ho mam taky a je mi v nem taky vzdycky zima a to v jakychkoli konkretnich podminkach. :) Samozrejme ho pouzivam jenom v lete.

          0 0
      • dvsole  

        Přesně, tuhle Primu mam a je uplne super, navic loni meli akce, ze vyprodavali lonsky modely a byly za super ceny. Podívej se na www.primaspacaky.cz do „superakce“ tam maji zrovna ten typ sport za 990,– ten ma kamos a je taky ok. Ted jde o to jestli se chces ohrat, nebo min malinkej spacak, ve kterym moc teplno neni. Primy maji navic obal, ve kterym se daji docela dobe zmacknout..

        0 0
    • omm  

      mrkni na tu primu je tam akce www.primaspacaky.cz/item.php?…

      0 0
      • defenger  

        Ahoj, já jsem loni v létě koupil Bamboosu od Colemana . Je lehčí než typ Biker. Slevněná na 1700.- Spal jsem v něm v nevytápěné místnosti – venku byla ráno 0C. Vnitřní telotu nevím. Vcelku v pohodě…

        0 0
        • marapara  

          Taky ho mám, už asi 4 roky. Když bylo od +5 do +10 tak v pohodě, ale jednou bylo klem nuly a už byla cítit kosa. Ale spal jsem jen ve spodním prádle + ponožky

          0 0
          • Floydie  

            ja spim vzdycky alespon v teplakach tak snad v lete nezmrznu

            0 0
            • zirecek  

              Až jednou pořádně zmrzneš, nebudeš kupovat spacáky pod kilo. Vezmeš spacák pod kilo + tepláky, dlouhý rukáv…a blížíš se váze teplejšího spacáku. Je to na zvážení, „biker“ je pro jasné určení. Když to dodržíš ok, když ne bude zima, :-).

              0 0
    • kesu  

      ja sem si ho koupil vloni,je opravdu uzasne malej a lehkej,ale pokud v nem budes spat jen tak pod sirakem a nebude zrovna tropicka noc tak je v nem zima.Ve stanu je to lepsi ale proste je to tak maximalne kdyz je nad nejakejch 12stupnu ale v tydle kategorii jsou vsecky stejny..

      0 0
    • Mamut  

      No, podla vahy bude exptrem +5C, tych –3 je totalna blbost. Mam podobny spcak (aj ked uz ma nieco za sebou) a ma extrem okolo +5. A pod extremom myslim skutocne extrem. A to som clovek, ktory na spanie potrebuje zimu inac sa nevyspi. Tuto simu, somvo svojej izbe este nezapol radiator (bezny prazsky panelak). Vo svojom, ktory vazi 1100g, som sa v lete jednu noc vyspal pri telplote +3C (to bolo vstane, vonku bolo asi este menej), ale dalsiu som klepal kosu a to bolo +5. Takze este hodne zalezi na unave a najedeni. Ak ho chces brat, tak povazuj +5 za spodny EXTREM pre otuzileho cloveka. Casom bude este horsi. Budiz ti napovedou: www.svetoutdooru.cz/…y/clanek.asp?… Tomu clanku som najprv neveril a myslel si, ze su makkysi. Casom som si overil, ze maju pravdu a bavia sa o teplotach, pri ktoryh mas zaruku, ze sa vyspis. Pri nizsich to bude ako kedy. Jednu noc sa vyspis, dalsiu budes rad, ze si prezil. Na tvojom mieste kupim nieco tazsie.

      0 0
      • scret  

        Urcite zalezi na unave apod. Ale treba ja nemam problem vyspat se z 80–90% i po unave apod. ve spacaku ktery ma 1,9 vahu (dute vlakno) pri –18 i vic dni za sebou. Vyzkouseno:)

        0 0
    • Twister  

      Husky Espace Je fakt maličkej (menší, než Prima Biker), na hřejivost tak srovnatelnej (spal jsem v obou). Výborně prodyšnej a svrchní matroš má jemňoučkej zátěr, takže, když se skulíš z karimatky do rosy nebo si ho poleješ, tak neprovlhne. www.huskycz.cz/…g/detail.php?…

      0 0
    • Macropus  

      www.spacaky.cz

      0 0
    • Lenicka1313  

      Zdravíčko, pokud mohu, rozhodně bych doporučila e-shop http://www.stany-spacaky.com/. Mají zde opravdu velký výběr různých stanů a spacáků a určitě si zde najdete ten „pravý“ i vy. Já jsem zde nakoupila kompletní „sestavu“ pro naší rodinu a nikdo si zatím na nic nestěžoval.

      0 0
    • frdrx  

      Technologie u spacáků s dutým vláknem nepokročila a asi ani v dohledné budoucnosti nepokročí.

      0 0
    • Avail  

      taky honim nějakej ve kterym nezmrznu ale hlavne bude skladnej do batohu na kolo(30l), je mi jasný že si to protiřečí, takže nějakej kompromis .. :/

      ted mam http://www.spacaky-eshop.cz/…el-condor-ii, kterej je teplotně naprosto vinikající, ale trochu neskladnej :/

      0 0
      • lendl  

        jedina moznost prasknut do kapsy a kupit paperak, balicek pod sedlo, 680g, +7 komfort, par tisic CZK

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.