• mastihuba

    Co takhle založit knihu povídek? Člověk by si ty výplody kolikrát přečetl i po čase, ale najít to v tom milionu trejdů zabere dost času a kolikrát se to ani nepovede.

    0 0
    • admin  

      uz me to napadlo ale nevedel jsem jestli by tam nekdo prispival :)

      0 0
    • DW6  

      Sem to jednou napálil do slepice.

      0 0
    • lubos  

      Ja jsem pro. Proti vyplodum … co ja vim, treba musi to mit dostatek hlasu ? :-)))

      0 0
    • grafik  

      pro milana : )

      0 0
    • mastihuba  

      No začíná to dobře :(

      0 0
      • Vojtas  

        tjn, si tam muze kazdej psat co chce :-( by to chtelo nejak hlasovat co tam dat a co ne ;)

        0 0
        • mastihuba  

          no to si mužem psat i na foru. :) evidentně ta sekce povídky byl blbej nápad.

          0 0
          • Vojtas  

            nebo tam dat nakou anketu ve kterej by se hlasovalo jestli by se tam ta povidka nechala nebo ne,po nejakym case by se to uzavrelo a pak by se s tim nejako nalozilo, smazano / nechano, to by asi slo udelat automaticky, mozna, ale tak hodne do toho nevidim, tak ze nevim

            0 0
    • luCas  

      neco sem hodil do sekce povidek-psal to kamos, tak snad se to bude aspon nekomu libit…

      0 0
    • Melvin  

      Nevíte někdo kde se poděla sekce povídek? Je problém na mém příjmači, nebo nové fórum tuto sekci již neobsahuje?

      0 0
      • lutte3  

        taky ji nemohu najít

        0 0
        • Jakobo  

          Admin psal ve vlakne Nove BF, ze sekce byla zrusena. Pokud nekdo chce nejakou povidku, ma mu napsat.

          Fakt, ze tam uz dlouho nic nepridaval, ale ja jsem se tam ale obcas kouknul a inspiroval pred (Korzika, Otrokovice-Praded ad), takze ja bych byl pro.

          0 0
      • jIrI___  

        Tu sekci někdo opravdu navštěvoval?

        0 0
        • Melvin  

          Tak nerikam, ze jsem ji denne navstevoval, ale zrovna vcera jsem si vzpomnel, ze bych si rad neco precetl a hle, sekce pryc. Pokud ji opravdu nikdo nenavstevoval ci neprispival, tak asi bylo zbytecne ji tady mit, jen se mohly presunout jednotlive povidky treba do sekce offtopic.

          0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.