Nekoupite nekdo se mnou kolo na dily? Canyon Nerve XC7 nebo XC8

14 nepřečtených
  • asfalt

    Ahoj, potrebuju urcite kliky, kazetu mozna vidlici, nebo brzdy ci kola, nechce se mi to kupovat po dilech.

    Nepotrebujete nekdo zbytek napr. z Canyon Nerve XC7 nebo XC8? Ram s presmykacem sedlovko a hlav.slozenim, kola, brzdy, vidlici, predstavec, sedlovku, riditka, plaste, sedlo?

    Termin realize jaro 2006.

    0 0
    • asfalt  

      Pripadne jakekoliv jine kolo dle domluvy a potreb.

      0 0
    • wlk  

      kdybys netrval na celopéru, tak bych klidně šel s tebou do tohohle www.canyon.com/…s/index.html?b=91 respektive do rámu, nic jinýho bych nechtěl.

      0 0
      • asfalt  

        ram je malo, to by mi toho zbylo moc

        celopero bych kupoval kvuli rel. dobre prodejnosti ramu

        0 0
    • gummo  

      noo tak do toho bych i sel… odkud jsi a kolik by si do toho chtel soupnout??

      0 0
      • asfalt  

        z Prahy, podle domluvy, v nejhorsim bych secet MOC cenu vsech komponent a snazil se nak dopocitat cenu jednotlivych dilu, napr. pomer MOC dilu/cena kola

        0 0
        • gummo  

          hmhm myslim ze by sme se snad nejak mohli domluvit, ale asi by to nebylo hned druhej den objednavat… musel bych nejak poschanet penizky… ale moc rad bych do toho sel po tomhle ramu sem pokukoval uz dyl… a co presne by si si stoho chtel nechat??

          0 0
          • asfalt  

            potrebuju kazetu a kliky, uvazoval jsem o XT, XTR mi prijde uz vyhazovani penez pak by se mi libily i ty DT zapleteny kola a pokud by byla Foxka ve 100mm tak mozna

            tak co jit do toho Ultimate, tam je stejnej ram ne?

            vcera jsem se bavil s Darksonem a rikal ze to neni uple legrace Canyona sehnat, loni pry se docela dlouho cekalo tak uvidime jak to bude vypadat letos a kdo to bude dovazet

            taky bych na to musel nakou dobru setrit abych to mel pripraveny

            prip. pro vic info napis mail

            diky

            0 0
        • K2  

          Osobně bych měl zájem o rám Nerve ES, z ES 5 bych si nechal i vidlici – měl by někdo zájem o zbytek? Osobně by mi sedlo celé kolo, horší je to s penězma. Co si myslíte o rámu Canyon Nerve ES v porovnání s www.cyklo45.cz/…bomb_ram.jpg ?

          0 0
    • cabbage  

      lol, a to se vyplati?;)

      0 0
    • McBlacky  

      imho ti za ten rám nikdo víc jak 17000kč nedá a i to je dost dost. Bych si být tebou radši vzal celý kolo na leasing…

      0 0
      • asfalt  

        to je ale uchylarna pak ty dily postupne rozprodavat po bazarech na webu a kazdymu vysvetlovat ze je na to opravdu zaruka, ze je to uplne novy akorat jsem to rozebral

        myslim ze je to rozumnej zpusob jak upgradovat kolo za rozumny penize ty canyony maj pekny komponentovy vybaveni

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.