• Polsonside

Ktere plaště na rychlou a suchou jizdu,dík

• Splinter  

Skus se mrknout do historie než zavládne histerie :o))))) A hned potom do desatera:o)

• Meesha  

Schwalbe Fast Fred

• zirecek  

Schwalbe Fast Fred, už to má přece v názvu, tak to musí fungovat, :o))

• enjoy  

rychlej Fred..hmmm,toho moc neznam,kdo to je?:-)

• zirecek  

Kamarád, na předním kole přítel můj jediný, Olda to není…to ne, :-).

• Splinter  

Skus Maxxis Wormdrive…

• mawerick  

Schwalbe Shark

• Meesha  

Jo a ted se mi moc libi Ritchey Z-Min. Tak az je nekdo budete mit,tak hodte recenzi at se je taky muzu poridit :-) www.vokolek-import.cz/…r/53_462.jpg

• McBlacky  

wormdrivy jsou fajn a i dost vydrží narozdíl od F. fredů

• Twisp  

Michelin S comp Light bo jeho mladsi bratricek XCR DRY

• Fuzzy666  

WTB Nano Raptor. parádní na rychlejsi jizdu, nesjizdi se moc rychle a maji perfektni vlastnosti pcshop.pells.cz/spor­t/default.asp?mtc=0&cls=­stoitem&stiid=7072

• Splinter  

Mají perfektní váhu 520g… Wormdrive ma 445g.. Vozím je rok a max spokojenost…

• JSt  

hlas pro nanoraptory. vozim 2.0" drat a pohoda.

• Siddha  

nevis kde se jeste daji sehnat?

• JSt  

ja je kupoval v bajkzounu (nevim jestli je jeste maji). vidim, ze si z brna, tak je v ksefte zkontroluj, jestli nehazou (ja jeden menil).

• rarášek1  

Vozí je Pell´s, ale teď je jen kevlarová verze. Levná s drátem až na jaře.

• enjoy  

ja jsem teda z nich byl celkem rozladenej. ale mozna si na tereni gumy jenom hraly a spatne jsem je odhadl. jediny plus bylo fakt v ty vydrzi.

• JSt  

co ti na nich vadilo? docela jedou, chovaji se citelne, hodne vydrzi a byl sem prijemne prekvapenej, jak se prokousavali blatem (v ramci moznosti samozrejme :).

• enjoy  

docela brzo prorezany hodne prorezany a chytaly hodne diky tomu defekty.a ver mi ze jsem je opravdu moc nerasil. sam nevim co bylo spatne,kdyz je tolik lidi chvali.mozna ta levna 2,0" verze.. netusim.

• zirecek  

Četl jsem o dvou variantách…klasický mišmaš, některé ok, některé horší směs.

• JSt  

ja mel za 3k 2 defekty. jeden prodrena duse od pasky – za to nemohly. a podruhe se mi do ni zapichl ulomek nejake kosti ci co :). coz jim taky nedavam uplne za vinu

• enjoy  

tak to jsi stastnej. ja jestli se jeste nekdy rozhoupu k tomu abych koupil jeden plast za 1000,– tak mozna do tech 2,1" pujdu.

• Andrzej  

kdyz tu ctu ty navrhy typu wormdrive a podobne, tak myslim, ze vyjde levneji koupit nejake ojete plaste, na kterych byl puvodne vzorek (nekdo je mozna i daruje…)

• enjoy  

ale takovy plaste nebyvaji jenom sjety ale vetsinou i slusne deravy ze?:-))

• Andrzej  

urcite nevydrzi to co nove, ale stejne mi to prijde divne, kupovat nove plaste bez vzorku, kdyz spousta se jich vyhazuje v podobnem stavu :)

• rarášek1  

Přijď si, u nás v servisu si vybereš, aspoň to nebudu muset vozit do cementárny.

• Andrzej  

no ja prave musim kupovat nove, protoze chci i se vzorkem :) to pisu lidem, kteri jezdi na hladkych :)

• jecnak  

Na rychlou treba Ritchey Top Slick. Jestli ale nektery plaste umi aby pred tebou uschnula trat, taky ty chci, takovy totiz nezmam.

• Komi  

A co říkáte na RITCHIE SPEEDMAX ????

Nová reakce na zakládající

Pro napsání příspěvku se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.

Podobné diskuse