• mužik

    Nemůžu se dopátrat,nevíte někdo,kde sehnat náhradní stanový tyče?laminátový,dík

    0 0
    • senožrout  

      U výrobce. Ačkoliv jedinej českej výrobce, kterej ještě funguje je Jurek. Gemma stany zabalila, Stanap zkrachoval, Hannah a ostatní český značky, jestli tedy ještě nějaký jsou tak to tahaj z číny. Sám jsem potřeboval něco na svůj stan ze Stanapu a smůla. Buď si nový tropiko za roztržrný ušiju sám nebo je mi stan na dvě věci. A s ostatníma dílama to ny tenhle i ostatní značky vypadá asi podobně. Snad alespoň ten Jurek zbude…

      0 0
      • Mamut  

        Jurek to tiez taha z Ciny. Okrem najvyssej rady, ktora sa sije tu.

        0 0
        • senožrout  

          Mě vyprável. že je jedinej kdo to dělá tady… No a která je ta řada, kterou dělají tady: LITE, OUTDOOR, EXTREME, BIVI, CAMPING???

          0 0
          • kubrt  

            je jedinej kdo to dela u nas, muzu potvrdit, potreboval jsem stan a chtel jsem si vybrat z cele jeho nabidky, tak jsem byl primo u nich ve firme v kuncicich pod ondrejnikem a provedl me celou firmou – byly tam videt sici stroje, rozesite stany, tak jak je tam sicky nechali v patek po skonceni smeny, takze ja nemam pochyby, ze jurek sije u nas :-)

            0 0
    • mužik  

      Když ale nemáš Jurka,tak se s tebou Jurek nebaví.Ochota bavit se podle průměru a délky taky není.

      0 0
    • Elwing  

      Nevím odkud jsi, ale pokud z Prahy, tak se zkus stavit v Holansportu (v Krakovské). Pracovala jsem tam a přes léto sme tam měli spoustu náhradních tyčí. Hlavně ji vem sebou. Sice na práci tam nerada vzpomínám, ale snad ti to pomůže.

      0 0
      • Mamut  

        Aj moja holka tam pracovala jedno leto a tiez na to nespomina v dobrom. Keby som chcel byt trocha demagog, tak by som povedal, ze nepoznam cloveka, kt. by na to spominal v doborom.

        0 0
        • senožrout  

          Co tam snad mučí lidi??? Jak se pak bude takovej krám chovat k zákazníkům (reklamace atd), když na něj těžce vzpomínají lidi, který tam děla/jí/li…

          0 0
        • Andrzej  

          no pockej, to se jako vsichni byvali zamestnanci sejdou na bike-foru? :-D v jakem obdobi tam pracovala? treba elwing uz sem nezazil…

          0 0
          • Mamut  

            leto 2004, pokial sa dobre pamatam.

            Ludi tam nemucia, iba im davaju podpisovat DIVNE pracovne zmluvy a zabudaju tym brigadnikom povedat, ze v zmluve su aj taketo skryte bomby, na ktorych sa nedohodli.

            0 0
            • Andrzej  

              tak zjistuju, ze jsem veteran. tech lidi uz se tam vystridalo fakt hodne, zvlast za poslednich par roku, co tam nedelam…

              0 0
    • Martinkaa  

      Kupovala jsem v Hudy Sportu stan od Rock Empire a tvrdili mi, ze s nahradnima tyckama nebude problem, ze se u nich daji bez problemu sehnat. Mam ale hlinikove, takze nevim, jak je to s laminatem. Hodne stesti ;-)

      0 0
    • Tomcat_1  

      Zkus to na vystavach, kde se stany prodavaj (ted je to asi pase, ale v lete se to da), nebo v kramech. Hlavne vem tu tyc sebou, aby se vybrala primerena nahrada. Zbytek pak resi pilka na zelezo a lepidlo. Ja bych to resil tak, ze bych zkusil sehnat duralovej prut namisto puvodniho laminatu, a uplatnil postup s pilkou :-)

      0 0
    • Smazaný účet  

      Bych ti hlavně zkusil rozmluvit ten laminát… investuj rači do duralu… fajnšmekři (a dle informací bráchance všehoschopní rusové) pak jedou v titanu… i dyž esli to chceš na vodu k vltavě tak asi stačí…

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.