• mawerick

    Nevíte náááhodu nekdo nějakej fígl jak na leftynu přidělat vysílač do computeru?

    0 0
    • pos3k  

      naahodou vime, kdybys nebyl trotl a naucil se cist tak pouzijes vyhledavani

      tu mas n apodnose http://www.bike-forum.cz/forum/forum.php?…

      0 0
    • speedy gonzales  

      taky sem se tema prispevkama kdysi prokousaval ale uz si to presne nepamatuju…pokud uvazujes o tom bazmeku tak je to tvoje vec, podle me je to zbytecne…

      staci vzit maly magnetek, ja jsem pouzil nejaky skolni. upravis ho aby ti prosel vedle leftyny a vterinakem hodis na kotouc. stejne jsem prilepil i snimac, ten jsem akorat mel podlozeny nejakou gumou… prace na cca 30minut max..pohoda..

      0 0
      • mawerick  

        No zní to dost zajímavě:) akorát byhc asi nevěřil že se to na tom kotouči udrží:( a navíc si nejsem jsitej jak se k tomu ta sigma postaví:( je dost háklivá na vzdálenost od snímače:(

        0 0
        • speedy gonzales  

          prave ze tu vzdalenost si muzes uplne v pohode nastavit..zalezi jen na tobe…nejvetsi problem byl s tim magnetkem…sehnal sem si maly a stejne sem ho pak jeste musel trochu dopilovat

          no dokonce jsem si i vyzkousel jak to tam drzi.menil jsem nedavno vedeni. ten snimac drzel perfektne.to bych se nebal

          0 0
          • mawerick  

            Já se nebojím toho snímače jako spíš toho magnetu:) přece jen lepit něco na kotouč… No nevím nevím:) trošku prasárna se mi zdá:) ale zas je fakt že je to asi nejlevnější řešení:) (Teď mě někdo zprudí co řeším cenu s takovýmhle kolem;)))

            0 0
            • speedy gonzales  

              no nedavas to na brzdnou plochu,ze… spis ti to vyjde nekam bliz k nabe..jakoby na tu vzperu(nebo jak tomu mam rikat)

              0 0
      • MartinXC  

        To je dobrý fígl, smekám !

        0 0
      • kovar  

        to neměl říkat, tuto informaci jsi měl výhodně prodat těm, co prodávají ty předražené hliníkové bazmeky:-)

        0 0
        • jarda  

          ChaCha ! Zkus se zamyslet nad tím, jestli by jsi, v rozumné sérii, byl schopen vyrobit něco podobného za nižší cenu. Nemyslím tím výplod kutila, ale něco co by jsi byl schopen prodat /cena materiálu + práce /frézování, soustružení, elox/ + tisk návodu na montáž + balení. Myslím, že bys jistě brzy zbohatl. Naštěstí na meridě je montáž computeru bez problémů.

          0 0
          • kovar  

            Jsem ti šlápl na kuří oko, což?:-)

            0 0
            • jarda  

              Ne, jen mě prudí lidi co kritizujou a asi nic neví o tom jak takové věci vznikají.

              0 0
              • Pá-dlista1  

                Normalne se to stvori. Hele svet vzniknul za 7 dni a z toho jeden byla docela flakarna, takze nejakej adapterek… ;)

                0 0
      • mawerick  

        jo jo:) už jsem viděl:) A ještě mě napadla jedna věc:) (mam doma toho canona chvíli:)) do leftyny se blatník dá nedá co?:) (tenhle hnus posolenej není na obličeji nic moc:( )

        0 0
        • Meesha  

          tak to nevim.. nevim jestli je tam normalni sloupek ze spodu s dirou nebo ne… pokud jo, tak by to mohlo jit

          0 0
          • mawerick  

            jo to jo:) ale já se právě obavám že nemá… (proč by ho konec konců měla že?)

            0 0
        • hejtcvaj  

          SKS dela adapter na Lefty na svoje blatniky Shockboard a Shockblade. Cena kolem 250,–

          0 0
    • Daf  

      A co ho pridelat na zadni kolo?

      0 0
      • mawerick  

        Tam ti nedosahne signal…

        0 0
        • Daf  

          Aha nejak mi nedoslo ze nemas dratak :)

          0 0
          • mawerick  

            navic myslim ze by to stejne neslo kvuli uhlu:( (pokud vim tak ten vysilac a prijamc maji jen omezenej uhel ve kterym se nadjou…)

            0 0
    • lanko  

      http://cgi.ebay.com/…cmdZViewItem 26 USD na ebay ale myslím, že doma na koleně tak do 150 Kč

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.