• Páník

    Tak co,chystáte se někdo vyrazit? Letos je prej v Jeseníkách (www.bohema-zlatehory.cz).

    0 0
    • Radek Broz  

      Stejna odpoved jako loni: Radsi Norco Camp;-)

      0 0
    • morgoth1  

      Byl jsem tam na Velocampu asi tak pred dvema roky. Nebylo to spatny. Jen ta cesta z Praglu je trochu problem :-(

      0 0
      • ddreamon  

        Na Velocampu jsem byl kdysi taky v Jesenikach a bylo to super! Je to dalka, ale jedu zas. Tenkrat bylo taky asi 300 lidi a bylo to v pohode. Vynechal jsem dva roky a podle zprav jsem dobre udelal ze jsem nejel do Brd. A ta diskoteka – no nevim, tenkrat to nebyla diskoteka jako disco, ale pekelna parba a navic ohen venku a promitani Kopky taky zajimavy. A pivo a zensky. Fakt super. Doporucuju! Se uvidime.

        0 0
    • JMT  

      ze by fetakama zamorena oblast ?

      0 0
    • Corbett  

      Určitě jedu. Je to sice kapánek draší jak loni, ale je to o den delší a ubytování vypadá také solidnější jak ty chatky v loni na Vysočině, jo a mám to blíž jak na Vysočinu, tak že určitě jedu.

      0 0
      • Mario  

        No tak jsem zvědaví kolik vás přijede sem do Jeseníku. Budu vám dělat vodiče a krom toho, že to ještě není psáno ve VELU, tak kdo chcete vemte si sebou nočni výbavu (čelovky, světla…) Pojede se kromě obvyklích denních tripů i ještě jedna noční „Adrenalin Night Trip“ vyjížďka!

        0 0
        • Corbett  

          Jen tak mimochodem, ta se jela i loni (večerní jízda), ale večer už se mi moc nechtělo.

          0 0
        • emkaa  

          No tak to je super! Loni jsem nemel svetla a hodne me to mrzelo.

          0 0
        • Vilém  

          Tripy ssebou,at to stoji za to:)

          0 0
        • kovar  

          no dle tvého písemného projevu se tam raději budu vodit sám, i v noci, ty tripe:-)

          0 0
        • Martula  

          No..noční přejezdy mám ráda, jen jsem trocha víc šeroslepá…světlo beru..ale mám nějakou bludičku :) Snad se Vám tam nezamordím.. už se těším :o)

          0 0
    • Corbett  

      Jinak zde máme předběžný program i s kontrolou přihlášených: www.priessnitzova60.org/cz/index.htm

      0 0
      • Corbett  

        Pěkně se to plní, koukám že bungalovy jsou volné už jenom dva.

        0 0
        • Mario  

          Nojo to je jedině dobře. Myslím, že to bude dobrá akce a trasy máme taky vymyšlené naprosto skvělé, akorát zvažujeme tu sobotní dlouhou trasu, která má vést až na Praděd nahoru, že kvůli sněhu to možná nebude dost možné a tak bude možná plán Bééé :-))

          0 0
          • Corbett  

            Počítal jsem že v sobotu bude něco peprného třeba v podobě Pradědu a docela jsem se na to těšil. Také mi je ale jasné, že sníh bude na Pradědu nejspíš s takovou ještě v červenci. Ale neskládejme zbraně, uvidíme jak si počasí s námi zahraje. Třeba od března začne sních pernamentně odtávat díky 15 – 20 stupňovým teplotám (mé naivní přání) a v sobotu si ten Praděd dáme.

            0 0
    • SELMIRA  

      kámoška mě v pátek lákala loni jsme bajkovaly v Jeseníkách a naprosto nás to uchvátilo! Chci se tam odstěhovat nebo aspoň vrátit. Ale k Velo akci mám poněkud nedůvěru. Nejdřiv by museli zrušit tu diskotéku! :o)))))

      0 0
      • Lišák  

        VeloCamp ve Zlatých horách byl v pohodě. V Brdech se to moc nepovedlo, ale do Jeseníků pojedeme asi zase.

        0 0
      • Páník  

        dyt na tu „dýzu“ nemusis…muzes se treba kochat tichem v chatce a meditovat nad dennimi zazitky:)))

        0 0
      • Lister  

        Tak pokud si s tím stěhováním můžeš vybrat tak radši alpy nebo podobně, je tu u nás krásně, ale žít/uživit se tu moc nedá :o)

        Vzhledem k tomu že to mám na bohemu asi 25 kiláků tak nepojedu oficiálně, ale možná se pojedu aspoň projed s podobně postiženýma lidma jako já :o)

        0 0
        • Mario  

          Nojo to je jedině dobře. Myslím, že to bude dobrá akce a trasy máme taky vymyšlené naprosto skvělé, akorát zvažujeme tu sobotní dlouhou trasu, která má vést až na Praděd nahoru, že kvůli sněhu to možná nebude dost možné a tak bude možná plán Bééé :-))

          0 0
          • goofy  

            Dežaví… :o)

            0 0
            • Lister  

              a dokonce dvakrát, nejen ten příspěvek, ale taky to, že přesně to se stalo při minulém kepmu – kvůli sněhu Praděd zrušen :o)))))

              0 0
    • wroum  

      v zadnem pripade. nemam potrebu se nechat organizovat. a ani zadny jiny kempy a podobny akce me neberou.

      0 0
      • kovar  

        ale zas máš velikou potřebu to vytrubovat do světa, což ?

        0 0
        • wroum  

          byl vznesen dotaz a je moje vec zda a jak odpovim. nikdo te nenuti to cist a uz vubec te nikdo nenuti na to reagovat. mysli si co chces.

          0 0
    • kovar  

      a DOPRDELE Teď jsem se díval na kapacitu této akce v .xls seznamu na www.priessnitzova60.org a jak vidím, je to naplánováno na necelých 500 lidí. Kapacita koncentračního tábora dle www.bohema-zlatehory.cz/ je 640 pryčen. Na ivelo.cz pišou, že kapacita areálu je 360 míst.

      0 0
    • vrabcak  

      taky jedu, už se těším :-)

      0 0
    • Corbett  

      Tak co, seznam účastníků je už skoro plný, tak by mě zajímalo kolik z vás se tedy rozhodlo vyrazit. Mám trochu strach, že sníh neroztaje ani v níže položených místech, natož na horách a o Pradědu raději nemluvím. Tam bude sníh ještě v červnu. A kde budete bydlet, že bych se stavil na kus řeči. Já bungalov č. 3, tak se stavte na kavčo.

      0 0
      • Lister  

        jak jsem psal tak nejedu, ale pokud se pojede ta Night Ride tak to určitě přijedu, abych se s váma aspoň projel :o)

        0 0
        • Mario  

          Jo Night Trip bude supr, ale původně jsem to chtěl abychom bajknuli v noci na Praděd, ale tak trochu mi to bylo pořadatelem škrtnuto, že by to bylo moc velké maso, ale o to jde. Normálně tak s kámošema jezdíme každé léto a je to fakt mazec, když v jednu ráno vyrazíte a ve tři jste nahoře, všude tma a ticho, to je biking, navíc bez hlavovek to nemá už fakt chybu, ale chce to už dobře znát cestu a skoro každej větší šutr na cestě:-) Nicméně Biskupák taky nebude špatnej a ještě zbyde čas abychom se sežrali jak prasátka potom :-))))

          0 0
          • Lister  

            tak když si představím tu cestu, tak myslím budete rádi, když to všichni přežijete, je to maso i ve dne natož v noci, jsem zatím nejdrsnější trasu v noci jel Sjezd ze Zlaťáku, ale stálo to zato. Ten noční Praděd bych určitě zajel, ale když říkaš za 2 hodiny nahoře to bych vás viděl jen na startu :o)

            0 0
      • kovar  

        tak já se stavim:-)

        0 0
      • Mario  

        OK stavim se, ale kačo nepiju, tak třeba si dám æaj :-)

        0 0
        • Mario  

          Soráč, měl jsem přeplou klavesnici na eng. Klidně se stavím za tebou do chatky na pokec, ale misto kafe si dám čaj.

          0 0
    • bikerGT  

      Ví už někdo jaké trasy se pojedou? Jsou už někde na netu ke stažení?

      0 0
      • Mario  

        Jo tak trasy už jsou dávno vymyšlené akorátže tady je všude v lese sněhu jak sviňa, takže to co jsme naplánovali, tak se asi nepojede. Rozhodně padá sobotní biking na Praděď, ale snad aspoň ty ostatní trasy půjdou. Ramzová je už celkem OK, tak snad ty tři týdny ještě na tom sněhu zapracujou. Jinak zatím ani Rejvíz není nic moc. Přinejhorším budeme jezdit po asfaltkách :-)

        0 0
        • bikerGT  

          Tak to je síla. Že by se z Velocampu 2006 stal snow-riding? Snad to odtaje. Kolik Jeste zbývá metrů? :))

          0 0
          • Lister  

            si děláš srandu, ale na vrcholech tipuju ještě 2 :o)

            0 0
            • bikerGT  

              Aby to byla sranda, bylo jen me zbožné přání. :-(

              0 0
              • Lister  

                nebřeč, naše silnice momentálně poskytují vrcholný adrenalinový mtb zážitek :o)

                0 0
      • Mario  

        Ahojte v sekci FOTO → OSTATNI jsou nahrané mapky tras VeloCampu 2006. Jsou to pracovní mapky určené pro Shocart, kteří vyhotoví pak finální podobu, ale pro nedočkavce jsem je zveřejnil tady na bike-foru. U soboty – dlouhé je naznačen jen odjezd z Bohemy a přijezd na Bohemu, zbytek trasy na Rejvízu navazuje na Priessnitzovu 60 ČS, takže kdo trasu neznáte mrkněte na www.priessnitzova60.org, kde je mapka maratonu vyvěšena. Ještě je jedna alternativa na neděli dlouhou trasu, kde se nepojede na Čerťáky, ale podle sněhu se to vezme na pásmo Orlíka a s tama dolů k Vodárné v Adolfovicích odkud pak se vyjede nahoru na Javořík…

        0 0
        • Corbett  

          Za fotky děkuji, protože patřím mezi ty nedočkavce o k tomu se ptám, jak to vypadá ze sněhem a pokud bude takové počasí jaké je nyní, jak to vydíte výhledově ze sněhem?

          0 0
          • Mario  

            ¨Se sněhem je to špatný. Celý víkend jsem projížděl určité úseky velocampu, kde vím, že by to nemuselo být sjízdné kvůli sněhu a všude bohužel je ho tolik, že do VeloCampu to neroztaje. Takže třeba cesta z Rejvízu na Pásmo Orlíka je vyloučena (cca 60 cm souvislého sněhu), to sáme stará lesní cesta z Dětřichova na Rejvíz a nebo cesta ze Starého Rejvízu na Svornost. Je to hodně špatný, ale zas na druhou stranu aspoň z Horní Lipové pod Kopřivný a dál na Smrčník, se to dá. Sice místy člověk jede ve sněhových korytech, které tam udělala kola traktora, ale aspoň že tak, navíc tam to možná ještě trošku roztaje. Ještě projedu cestu z Javoříku na Obří kameny, ale tam myslím,že sníh bude.No možná budeme muset trochu improvizovat a profil traťe měnit až behem VeloCampu. Uvidíme…

            0 0
            • Lister  

              tak bohužel souhlas s Mariem, včera jsem chtěl jet úsek ze Svornosti na Rejvíz a taky jsem neuspěl, zastavil mě sníh, chvili se to dalo, jel jsem asi 30 cm koryty po kolech od traktoru, kde to naštěstí bylo až skoro na zem, ale šlapkama jsem drhnul o boky, vydrželo to tak kilák a pak jsem musel otočit, protože dál to byla jen souvislá vrstva sněhu a to se prostě v těch letních lodičkách nedá :o) Jediný co je u nás suchý tak je okolí Lázní, jinak zatím fakt nic moc.

              A jinak upozornění: s Mariem fakt nejezděte, v pátek se kolem mě prohnal takovou rychlostí, že se mi z toho udělalo špatně, byl dokonce spocenej a zrychleně dýchal a pak když jsem ho viděl, že v některých úsecích jde dokonce ze sedla, tak to už jsem skoro omdlel – takže bache je nebezpečně rychlej :o))))))))

              0 0
              • Mario  

                Kde sem se kolem tebe prohnal v pátek? Nějak si to nemůžu vybavit? Navíc v pátek jsem jezdil jen rekreačně :o))))))))

                0 0
                • Lister  

                  no ještě provokuj :o), bylo to v Lázních pod kongresákem, nejdřív proletěla nějaká raketa – asi tvůj kámoš a potom ty :o))))))

                  0 0
                  • Martula  

                    Upsky:)

                    0 0
                  • Mario  

                    Jooooo už si vzpomínám :-)))) Ani jsem si tě nevšiml, jen vím, že jsme nejakého bikera předjeli. Ta raketa předemnou byl kámoš. Já ho nechal ať má radost že je první na kopci. Příšté na mě hukni, jestli si tě opět nevšimnu – dáme pokec, dost často z celé vyjížďky vydím jen asfalt, kořeny, šutry, bláto listí a přední pneumatiku a moc se kolem sebe nekoukám, páč to tu už znám :-)))

                    0 0
              • Corbett  

                Ještě má být do konce týdne to fantastické téměř letní počasí, které by mohlo co se týká sněhu udělat ještě nějaké pokroky, jinak díky za info.

                0 0
                • Martula  

                  Zase má sněžit a majó být přízemní mrazíky! :/

                  0 0
                  • vrabcak  

                    Nestraš!!!!!!!!­!!!!!!!!! :o((

                    0 0
                  • Mario  

                    No tak jestli bude sněžit, tak si užijem. Já byl včera projet další část trasy, kterou by se mělo jezdit z Bohemy na Rejvíz a nebo opačné a je to saigon. Nad kolena sníh, a když už náhodou v některých místech sníh nebyl, tak tam byly 40 cm hluboké kaluže přes celou cestu, málem sem v nich utopil bika a o tretrech nemluvím, ty se mi budou sušit ještě snad zítra. Asi budeme jezdit na Rejvíz po asfaltu, protože tam to asi nepůjde

                    0 0
                    • Lister  

                      tak tos mě moc nepotěšil, jsem chtěl jet o Víkendu něco projed na pásmo Orlíká a pak dál na Příčnou, ale to asi neprojde.

                      Je to škoda, protože trasy jste vymysleli fakt hodně dobrý, hlavně ty úseky kolem té Příčné hory, to mi budeš muset někdy ukázat nebo aspoň popsat, máme chatu v Horním údolí, takže to tam mám trochu prochozený, ale na kolo mi to přijde jako slušná vražda. Celkem by mě zajímalo jestli se dá na bajku nějak dostat na Táborské skály, protože terény tam jsou naprosto geniální.

                      0 0
              • Lister  

                Tak snad nějaké optimistické info. Dneska jsem si dal tu trasu ze Svornosti na Rejvíz ještě jednou a projel jsem. Sice sníh úplně nezmizel, občas je ho ještě dost, místy jsem tlačil a přišel jsem o nejlepší sjezdík, který byl pod sněhem, ale když si uvědomím, že před 4 dny bylo na některých místech 30cm sněhu a dneska tam bylo sucho, tak to vidím optimisticky. Takže tahle trasa by mohla být v době konáná Velocampu v pohodě.

                0 0
                • Corbett  

                  Po tomhle teplém víkendu tam asi zas něco napadá, ale já jsem optimista. Od úterý se má oteplovat a prognóza na následující víkend je velice příznivá. Tak doufám, že jim do toho nefoukne z opačné strany a bude pěkně. S trochou sněhu se mi bude lépe zápolit se sluníčkem v zádech, než kdyby mi na kebuli pršelo.

                  0 0
    • sportovni_biker  

      Nevíte někdo kolik je tam cca přihlášených lidí?

      0 0
      • Corbett  

        Podle seznamu přihlíšených je kapacita téměř naplněná. Volné jsou pouze hotelové pokoje pro tři až čtyři nocležníky.

        0 0
      • Mario  

        k 28.4.2006 cca 310 lidi

        Jinak koukam z okna a moc jako déšť to už nevypadá, spíš hodně mokrej sníh, ale to je furt dobrý. Snad má Corbett pravdu a počasí bude na další víkend v pohodě, v tomto počasí a teplotě bych fakt jezdil nechtěl, ani to pivo by mi po vyjížďce nechutnalo :-)). Už mám krizovku, od středy jsem už nebyl na biku a nové Velo už mám přečtené snad aj pozpátku…

        0 0
        • Lister  

          měl si jet ve čtvrtek to bylo ještě krásně, ale od čtvrtka jsem taky nebyl, snad zítra, jestli budou jen přeháňky tak mě doma nic neudrží. Zkusím projed nějaký další kus trasy abych viděl jak to vypadá :o)

          0 0
        • sportovni_biker  

          Tak to je už docela chumel. To když se tam někde napojím, tak to asi ani nepoznáte :-)

          0 0
    • Corbett  

      No a je to tady. Předpověď je docela slibná i když se asi nějakému tomu deštíku nevyhneme. Ta zatím ...........

      0 0
    • Martula  

      Tak letos jsem byla poprvé, a jak se mi tam líbilo? no bezva! Pěkné poježdění, krásný večery..značka ideál:)

      A jak se líbilo Vám????? :)

      0 0
      • Corbett  

        Moc:(((

        0 0
      • emkaa  

        Libilo, hrozne moc. Oproti lonsku vic kilometru, vic piv a ani na hubu jsem tentokrat neletel. Obcas byl problem dohnat trasera, ale kdyz uz se ho clovek chytnul (pondelni dlouha trasa), tak to byl narez. Ted jeste jak se to projevi na Malevilu.

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.