• aamaslo

    No par lidi uz mi parkrat reklo ze mam ujety napady,ale ze tohle je fakt moc. Tak nevim.

    0 0
    • Mamutt  

      Jo jo. A ty přezdívky se různí (stupňují) přímo úměrně se stoupající únavou a klesající spolehlivostí řazení od těch ošklivých až po ty úplně nepublikovatelné.

      0 0
    • Dumbo  

      napriklad moja kozicka ma meno ma ho odvodene od nazvu volam ho prasiatko :-)

      0 0
    • RapMan  

      Jiste, muj Cube = Kubík…

      0 0
    • Staenly  

      Jasne ze jo, ale taky mu rikam pokazde jinak – vetsinou odvozuji od znacky nebo nazvu kola…:)

      0 0
    •  

      jasně, nova merida – Méďa nebo taky Medik
      a starej horak je Olda ( od ang. slova „old“ – starý)

      0 0
      • aamaslo  

        olda od ang. old. Vazne originalni. Ja mam Beticku,Betu,nebo kdyz jsem hodne nastvanej tak pekne z…ou Bertu:). Od vazne velkyho dela z prvni svetove – velka berta. Slouzila na odstrelovani hodne dalekych cilu. Ja mam na svem Blackhawk D take daleke cile:))

        0 0
      • jirik  

        Tak to moje Merida je Matsík (Merida Matts), sice to neni moc originální, ale na to … pes :))

        0 0
        • Matts.  

          No vidíš, aj ja som Matts.( Tiež mám Meridu Matts Spec.Edit.

          0 0
          • miťo  

            Manželka Meridě říkala „Merídek“, teď má fulla, takže „Fullík“

            0 0
    • ravo  

      Ne. A taky mu nenadávám…

      0 0
    • zirecek  

      ja ji rikam: „moje ocelova pritelkyne“

      0 0
    • Pekáček  

      Můj první bajk jsem koupil od bráchy už s přezdívkou „Oslík“. Teď se mu říká „Kocourbajk“. Duratec Vagrant je už navěky „Vágus“ a novej full co bude prodávat Cyklomax a možná i Pells nemá žádný samolepky ani výr. č., ale protože je červenej tak jsme mu se Šelmírou začali říkat „Červík“ :o)

      0 0
    •  

      hliníkový oř insiprace od Iron Horse

      0 0
    • Žanek  

      Známej má lehociped a říká mu „Papamobil“, podle toho verglu, ve kterým jezdí papež :o)))

      0 0
    • Siddha  

      Dneska jem svymu jinak Jancimu (Svorada) daval jmena ruzna. nejcasteji *****. Pac sem se lehce smotal na zavodoch ve Zline a pak mi to neradilo.

      0 0
    • Pá-dlista1  

      Ano, vetsinou odvozene od znacky nebo modelu rámu.

      0 0
    • Manas  

      Ano davam, nejcastejc kdyz se o nem bavim tak je to Seskoc (Sasquatch), jinak kdyz na nem jedu tak se jmena stupnuji podle toho co zase kde nechodi.

      0 0
    • SELMIRA  

      No jasně! To muší bejt. bahňoš – Merida je Rayík, Rayíček Rayoš (podle vidle), machrbajk – Moratka je Titanik, Titán, Titanus. :o)

      0 0
      • enjoy  

        a nerikas mu taky krasnak nebo tak nejak?:-)

        0 0
        • SELMIRA  

          neé, Krásňák je (tušim) Elwisovo RBso :o))

          0 0
          • GrametS  

            ale nééééé, bílej oř je přeci eRBen (jakože ten pohádkář), případně krásňák, případně *****…

            katzeno, nejen modří už vědí, že nejsem ani zigmund, ni elwis, ale hodný strejda Gé

            0 0
      • fousac  

        to sou docela obycejny jmena, jsem cekal neco vic extra, zvlast kdyz tu moratku prubezne lestis i behem svihu.. :) jakou mas rocni spotrebu ubrousku???

        0 0
        • SELMIRA  

          Mno jó, no. Tak co něco přidat? Například milášek Rayík von Vršovice & závoďák Titanik von Ostrava. Zní to líp? :o)

          Pch, to nebylo z estetických důvodů. 200 gramů bláta na spodní rámový to je přeci sakra znát! :o))) Měl bys vidět šudínka Titána jaxe na mě mračí z rohu kanclu teď. Po sobotním švihu mu nějakož zezrzavěl řetěz a pár šroubkůch…

          0 0
          • fousac  

            u tebe verim, ze to blato mas fakt zvazeny… :))

            jeste nekdo vazil bahno??? :-D

            ty nemas titanovy srobky??? styd se!!! :)

            0 0
            • SELMIRA  

              …NÉ, titanový šroubky dík Bohu nemám a ani mít nechci! (v noze například) Hehe.

              0 0
    • sis  

      Tak ten muj ocelovy zazrak je proste Ě¿elva":-)

      0 0
    • Vezirek  

      Mrakoplaš, jedem tak rychle, ze plasime mraky :)

      0 0
    • widlicka  

      Ja svoj volam raketa alebo este aj modry vychor… Prehadzovac a presmykovac vacsinou kkt alebo skurv… kkt.......

      0 0
    • scret  

      No ja mam KHS Team St – bila barva. Takze jednoduse tomu rikam, ze vyjede bilej jezdec (podle songu Orliku) a kamosi vedi na cem pojedu:-) nebo proste „týmák“ anebo „mekky ocasek“ (softail).

      0 0
    • TinkTink  

      Jednoho mam „PinkTink“ :)

      0 0
    • fousac  

      merida, takze logicky odvozeniny: hajtra, plecka, kraxna, krava tezka nebo koza skakava, kdyz mam dobrou naladu tak tank nebo traktor… a kamosi ji rikaj mirinda nebo morbida…

      0 0
      • enjoy  

        ale notak,vzdyt mas ten svuj jednocep rad:-)

        0 0
        • fousac  

          tvrdim snad ze ne??? ty si se taky tvaril docela blazene, kdyz si se svez… :) (narozdil ode me na tvym arturu… NO MORE HT!!! :)

          0 0
          • enjoy  

            ty tomu nerozumis:-).hardtail je proste nadhera,jednoduchy a skvely:-)

            0 0
            • fousac  

              vysvelti to memu hyckanemu pozadi.. :)

              0 0
            • McBlacky  

              jasně HT s pevnou je ten pravej masakr, to dneska umí jezdit jen klasici :-) PS: co tvoje červená karkulka?

              0 0
              • enjoy  

                ty sis dovolil dat mimu kolu prezdivku?:-) tak dobre budu mu tak rikat:-)

                0 0
          • SELMIRA  

            Ba?, ba?! Ty tomu nerozumis:-).hardtail je proste nadhera,jednoduchy a skvely:-) © enjoy

            0 0
    • Luka  

      Vshechno pojmenovane. Author Kinetic (zimak) je „Netík“, Atuhor Vision je zase „Vižlík“. Proste se to musi prece nejak rozlishovat ne??

      K debate o HT – hele, na HT se musi jeshte neco i umet, na fullu vshechno proste prejedesh. To je asi jako s motorkou/tankem. S motorkou auta objizdish a vybirash si cestu, s tankem si to hasish primo pres ne a nicmoc umet nemusish :))) HT forever :))))))

      0 0
      • jakub  

        tak to je pekna blbost, bych ti pral z HT presedlat na fulla – normalne se ucim jezdit znovu na kole… zalezi jak si ho nastavis proste to vubec neni pravda

        0 0
        • Sirenna  

          To musim potvrdit!! Nez si zvyknu na fulla, tak to bude jeste nejmin mesic intenzivniho jezdeni, ale gdyz sem presedla ze staryho HT na novej, tak mi hned sedel.

          0 0
      • fousac  

        si este na fullu nesedela, co??? (nebo je to zavist?? :)

        ale ja ti ho nepucim, leda by si si vzala stafle, aby si se na nej vyskrabala… :)))

        P.S. tak me napadla dalsi vyhoda fullu a to defektovzdornost.. dneska stejna trasa, stejny plaste, stejne nafoukly a na HT dva defekti a full v poho… a to nebylo poprvy…

        0 0
        • enjoy  

          ehm,tusim mluvis o mne:-) tak to bylo asi tim ze se s tim tolik nese** tak asi proto,bych to tak videl:-) jinak ja fakt nevim,asi si budu muset taky koupit duse schwalbe.

          0 0
      • Luka  

        Jak se na me sesypali… jen vas postuchuju, samozrejme je full proste uplne neco jinyho nez HT. Ale ja si konecne poridila slushny HT a jentak do fulla nepujdu, protoze vim, ze by se Vizlik presunul na pozici zimaka a ja bych z fulla odmitala slezt – na to se znam! :D

        A to Fousac: na ten tvuj stroj bych ani nelezla, ja bych mela zamireno bud na schwina (kteryho jsem tezkala vcera), na kanona co si kupuje kamosh, na norca po cem jde druhej kamosh a nebo Giant VT – ten se ale nejak nevyskytuje v mem okoli (nashtesti).

        0 0
    • náčelník  

      Tomu kolu, co mám namontováno v odpružené vidlici (u řidítek) říkám „přední“ a tomu, co je u přehazovačky a má na sobě kazetu zase „zadní“.

      0 0
    • X-biker  

      Muj Benest hatchet DS je Beny jako ja hehe.

      0 0
      • jakub  

        mi to nedalo a prave jsem vymyslel (saam) jmeno pro meho STRIBRNEHO bika JOHN SILVER (((-:

        0 0
        • náčelník  

          Aby si tvůj bike zasloužil toto jméno, musel by mít jednu nohu vidlice dřevěnou :)

          0 0
          • jakub  

            to nema, ale ma vzadu na strane tlumic, (Merida XC Mission)

            0 0
    • slou  

      Sem tam dávám podle nálady…, ale stabilněji Full je pikaču (Kikapu), a na HT „jedu prohnat koule :)“ (Kula).

      0 0
    • czertd  

      GTcko co normálně jezdim je a) (áčko) hospodský zimák je b) (béčko) a silnička je silnička No co jméno to originál ne?!?!?

      0 0
    • MartinXC  

      Hlavní bajk Klein byl s minulým rámem Princezna, teď to bude asi Stříbrná sršeň :-) Vision je zimák, starý HotRock full je Plečka.

      0 0
    • Baracuda  

      Kolo neni jenom kolo – myslim si, ze je to zivy organismus! Moje byvale kolo se jmenovalo Black Death (bylo tak trochu ladeny do cerna) a to novy je moje prezdivka – Baracuda – je totiz fakt vostra :-) U me je normalni i to, ze ke kolu mluvim i kdyz na nem nejedu – doma ho mam postaveny vedle postele, abych na nej porad videl apod. Myslim, ze kolo si jmeno zaslouzi.

      0 0
      • enjoy  

        tak tobe rozumim.taky ho mam u postele.ale mluvim na nej spis pri jizde:-)

        0 0
      • TinkTink  

        Ehm…zivej organismus s nazvem cerna smrt? :o)))))) To by tak odpovidalo leda naky bakterii…ale nevim :o)…tys jezdil na bakterii? :o)

        0 0
        • Baracuda  

          Cerna Smrt = Mor, jakmile se jednou nakazis, uz se z toho nedostanes – presne takhle me chytlo kolo. Uz nemam sanci ze bych se z toho nekdy dostal a v podstate se z toho ani dostat nechci:-) Co je spatnyho na bakteriich? Nebud xenofobni ;-)

          0 0
    • blue.sun  

      Nooo, můj Trek býval Treki, pak z toho za přičinění kamarádky vznikl Kiki a už mu to zůstalo… Kámošovo Schwinn je Sviňa… ale tak říkám tomu mojemu vraku taky:)))

      0 0
    • Alpina  

      :-) ano když se kochám nebo mám dobrý pocit z jízdy tak je to Univegička (Univega) kočička a když mi v ní něco klepe a nevím co to je tak je to prostě kráva :-)))

      0 0
    • bajker  

      Silničce říkám chcipljonik a biku čepel.

      0 0
    • homat  

      poté, co jsem z HT udělal opravdu HT, je někdy při jízdě nazýván „Koza“

      0 0
    • wraftler  

      volam ho saska po jednej nemenovanej skoro-spoluziacke:)))

      0 0
    • wroum  

      RB – erbaso (oh jak neoriginalni) merida – srac, sracka, kram, plecka, sragora a nekdy i hur…

      0 0
      • fousac  

        se zase hlasim do klubu puklinek…

        po vcerejsku rikam meride: ty svine jedna nevdecna uz zase praskla..

        P.S.myslim, ze sem objevil „mouchu“ u big airu 2004… :(((

        0 0
        • wroum  

          fakt? kde? a ja se tesil bych po reklamaci moh dostat to co mas ty, ale uz to teda asi ani nechci :-( cos na tom delal? co foto?

          0 0
          • fousac  

            co bych delal.. normalne sem jezdil.. prdlo to zhora ve svaru v polovine „horni“ ramovky.. ://

            foto nemam, jen nejaky „abstraktni olejomalby“… za chvili je nekde vystavim..

            0 0
    • tradic  

      Ja ji rikam „rokova masina“ (rockmachine) a nekdy taky: TYSVIŇOJEDNAJEĎ :)

      0 0
    • Želwmaister  

      moje do kopce „hajzl pomalej“ z kopce „Suprousek milacek“… Ne to neni uchylka:)

      0 0
    • KrtekLe  

      jasne – Muj milacek, drahousek a Mongoosacek malicky. Plany na vikend prezentuji nasledovne -jedu ven s Mym drahouskem – bez nej nemohu byt. Kolegyne to priserne drazdi :-)

      0 0
    • KrtekLe  

      jasne – Muj milacek, drahousek a Mongoosacek malicky. Plany na vikend prezentuji nasledovne -jedu ven s Mym drahouskem – bez nej nemohu byt. Kolegyne to priserne drazdi :-)

      0 0
    • Mata.Lan  

      Svymu kolu řikám Kolo… myslím, že se mu to líbí

      0 0
      • Jogador  

        Já myslím,že ne, včera jsem se sním o tom bavil, a dost si naříkal, se ho zeptej, a prej se mu líbí jméno Alfronthiesl, tak mu tak začni tak řikat, a třeba bude jezdit rychleji:)

        0 0
        • Mata.Lan  

          To ses určitě spletl. kolo je ten modrej bike, asi si mluvil s tatikovym žďorbem:)

          0 0
    • jizby  

      Moje kolo je samička a je to bicicletta Adriatica. Přivezl jsem si ji z It a tohle je napsaný na štítku.

      0 0
      • Smazaný účet  

        dokonce rodové a druhové jméno? :o)))

        0 0
        • jizby  

          No jo, není to zcela ono, ale funguje to. Je hezké to vědomí, že vlsatně nejezdím na kole, ale na bicykletě. Předtím jsem měl cestovního favorita a ten měl kromě rodového a druhového jména ještě upřesňující podtřídu. Ale byly to všechno neslušné výrazy.

          0 0
    • mave  

      kamos rika svymu agresorovi „Agroser“

      0 0
    • kámen úrazu1  

      Dávat kolům jména? Jak Tě mohla taková blbost napadnout? Není to už úchylka?

      A teď mě omluv, musím se podívat, jestli je Dráček po dnešním pádu celej. A Krojda by potřeboval vypucnout. :-)

      0 0
    • fousac  

      ano.. ta vec, na ktere docasne momentalne jezdim, dostala jmeno CABBAGEova POMSTA… ;)))

      0 0
      • cabbage  

        nikdo ti to nenutil...... p.s. uz mas fotku do linkage?

        0 0
      • McBlacky  

        kdyby to nevážilo tunu a mělo řádnej tlumič kterej nemá i pode mnou 50% sag, je to maximální luxus a vypadá to taky dobře. A hlavně máš docela slušnou šanci že ho nekřupneš :)

        0 0
    • Eila  

      Broucek 1 a Broucek 2:-) za vsech okolnosti:-)

      0 0
    • grafik  

      muj bike = ‚spájdrmen‘

      0 0
    • marco  

      Sice by si to mé kolo zasložilo ale z výroby už jméno má. Jiné by to bylo kdybych si ho poskládal sám a měl bych pocit že potřebuji nějak vybít svou tvůrčí invenci nějakým zvučným originálním jménem

      0 0
    • JohnLee  

      MiG-29

      0 0
    • Jumo  

      Moj Marin je Marinko :-)))

      0 0
    • Spawncz  

      Tak lidi prosim vas o pomoc, nenapada me zadne smysluplne jmeno pro muj bike, mam Giant NRS Composite.

      Za vsechny napady budu vdecny. Diky

      0 0
    • rock  

      Ne. Proboha, proč ?

      0 0
    • Spawncz  

      tak uhlík nebo čmoudek je super rozhodnu se mezi temito dvema.

      Diky

      0 0
    • Elwing  

      Můj má svůj název: Padlý anděl, ale důvěrně mu říkám koníčku :)

      0 0
    • cabbage  

      ESka a Katastrofa, imho výstižný..

      0 0
    • hribik A1  

      to tu predsa vie kazdy, ako to vozidlo volam, nie? :-) a druhu plecku, ten 15rocny stary hrdzavy fort, ten volam srotovnik

      0 0
    • Bajker16  

      Červená Karkulka :-)

      0 0
    • kassar007  

      mno ja mu rikam draken nebo norek ............ mno spis ma dve jmena draken norek II :-)

      0 0
    • Hejdik  

      Maxík,nebo zelenáč…

      0 0
    • vlkouš  

      jasne ze davam. ale pac jsem uz postarsi a zapominam, tak jmeno jednotny: bike olpran, RM, GF, Duratec = „bobina“. silnicni sirer 1, sirer 2 = „bobina“. a ten ctyrkolovej pozirac benzinu je taky „bobina“. v.

      0 0
    • jakub  

      no ja mam proste ERBISKA

      0 0
    • Martin  

      silnice je mazi nebo laňka, modrý je prostě modrý :-)

      0 0
    • dancing dog  

      …„BOBINA“…

      0 0
    • Andrzej  

      asi jsem to tu este nepsal nepsal, tak Nicolai Suhaj

      0 0
    • marapara  

      Hatatytla :)

      0 0
    • karliner  

      Jasně: Speedster je Drakouš IV. – spanilý Scott je Drakouš III.

      0 0
    • pitos  

      WhiteShit-majitel je běloch a na tom kole hovno umí…

      0 0
    • Martula  

      Killer :) a že je bílej tak White Killer

      0 0
      • tobi  
        Obsah tohoto příspěvku je blokován adminem.
        0 0
      • tomana  

        já mu říkám Harry. Kluci když mně chcou nasr.. tak Harry shit

        0 0
    • chrek  

      Jasně „Mon étoile“ a Béďulka

      0 0
    • prvniodkonce  

      Jednomu říkám bajk a druhýmu plečka.

      0 0
    • hribik A1  

      v suvislosti s jednoznacnou identifikaciou som svoj vozovy park pomenoval takto:

      hajtra A1 – 350.0A1 – gorila

      vozidlo specialneho urcenia na zimu, nakupy, prevazanie vo vlaku, tahanie nakladov atd. (este horsia hajtra) – 810.0A3 – sukafon

      nazvy zo sveta zeleznic im boli pridelene podla hmotnosti a dynamiky jazdy. tieto nazvy zacnem v b-f praxi pouzivat od tejto chvile

      pripadne dalsie biky, az budu, dostanu znova zelezniciarsky nazov, sak je ich dost: napr. persing, zabotlam, kredenc, pantograf… dva nazvy budu vyhradene specialne:

      240 laminatka – az niekedy bude karbonovy bajk :-D

      781 sergej – az niekedy bude DH/FR

      gorila

      sukafon

      laminatka

      sergej

       
      0 0
      • Lister  

        ty jsi ale archeolog :-)

        Tady ale musí být ještě jedno stekjné vlákno, protože už jsem to psal a tady v tom to není.

        Kola mám samozřejmě všechny pojmenované, stejně tak jako auto a jiné právoplatné členy rodiny. Full je Méďa Béďa. HT je Kosmik 1 Silnička Kosmik 2 nebo taky Ta Mrcha Nepohodlná.

        Manželka má Supinku – jo dost neoriginální :-)

        0 0
    • jIrI___  

      Kolo je jen pár svařených trubek a ostatního kovu/plastu, ne živá věc. Proto moje kolo nemá žádné jméno a doufám, že se nedostanu do takového stádia, abych mu s radostí vymýšlel nějaké jméno.

      0 0
      • Lister  

        nechápu co deláš na tomhle foru, protože jsi evidentně duševně nepostižený a tím pádem sem se zcela nehodící jedinec :-)

        0 0
        • jIrI___  

          To už jsem zjistil dávno. Navíc nepoznám rozdíl 50g ušetřené hmotnosti, funkční rozdíl mezi X.7 a X.9 šaltrem a dokonce jsem byl spokojený víc se Suntourkou než z RS. Holt někdo musí z toho slepého stáda vybočovat :-))

          0 0
    • Smazaný účet  

      Já mu říkám Hebedo. Protože je starý a težký. Celopéro GT rickus i-drive 2.0. Odhadovaná váha kolem 16,5kg, 2.3" gumy. Ale mám ho rád, prtožýe sme spolu strávili stejně času na kopci, jak ve sklepě při opravování:DD(pře­háním, ale renovace zabere čas)..

      0 0
    • matts1  

      Já žádný originální jména pro kola, nebo věci obecně nemám, ale rozhodně to pro mě není pár svařených trubek, to vůbec :o) Sice si s něma nevykládám, ale někdy k tomu není daleko :o)

      0 0
    • t29  

      Spíš dávám jména počítačům kvůli identifikaci v síti, z kol má pořádné jméno akorát růžový panther čili Kočičák.

      0 0
    • bagr84  

      Kolo jsem pojmenoval podle jmenin ten den co sem ho poridil… Bylo to na Tri Krale, cili Trek se jmenuje Baltazar.

      Kdyz se zeptam rodicu jestli vi co mam za kolo, reknou „no prece baltazara“. Kdyz reknu ze Trek, cumi na me jak kdyby to slyseli poprve…

      0 0
    • l-e-t-o  

      Tak u mě to bylo nejdřív jednoduše „Kolečko“, ale po tom co jsem si ho nechal přestříkat na černo a všechno začal ladit do této barvy, tak to je „Pohřebák“ :)

      0 0
    • jim1f  

      Mám FELTa,tak mu říkám buď Hitler nebo Adolf,když je to německá značka :-)

      0 0
    • littlebiker  

      Pro mě, strojaře je docela iracionální dávat biku jméno, je to jenom další stroj poháněný lidskou silou na kterého (jako na všechno ostatní) působí gravitační, dostředivé a odtředivé síly, pnutí, kroucení… Nicméně k němu určitě nejaký vztah mám je to takový můj kamarád do pohody aj nepohody :)

      0 0
    • přejetá_veverka  

      jistě – nasraná veverka (ukradenej mongoose), černá zmije (moje silnička), arab (kámošova 30let stará silnička), stříbrnej šíp (kámošovo silniční RB), koza (kámošovo divný kolo do práce), no a moje MTB ještě nemá 8)

      0 0
    • Chlupatej Bobr  

      Starému kolu říkám Hromada šrotu a nové kolo jsem si zatím nepořídil :o)

      0 0
    • drtyc  

      ano. treba „|\|eser“ pokud dojde na defekt nebo nejakou demolici.

      0 0
    • minikin  

      Ako pise bagr84: „Kolo jsem pojmenoval podle jmenin ten den co sem ho poridil…“

      Ja prave cakam, kedy mi dnes zavola vodic rozvozu, ze uz dorazil. Po 8 nasobnom ozname „Změna data doručení“ som uz pomaly prestaval dufat a teraz toto! Neviem cim to bude (osud!), ale termin vysiel prave na 13.10. a prave v tento den ma v slovenskom kalendari meniny Koloman. To nemoze byt nahoda! :-D Takze pre priatelov to bude KoloMan. Pre ostatnych … Genius. :-P

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.