• cecio

    Zdarec, kde v Brně je nějaký servis s dobrým poměrem cena/výkon? :) Potřebuju dát na servis vidli, jsem nějak zjistil, že mi za dva měsíce co jsem na kolo nešáhl vytekl snad veškerý olej, teda spíš vykapal. Nejsem v Brně dlouho, proto asi celkem trapný dotaz, děkuji.

    0 0
    • RomanH  

      RK Cyklos, Velo Hanak, o neco drazsi (ale kvalitni) XCR Bikes

      0 0
    • davevi  

      Valo Hanák na Křenové.

      0 0
      • Vana  

        Nevím přesně,ale myslím,že je to servis Pasko na Lidické téměř naproti hotelu slovan v průjezdu. Fakt super mechoš.Kvalit­ně,rychle a cena v normě. Loni mě opravil Blacka komplet servis po poruše za 7kil.

        0 0
        • Feroman  

          Nevite nahodou nekdo presnou adresu tohohle servisu?Chci tam dat v tydnu vidlici,tak abych to nemusel dlouho hledat. dik

          0 0
      • admxx  

        jo tam to je OK!

        0 0
    • MartinXC  

      Jakou vidli ?

      0 0
      • cecio  

        Díky za odpovědi, vidle je Manitou Black Elite SPV 2004, možná by stačilo dotáhnout ten malý imbus u kolečka odskoku, nebo vyměnit těsnění, ale chci to dát někam, kde tomu rozumějí více než já. Což bude asi všude :)

        0 0
        • MartinXC  

          S Manitou uspěješ asi v každém ze tří, co píše RomanH. Ale jestli z vidle kape olej, tak to není JEN tím imbusem u kolečka odskoku. Tipnul bych si na roztěsněnou patronu tlumení a přez ni to cvrká ven.

          0 0
          • cecio  

            Dík, nejblíž to mám do RK cyklos, tak zkusím zajít tam, snad příjdou na to, čím to je.

            0 0
    • Paja  

      A co zkusenosti se servisem v Bikezone?

      0 0
      • rock  

        Zatím nemám důvod ke stížnosti, konkrétně s vidlí jsem tam ještě nebyl.

        0 0
      • Paja  

        mysleno zkusenosti obecne, nejen vidlice

        0 0
      • Roman  

        Max. spokojenost

        0 0
      • 384  

        Mel jsem tam silnicku, ze mi krupe ve stredu. Po jejich oprave stred vesele krupal dal. Priste zkusim zajit jinam.

        0 0
    • vili  

      jeste bych zminil v bystrcu nejakej ten servis co ma koren v baraku v garazi.myslim cyklo lasl?fakt nevim,ale byl rychlej a levnej.btw nevite nekdo kde mne vymeni negativni pruziny na exr 03?je tam ta koncovka nalisovana a v Hobby sportu mne rekli ze to nejde!!

      0 0
      • Cortez  

        Jj, Cyklosport Lasl, mam od neho kolo. Je to sikovnej clovek, kterej pracuje rychle a je ferovej a levnej. Vetsina bikeru z Bastru, co znam, chodi k Laslovi :) Ps: bystrckej CykloKrmicek nikdy vic…

        0 0
        • vili  

          to je kde to je z te hlavni na levou stranu a nebo tam dole pod kopcem

          0 0
          • m.k.2  

            Krmíček je dole v Bastru pod bývalým hřbitovem, směrem ke Šťávům.

            0 0
        • m.k.2  

          Souhlas, hlas pro Lasla.

          0 0
          • JSt  

            zkus, to opakovat rychle porad dokola. slusnej jazykolam :)

            0 0
            • m.k.2  

              jo to se mi zase něco povedlo :-)

              0 0
            • MartinXC  

              Souhlashlasprolasla Souhlashlasprolasla Souhlashlasprolasla Souhlashlasprolasla Souhlashlasprolasla Souhlashlasprolasla Souhlashlasprolasla Souhlashlasprolasla … nic na tom není ;-)

              0 0
              • vili  

                ctrl c ctrl v a reknu to kolikrat budes chtit, ze? :-D

                0 0
    • Siddha  

      Bartolsic v Zidenicich ale spis na silnicky, ale tam udela cokoli… vidle a tlumice myslim moc ne.

      0 0
      • pepek  

        Ale vždyť už tam nedělá, někdo tady psal, že dělá pro ten obchod na gagarinově u Komerční banky.

        0 0
        • Martula  

          Však koukni, kdy to psal:))

          0 0
          • pepek  

            No já vím, ale rád bych se dověděl, jak to teda je, protože nikam jinm chodit centrovat kola už nechci. Od něho to vždycky vydrží nejméně rok .

            0 0
            • Santus  

              dalsi zmena, ted budes muset chodit do Slapek, ale pozor mame tady takovou raritku, ze na jedne ulici jsou dva cykloksefty hned vedle sebe, tak at trefis ten spravnej.

              0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.