vite jakej je prumer sedlovky u letosniho ramu merida pro

24 nepřečtených
  • oggy

    vite jakej je prumer sedlovky u letosniho ramu merida pro na cykloshopu to nepisou

    0 0
    • fousac  

      tipuju 27,2… (mela loni a predloni) ale ruku do ohne za to nedam…

      0 0
      • mechanik  

        Já bych řek že 31,6mm

        0 0
      • sportovni_biker  

        Já si taky myslím stejně jako Mechanik, že je to těch 31,6 mm. Protože když srovnáš 500 a Pro, tak je to viditelný rozdíl. A 500 má 27,2 mm.

        0 0
      • Orbis  

        mělo by to být stejný takže 31,6 jako 2005 a na sport lifu mi přišlo, že to tak je;)

        0 0
        • Vana  

          Určitě je to stejný jak loni je to ten samej rám takže 31,6mm

          0 0
          • Orbis  

            až na pár detailů je stejnej no;)

            0 0
            • Vana  

              Ale to jsou detaily,který se netýkají sedlový trubky!!! Což ?

              0 0
              • oggy  

                hmm tak mi po tejdnu dosel mail cykloshopu a je to tak ale prej ramy budou az v breznu

                0 0
                • Vana  

                  To naštve. Ty chceš koupit od meridy samostatnej rám? Nechci ti do toho kecat,ale za ty prachy seženeš lehčí a kvalitnější rám. Sice ho mám taky,ale koupenej v kompletu a to je něco jinýho,ušetřil jsem moc peněz.

                  0 0
                  • arcco  

                    mluv, mluv, zajímaš mě! sám ho chci letos koupit (rám)a těch 7999 zas nebude tak horkých.Vždyť jsme lidi, no né?

                    0 0
                    • Vana  

                      Zas tak horký to není. Já jsem s ním spokojenej,ale loni jsem kupoval ženě Amulet nevím přesně označení. Stál 4,5tis vč.hlavovýho a je o půl kila lehčí a pohodlnější. Záleží na tom jak moc jezdíš.Nechci vám to rozmlouvat,ale zkuste se podívat po netu.

                      0 0
                      • Orbis  

                        o půl kila? wou to by vážil něco okolo 1200g, teda pokud beru hmotnost mého 1750g;) Ber to tahle: jasně, že jsou lepší rámy…, ale za ty prachy sem nenašel nic co by spňovalo moje očekávání: aby se mi líbil, aby byl dobrej a aby byl do 8000 Kč pokud víš o nějakém dobrém za tu cenu, tak mi ho sem napiš rád se mrknu, kde sem udělal chybu.-)

                        0 0
                        • Vana  

                          Je fakt,že letos konkrétně nevím a stějně to záleží na tom jek si řekl,nic co by splňovalo moje očekávání.Mě se taky líbí a ta váha mě nevadí, ale je taky fakt,že jsi to kupoval v kompletu,že jo? A ten amulet má fakticky 1,25kg. Jen jsem reagoval na to co jsem slyšel od prodejců když jsem kupoval loni ten rám pro přítulku.

                          0 0
                        • Vana  

                          Je fakt,že letos konkrétně nevím a stějně to záleží na tom jek si řekl,nic co by splňovalo moje očekávání.Mě se taky líbí a ta váha mě nevadí, ale je taky fakt,že jsi to kupoval v kompletu,že jo? A ten amulet má fakticky 1,25kg. Jen jsem reagoval na to co jsem slyšel od prodejců když jsem kupoval loni ten rám pro přítulku.

                          0 0
                          • Vana  

                            Sorry chybička se vlodí. Nějak se mi sekl net,tak to snad dvakrát přežijete.

                            0 0
                            • Orbis  

                              za 1. mám model 2005:) a za 2. sem to nekupoval v kompletu;)

                              u toho Amuletu je to skvělá váha, ale obával bych se o životnost a kvalitu… jaká je to velikost?

                              0 0
                              • Vana  

                                Je to 17.5" takže poměrně malý. No a co se týče životnosti a kvality zatím těžko říct. Jenom vím,že má příjemnou geometrii,je pohodlnej a pěknej.Ale jezdí na něm přítulka,takže kvalitu a životnost budu moct hodnotit tak za pět let?!?

                                0 0
                      • wbiker  

                        Pak je otázka, v čem se ten úbytek hmotnosti projeví.

                        0 0
              • Orbis  

                to je pravda;)

                0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.