• BigDog

    Chtěl bych si za pár měsícu pořídit kamela. Dneska jsem se byl mrknout v jednom krámku, ale mají jen Camelbak lobo a pak ten malej hrb jen na pití. Potřebuju totiž zabít dvě mouchy jednou ranou. Do práce v tom vozit notebook a o víkendu pytel s hadicí. Noťas je ale celkem těžkej, a už jsem díky němu odrovnal jeden shit-reklamní baťůžek. Co vy na to… díky za rady :o)

    0 0
    • speedy gonzales  

      je blbost spojovat tak dve rozdilne veci…nebude ti pak poradne slouzit ani k jednomu

      0 0
    • TinkTink  

      Souhlas se Speedym…zapomen na to…kup dva ruzny.

      0 0
    • BB  

      Vsechny camely a hydrapaky co jsem mel, tak byly na notebook uzke. Tak leda PDA by se tam veslo. Aby to bylo na notebook, tak nejaky siroky batuzek a ten zase neni moc vhodny na svihy jako pitny vak. Takze batoh do prace, camel na svihy. Jinak pred camelem jednoznacne uprednostnuji system jaky ma hydrapak, zejmena sytem AS.

      0 0
    • bajaja  

      http://www.progresscycle.cz/firma.asp?… akorat jestli je budou jeste mit sou to modely 05

      0 0
    • Lance  

      Tomu rikam sebevedomi...­..............

      0 0
    • R.1  

      Tzv. kufrovy camel bag to spravi! :)

      0 0
    • pos3k  

      treba bagl deuter transalpine 30 L :-) + vak (rekl bych ze jakykoliv-deuter, source, atd) urcite se tam vejde vic nez notas, kdyz je poloprazdnej tak me na zadech osobne nevadi (je fakt pohodlnej i kdyz ma jen 3 kila nebo 10 kg .....a mel by si i super civilni batoh :-))

      0 0
    • zet  

      já mám Camelbak CrossLite25 (jako 25 litrů, je docela velký), to není uplně bikový model (má rovný náustek), ale je v pohodě a má kapsu na noťas. Ale nevím jak velký notebook se tam vleze, já mám 14ku a ten bez problémů). Koupil jsem ho v Brně v Rockpointu za 1800 (měl jsem 9% slevu).

      0 0
    • grafik  

      hadrapak delta, anebo kup takovou tu veeelkou trojuhelnikovou brasnu pod stangli :)

      0 0
    • MattsSpeed  

      no jo a co tak zmenit ceskou hymnu na nejakou miltikulti? hele, a nechces do toho zbalit i padak kdyz budes letet na dovolenou? kdyz chces neco dobryho na noseni notebooku, zajdi do motokramu, muzu doporucit Luise a nejakej bagl od nich, overene. no a camelbag? kup si hydrapak a mas klid … :-)

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.