sobota 7.1 2OO6 - PH - Jested - PH

40 nepřečtených
  • petebike

    Ahoj, v sobotu za svitani se sejdeme na stanici CERNY MOST – ph-9, a jedeme na jested – tentokrat to zkusime za jeden den ! – vosky,celovky,rum a vataky s sebou :-)))) – stopu uz mame, PS. : kola nechte doma, bezky nebo sneznice s sebou :-)))

    http://www.bike-forum.cz/forum/foto.php?…

    0 0
    • Beeda  

      ja nevim, me ted bolej pracky jako svina, uvidim, akorat pochybuju jeden den, ted to dalo 22h.B

      0 0
    • McBlacky  

      hele tak to je vyjimecna sance se totalne zrakvit taze je jasny ze jedu :)

      0 0
    • SavaH  

      Jelikoz na pristi tyden jsou uz vsechny busy do FR plny, tak pojedu s Vama. Tentokrat se to fakt podaridlo, jen jsme to jeli dyl, nez jsme puvodne chteli :-( Museli jsme prespat v penzionu u Jestedu, ale sehnat volnej pension bylo krusny… Tak v sobotu

      0 0
    • cabbage  

      vemte lempla..:)

      0 0
    • kurýr na bajku  

      No ty si salát to je vrchol ;-) Teďka sem čet vo lidech co tam vystoupili i s kolama, ale prej jim to už neřadilo.

      0 0
    • Gung-Ho  

      WOW, zajímavá akcička. Mám rád dlouhý švihy a tohle na docela dlouhej vypadá. Blbý, že nemám běžky a asi 20 let sem na nich nestál. Ale co, mám tejden na to abych si nějaký opatřil a vydal se s Váma. Když to de stihnout na kole, musí to jít i na běžkách, jinak by na tom přece nejezdili:-). Takže pokud se mi podaří nějaký ty prkýnka spalšit, tak se mnou můžete počítat.

      0 0
    • SavaH  

      Ajaj, nějak to taje :o( No když nebude dost sněhu na běžky, tak vemem kola, že jo?

      0 0
    • fousac  

      psychopati…

      0 0
    • Peslezedirou  

      Pane jo, hodte report přímo z trati! Je mi blbě jen při té myšlence, hodně štěstí :o)

      0 0
    • JancA  

      skoda ze to taje a kolem Prahy neni snih…no neva, presunem to na lepsi podminky,ne?

      0 0
    • náčelník  

      Bylo by možno podrobněji specifikovat trasu?

      0 0
      • Beeda  

        uvitame mavajici krajany na ceste: CMost, Brandys,Melnik,Ko­korinDul,Bela­Bezdez,CDub,Jes­ted

        nebo chrtarna pres Brandys,Benaky,MB,Mnicho­v, Hodkovice..

        0 0
        • jecnak  

          Priste dej vedet driv, takhle budu rozdavat mavatka na posledni chvili. Ale alegoricke vozy budou. Cest.

          0 0
    • SavaH  

      SUPER!!!Chumeli ;o) tqkze zitra za kuropeni – tj v 7:00 na cernaku. Uz se moooc tesim

      0 0
      • goood  

        Chumeli ? Kde to ses ??;-) Tak si poradne namaz bezky a vem si do batohu hodne snehu na cestu ;-)

        0 0
      • McBlacky  

        hele e nemáš už bejt náhodou ve FR ? se nám pak budeš smát na dálku vid, až tam budem leštit asfalt skluznicema :)

        0 0
    • Pá-dlista1  

      Tak co? Ja tam na vas cekal… jsem jezdil nahoru vas vyhlizet a zase dolu vas vitat a vy porad nikde.

      0 0
      • petebike  

        nebyl snih clovece, tak odlozeno :-(

        0 0
        • kurýr na bajku  

          :-p

          0 0
        • Radek Broz  

          Tady je ho az az:o( Vcera jsem chtel dojet kus po bezkarskejch stopach na silnici k hospode;-), ale byly protahly jen nekam uplne jinam, kam jsem nechtel, takze jsem jel (no, casto spis pochodoval) porad nekam dal a dal do hor, az jsem si rikal, ze me horska sluzba najde ve snehu az na jare.

          0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.