• Rampage[SK]

    aku kameru pouzivate a co odporucate na filmovanie ja pouzivam panasonic nv-gs 150

    0 0
    • Dumbo  

      som sa raz na nejake rady pital… nic moc odpovede

      skus historiu

      0 0
    • jecnak  

      Fotak, stejne se to pak laduje do PC. Lepsi fotaky umi 640/480@30 se zvukem a jsou omezeny jen kapacitou karty a navic podstatne mensi nez kamera.

      0 0
      • rasto  

        taky hlasuju pro fotak. kvalita digisnimku (mi) vyhovuje.

        0 0
      • enjoy  

        lepsi fotaky umi 1024/768@15. ale porad mi nejakej program aby desetisekundovy klipy nemeli 10 mega?

        0 0
        • blue  

          virtual dub + divx nebo xvid a experimentovat s nastavenim pomeru kvalita/velikost

          0 0
        • jecnak  

          15s/s videl jsi nekdy rychlou jizdu s timhle framerate? Staci i 20 a je to psycho.

          0 0
          • enjoy  

            zatim mam ixus500 a ten umi 640/480 s jenom 10s/s a neni to tak zly. ale nerikam ze to neni velkej rozdil,jenom myslim ze se na to da slusne koukat.

            0 0
            • jecnak  

              Kdyz je „kameraman“ staticky, tak to jde, ale kdyz jede, tak to vypada jak kdyz misto na kole jede na motorce…

              Asi tak nejak http://bajk.cz/…orin_web.wmv a to ma 20s/s

              0 0
              • Dijck  

                Pekne singletraily, mam chut ist pojazdit…inak v jednej pasazi ten typek na superiore dostal dost zabrat, uz uz padal;P Hm a mohol tam byt aj zaber ako ten na ACcku dava ten drop, nielen skuska najazdu;) Fajn videjko..

                0 0
                • jecnak  

                  Hele ono jednou rukou ridit a druhou drzet fotak a na cestu se divat pres display neni prca. Ten typek jsem ja :-)

                  0 0
                  • rarášek1  

                    Že jsem se na to díval. Tečou mi slzy. Venku je půl metru sněhu a do března to lepší nebude. Takže zase zavřu oči a budu snít… A šlapat na spineru v obyváku. Pošli další videa.

                    0 0
                  • Dijck  

                    Ne ne, myslel som pasaz od 3:17. Ziaden fotak v ruke:) Ale sa neni to az take vazne;) Ak este mas nieco tak daj link, rad si pozriem:)

                    0 0
                    • jecnak  

                      Jj jasne, znas to, ta trema :-) Clovek to predtim xkrat sjede v klidu a pak…

                      0 0
      • Radek Broz  

        Fotak fakt radsi ne.

        0 0
        • Krutohlav  

          Tiež som sa skvele pobavil.

          Foťák na video, to je asi ešte vačšia blbosť ako mobil na fotky.

          A pritom správne riešenie je také jednoduché: Foťák → na fotky Kamera → na video Mobil → na telefonovanie

          0 0
          • fíha  

            Ábr: predstav si, ze si si roky nekupil kameru, lebo skoda penazi na kram, s ktorym budes tocit same blbosti, ze ano. A naraz mas vec, ktora tie blbosti tocit vie a je to v cene, kvalitu okaslat, ved su to blbosti, ze ano. A preto sa s tym toci a asi aj bude.

            0 0
    • fousmen  

      doted jsme tocili na klasickou analog. brrr.. pres zapujcenou digitalni do kompu a vesele se striha.. ((-: od listopadu uz zaplatpanbuh tocim na tricipovku panasonic nv-gs 75.

      0 0
    • Máza  

      Uz pres rok pouzivam Sony DCR-HC30E a spokojenost. Jinak nechapu lidi co pouzivaji veci k nataceni napriklad fotak – je to o nicem!

      0 0
    • RomanH  

      4 roky starou Panasonic NV GS4. Jsem s ni moc spokojenej. Dneska bych ale vzhledem k poklesu cen bral nejaklou tricipovku s nahravanim primo na disk.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.