• vlk

    Tak bych se teda taky přisdal.jezdím jeden sjezd.Je to jakoby příkopa v níž se jede.Akorát uprostřed je vodou vymletá 30–50cm široká a asi 40–60cm kluboká díra od vody až na skálu.V zatáčkách je to v pohodě -to jedu po stěně žlabu.Ale v rovinném úseku se na stěně neudržím a stajně časem mě to přinutí sjet dolů a přejet na druhou stranu.Jenže to se dá tak akorát ve velice malých rachlostech s nadzvednutím předníko kola a následným skokem.

    Pokud na tyto úseky máte nějakou techniku poraďte mi.Až jsem tam párkrát slítl.

    0 0
    • Pá-dlista1  

      S tim mam problem furt :( Ale skocit se to da i ve vysokych rychlostech. Zalezi na konkretnim mistu, tvoji odvaze a technice :)

      0 0
    • Char  

      Tak to uz je poradna dzuzna :-) Utakovejch zlabu dycky zalezi na konkretnim okoli a jak muzes jet rychle pac obcas je rychlost i vyhodou HOP :)

      KRACH :-((

      0 0
    • RomanH  

      Tak to se taky placam a spoleham na to, co udrzi (a v nekterych pripadech neudrzi) plaste…

      0 0
    • blue  

      to je jeste dobry takhle siroka dira… mnohem radeji mam vymlety strouhy siroky tak maximalne na dve sirky plaste, nebo hlubokou vyjetou kolej od traktoru :-) to je taky naramna legrace, kdyz se ti podari do toho vlitnout :-)

      0 0
      • vlk  

        No však to je taky vamletý.Voda v tom lese totiž vždy po dešti odtéká tímto směrem.Jinak koleje od traktoru mají podobnou šírku.

        0 0
    • MartinXC  

      50cm na šířku je u podélné strouhy dost na skok – to jedině:

      • najet si pár míst z hledika odrazu
      • a risknout skok ve vyšší rychosti, abys měl energii na přelet :-)

      Já už takové věci v mým věku nedělám (jsem živitel rodiny), radši zpomalím, skočím do strouhy a kus v ní jedu v naději, že se objeví místo, kde zase vyskočím na tu lepší stranu. Minulý víkend jsem tak zahučel do hlubokého bláta na konci podobné strouhy :-))

      0 0
      • Jenda  

        jo taky jsem si to takle smazil vymletou strouhou a potvora kocila poradnym balvanem:-) Velociraptor se zakous vcas a ubrzdil jsem:-)

        0 0
    • Karaya  

      není to náhodou ve sjezdu do Bilovic? Snazim se udrzet na jedne.. Nekdy to vyjde…

      0 0
      • mastihuba  

        tam se snad ani žádný bláto neudrží.

        0 0
      • vlk  

        ne je to ze Sv Kopeček u Olomouce do Toveře.Dřív se touto částí jezdily závody ale to to tam nebyla ta díra uprostřed.

        0 0
      • cegyna  

        po zlute? taky mne to napadlo – ale to neni tak hluboky – ja to jezdim ko konci prostredkem…

        0 0
        • vlk  

          ja to neměřil, jen odhaduji.Jo jednou jsem to zkoušel ve větší rychlosti jestli mě to na tom kraji udrží.A neudrže­lo.Takovou držku bych fakt nikomu nepřál.Letěl jsem až mimo tu příkopu.Naštěstí jsem nepotkal strom.

          0 0
      • Santus  

        Jo jo,to misto asi znam a to celkem detailne, tam sem se pred tydnem pekne neprijemne vyvalel, tvrda hlina jak beton. Dostane to tam peknej svunk, boky zesikmeny s tvrde piskohliny, kde nemuzes ani pribrzdit, jinak jdes hned do smyku a stahne te to do rygolu, kterej je uprostred. Mam sice Contiky Twister Pro, ale tam by asi neobstal ani poradnej traktor.

        0 0
    • fousac  

      me v takovejch situacich zatim (tuk tuk tuk) funguje: „Otče náš, jenž jsi na nebesích! Posvě? se jméno tvé, přijď Království tvé, buď vůle tvá, …“ :)

      0 0
    • assassin  

      no asi i v rovnejch usecich motat vyjezdy do svahu a dole preskakovat bunny hopem… 30–50cm se s trochou rychlosti da predrncnout skoro jen nadhozenim kola do manualu…

      kazdopadne tyhle rokle lakaj k nejake stavbe…skoky,lavky…

      0 0
      • cat  

        Rokle siroke 30–50 cm? to nee.

        0 0
        • assassin  

          ja myslel ze rokle je vetsi… jen dole ze je vymletej zlabek 30–50cm od vody.....

          0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.