• Andrzej

    nevite nekdo, kde (a jestli vubec) by sla sehnat teleskopicka sedlovka do prumeru 27,2mm ?

    0 0
    • kovar  

      sla, toto je jeden z nejbeznejsich prumeru – Rock Shox, Specialized atd. A kde? Nech si ji objednat v dobrem cykloobchode, zajisti ti ji. Pripadne hod dotaz na nejaky webovy cykloshop (bikestore, velotrade, koloshop a co ja vim co jeste) i kdyz sedlovku treba nemaji v nabidce.

      0 0
    • Pá-dlista1  

      Zkus se obratit na Ceske zastoupeni banshee nebo norco. Myslim, ze je pouzivaji, ale prumer nevim presne. Pokud se ti jedna o teleskopickou jako vysunovaci. Uz se to tu probiralo zkus vyhledavani.

      0 0
      • kovar  

        aha, teleskopiska vysunovaci.
        jsem myslel ze teleskopicka odpruzena

        0 0
        • Andrzej  

          jo, myslel jsem vysouvaci podle oka si myslim, ze prave to co ma Norco bude mit vetsi prumer nez tech 27,2. Jeden borec u nas norco ma, i s tou trubkou tak to jeste zkouknu… Spis ale zkusim zjistit ten Banshee. Ono by to slo udelat ze 2 obyc sedlovek, ale nevim z ceho udelat tu horni cast(mensi prumer, ktery by se vlezl dovnitr te 27,2). Uz mne napadlo jeste ztencit napr. sedlovku o prumeru 25mm, ale tak, abych to tam dal by mi zbyly steny cca 1mm silne… tak to treba vycpat drevenou tyci… Co na to zkuseni?

          0 0
          • MartinXC  

            To chceš cpát do Nikoly ? – ten by měl mít 31.6, ne ? Stáčet 25mm na menší – tak o 0,2mm max a ne až k zámku → tudy cesta nevede. Leda si nechat tu vnější udělat z oceli, tam by 1,2mm stěna snad nevadila. Ale seženeš k ní objímku ?

            0 0
            • Andrzej  

              nene, to sem resil, kdyz jsem este uvazoval nad rb, sice to vylepsili, ale pozde… (suhaj nepotrebuje teleskopickou a ma tech 31,6mm)

              0 0
              • MartinXC  

                BTW – ty máš Nikolu vel.M ? ↔ Kolik měříš ?

                0 0
                • Andrzej  

                  jo, mam M (18,7"), merim asi 186cm a je to v pohode, meridu sem mel 18" a na delsi jizdy mimo teren by to chtelo sedlovku delsi nez 350mm. v nicolaiovi ta 350 staci.

                  0 0
                  • MartinXC  

                    Dík za info. (na AM ježdění by ti sedl možná i ten L-kový Helius)

                    0 0
      • rhuman  

        banshee ma 30,0 mm

        0 0
    • kovar  

      tak už někdo konečně víte, kde se dá koupit teleskopická sedlovka , sakriš :-), nejlíp průměr 31,6. A nejlíp řízená páčkou na řidítkách – toto mi přijde užitečnější než zamykání vidle.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.