• -b-n-x-

    Když už je tady thread o prvnich lidech zde, tak bych chtěl vědět, kdo tu je z původního Pravého bikerského Potlachu? Pár lidí jsem si tady již všimnul. Někteří mají asi i jiné přezdívky. Tak se ukažte potlacháři.

    0 0
    • JIRA  

      0 0
    • Lišák  

      Hodně jsem ho sledoval, málo přispíval. Lišák už tam byl, takže jsem byl „Q“.

      0 0
      • -b-n-x-  

        Jo, Lisak byla hodne VYRAZNA postava :-)

        0 0
        • blue  

          nejen vyrazna postava, ale i vyrazna osobnost :-)

          0 0
      • omar  

        driv CANON , jo slisakem to bylo neco hlavne to jeho SA jestli si to dobre pamatuju

        0 0
    • RUMcajs  

      Mno, nevím kolika změnama potlach prošel, ale rozhraní, co je teď je pro mě nové už nějaký ten rok :-)

      0 0
    • SELMIRA  

      jééé, to už je dáááááááávno… a PROČ to chceš vědět?

      0 0
      • -b-n-x-  

        Jen tak se zvjedavosti :-) Ja si treba pamatuju na nejakou Katzen :-)))

        0 0
        • fousac  

          jen tak na ukojeni tve zvedavosti.. ano, toto je ona.. ;)))

          0 0
    • Siddha  

      to uz je dlouho :)

      0 0
      • SELMIRA  

        jé, eště máš ty pavouky? :o)

        0 0
        • Siddha  

          ja ne, to byl Drastak… teda nevim jestli mel takovej nick i na Potlachu, nebo jestli vubec byl na Potlachu :)

          0 0
    • OZYk  

      jojo Lišáček to je postavička :-)

      0 0
    • Smazaný účet  

      no, sice nejsem kdovíjakej starej harcovník jako někteří jiní zde zmínění, ale starou verzi potlachu pamatuju, to jo. BSA.

      0 0
      • OZYk  

        potlach to už je opravdu historie. ale byly to celkem hezký časy. Hlavně první Sabbaty stály za to :-)

        0 0
    • Pucmeloud  

      Téda, tady si na mě ještě někdo pamatuje? Ano, já jsem onen Lišák, co měl San Andrease od Mountain Cycle ještě z dob, kdy je vyráběl Bob Resinger v Sant Luis Obispo…to už je opravdu pravěk. SA-čko jsem před několika lety prodal někam do Liberce, místo něj koupil 4-kolku, která už několik let stojí v garáži…poslední roky proháním RC letadýlka na letišti.

      Ale vzpomínky na báječnou partu kolem Potlachu se často vracejí, zažili jsme i dvě expedice kolem Korziky…moc rád bych se někdy zase s těma lidma sešel a zavzpomínal. Ozvěte se mi, třeba něco zorganizujeme!

      Petr Liška

      petr.liska@valachnet.cz

      0 0
      • Smazaný účet  

        naposled byl takovej minisraz v r.2007

        (ta poslední fotka)

        0 0
        • Pucmeloud  

          Ta první fotka je ze Sabatu v Dědově v Adržpachu. Já jsem ten s těma práporama Gambáče. Na té poslední je první z prava Márty, pak Robik…ty ostatní si nevybavuju.

          SUPERMYŠAK…to mi něco říká, kdo to měl být?

          0 0
          • Smazaný účet  

            jj, Sabat 1999

            0 0
          • MAJX  

            Nápověda – máš (měl jsi) odemně modrou DMT pumpičku,abys ladil k SAčku :)

            Jo a taky jsme spolu byli v Brně na pivu :D

            0 0
            • Pucmeloud  

              Jóóóó…David Maixner!!!! Chlape, to jsem rád, že tě aspoň „čtu“, když ne vidím:-) Jasně že si vzpomínám: modrá pumpička DNM na tlumič a vidlu…to už snad není ani pravda…

              0 0
          • MAJX  

            Vedle serže je Mety s Martinkou. Individuum s helmou naopak je Firless ob jedno doprava je myslím Evča,vedle ní Cryzy a vedle něj Milan z Brna … ?

            0 0
            • Smazaný účet  

              jj, Milan „jednokolka“ :-)

              a úplně vlevo Robik a Martinson

              úplně vpravo Yeti, dole Snake a Marty a Dracice brácha

              0 0
              • Pucmeloud  

                Takže koho já poznávám: zleva Robik, Martinson,Serža Péper, Metty s Martinkou (on byl od K.Varů, myslím že se nakonec vzali a bydleli tam),v helmě je Bořek, vedle něj si nevybavuju jméno, ksich to jo,vedle čučí hlava Pogoblika (dělal ve škodovce ve Vrchlabí), pak je Evča, Cryzy (ten byl z České Lípy), pak já, Milan Haluza z Brna (jeho žena Renča s náma jezdila taky, pak se rozvedli…) a úplně vpravo je Jíra,

                dole pak Honza Petr (Snake),Márty (Martin Ryšavý)a dva, které si nevybavuju.

                Kucííííí, já chci do Dědova!!!!!

                0 0
          • Pucmeloud  

            A kdo si pamatujete několik Sabatů na Ostaši v kempu? Tam to bylo taky úžasné…tam to vždycky zařídil Radek s OZYm. A památná výprava po žluté přes Adržbach…panebože to byly akce…

            0 0
      • Pucmeloud  

        Kúcííí, každopádně mám plán letos uspořádat někde „First Veteran´s Bikeless Sabath“ pro všechny veterány z Potlachu. Už jsem v kontaktu s Firlessem a něco vymyslíme. Jenom musím poskládat kontakty, což bude chvíli trvat. Co vy na to?

        0 0
    • MAJX  

      A co na Supermyšáka – na toho si nepamatujete ? :D

      0 0
      • Pucmeloud  

        Už jsi odhalenej…:-)))))

        0 0
        • Cryzyy  

          Hoy :)

          0 0
          • Pucmeloud  

            Nazdar chlape!!! Tak další dušička se ke mně hlásí…to jsem rád:-)

            0 0
            • Cryzyy  

              Jasne, ze jo, na ty vikendy se zapomenout neda :)

              Sraz je super napad, jenom asi budu muset vzit nekoho sebou :)

              Na OZYho kontak mam, BLUE se tady obcas sam ukaze a nejake dalsi kontakdy dam taky dohromady, vic postou…

              0 0
              • Pijer  

                S Bluem se vídáme, mám na něj kontakt a má ho i Robík.

                0 0
              • Pucmeloud  

                Chlapi, a nemělo by to být BEZ BAB? Kurňa, doma si toho užijete dost:-)

                0 0
      • Pucmeloud  

        Teď jsem si vzpoměl: KRUMPY !!!! Byl taky z K.Varů, jezdil s Metym…taky báječnej kumpán…

        Já jsem asi 3× organizoval Sabat v Rožnově, jednou na chatě Mír a dvakrát na Radhošti.Kdo to pamatuje?

        0 0
        • Smazaný účet  

          btw a co Krumpyho nezapomenutelná sestra? :-)

          0 0
          • Pucmeloud  

            O té jsem jenom slyšel…nebo i někde viděl????

            0 0
            • MAJX  

              I viděl :) Měla/má opravdu výrazný přednosti (docela jiný než Krumpy :D) – byla s náma na šovinistickým víkendu co pořádal Firless :D

              PS: Dycinky Dušan … ty Davide :D ale jinak slušná paměť,na staříka :D:D:D

              0 0
              • Pucmeloud  

                Omlouvám se, Dušane…ano, jsem stařec postižený stařeckou demencí, nebj, taky se dočkáš!:-)

                0 0
              • Pucmeloud  

                Aha, „velké přednosti“, to jsem si taky hned vybavil…nevím proč:-)

                0 0
        • Cryzyy  

          myslis tuhle ? nevim, zda to jeste plati, ale je (byla) z ni starostka :)

          0 0
    • Pucmeloud  

      Tak co je? Nikdo další se tu nehlásí k veteránům?

      0 0
      • vt  

        ja potlach sledoval spis read-only ;-) a hlavne silnicare

        0 0
      • zbartos  

        Nejsem si jist, zda jsem byl v Potlachu přihlášen, ale určitě jsem to tam sledoval. Utkvěla mi v paměti zejména ikona Roman-bike (Roman Lipový – Kopřivnický Drtič) s tou animací pití piva…

        0 0
      • -b-n-x-  

        Ted jsem se tu kouknul po hodne dlouhe dobe (skoro tech 10 let :-) a mile me to prekvapilo. Lisaku super :-)

        Ja teda spise Potlach jen tak cetl, obcas mozna neco napsal, ale na zadne akci nebyl.

        0 0
      • MARYS  

        Kurna, tu je lidi. Se divim, že jsem si ještě po letech vzpomněl, jak jsem se tu tehdá registroval (Márty tu už byl obsazenej). No na tu Lišákovu akci u Bohouše jsem zvědav.

        Jinak na bajku už jsem cca 3 roky neseděl, tedy na tom, co se musí pohánět vlastní silou… ale jak se mi ozval Lišák, padla na mne nostalgie, takže ho asi na jaře vytahnu z garáže, opráším a začnu zase rekreačně jezdit. Už jsem si naplánoval s kámošem letní kolovandr.

        Jo, co se týče Krumpyho ségry Magie, tak to byla dobrá kost ;-)

        Vůbec ty naše Sabathy, to byl masakr, se občas divím, že jsem byl schopen pak ješté ráno sednout na bajka a někam jet.

        Jinak někteří staří Potlacháři se dají dohledat na Držkoknize, zahlíd jsem tam Metyho, Firlesse, Robíka,,, a myslím, že i někoho dalšího, stačí si jen vzpomenout na pravá jména :-D

        0 0
        • Smazaný účet  

          a co decentně zakalit U Vávrů? ;-)

          0 0
          • MARYS  

            Tam už nechodím, od té doby, co to Ondra pustil (a co bydlím za Prahou), už to tam nemá tu starou atmosféru… No, kalil jsem tam pravidelně cca 15 let, teď už mi to tam je nějaké takové cizí, i když to provozuje, resp. vlastní, kámošova ségra.

            0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.