• Tomcat_1

    Ahoj, rad bych se zeptal, jestli ma nekdo zkusenosti s kolama Shimano WH – 535, respektive jak si stojej v porovnani s konkurenci Motexu, Remerxu Eagle…diky!

    0 0
    • jecnak  

      Prihod si tam (teda jestli si pockas do ledna) Mavic Crossride 06. Rekl bych, ze ty vychazej nejlip.

      0 0
    • palkac  

      mam je dva roky a sou fajn. centrovat se moc nemusej(ono to ani poradne nejde, 16 dratu fakt malo…). Do zaberu ultratuhy, do strany sou pekne mekky… hlavne super vypadaj. a o to de predevsim :-D

      0 0
      • Tomcat_1  

        Vypadaj fakt pekne ;-) To jo. Ja se pokladam za hooodne opatrnyho jezdce, takze o nich budu premejslet. Jinak samo ze se na ne chystam az po vanocich, jak mi pise Jecnak. Jezisek mi nejak vysypal penezenku…to ale zna asi kazdej…

        0 0
      • Tomcat_1  

        Napadlo me, nemas je nahodou zvazeny?

        0 0
        • palkac  

          predni je tezsi nez kolo na 32 cernych 2–1,8–2, nabou deore a rafkem rithey rock comp… jinak cca dohromady 2000g. Ale maj lehci obvod… Jak tam nejsou niple a malo dratu. Jen to krouceni do stran…:-( Ted bych sel kvuli fci do mavicu… Ale krasou se jim nevyrovnaj snad ani cmaxy…

          0 0
          • Tomcat_1  

            Jako je fakt ze jsou to asi nejhezci levny kola co jsem videl. Ted si akorat rozmyslet jestli se budu chtit i svyzt :-))

            0 0
    • Misfit  

      a tieto? www.bagbike.cz/?… najlacnejsie crosslandy na trhu:)

      0 0
      • Tomcat_1  

        No jo, ale to jsou bezdusovky, ne?

        0 0
        • Vilém  

          A to vadi?Vzdyt tam muzes obout co chces.

          0 0
          • Tomcat_1  

            Mno to jo, ale jak jsem se dival, jsou tezsi, a pneumatiky vyjdou draz…nevim, budu muset uhnat nekoho kdo mi necha se projet na bezdusovkach a pak soudit.

            0 0
            • Vilém  

              To ze jsou tezsi je fakt,ale zase mas moznost pouzivat oboje plaste, klasiku i UST.Osobne mam udelany na jednom kole bezdusaky z normalnich plastu na normalnim rafku a jsem spokojen.Klasicke UST, co jsem zkousel (crossmax+python) me zas moc nenadchly.

              0 0
            • jecnak  

              Muzes tam dat normalni plaste a duse. Neni v tom problem. Naopak tam schazi paska do rafku. TO ze jsou tezsi – v ydle cenovy kategorii jsou to asi nejlehci zapleteny kola, neni z ceho moc vybirat.

              0 0
    • juricmir  

      Ahoj, oživím tohle vlákno. Nedávno se na mě obrátil kamarád s prosbou o rozumná kola na 29". V současné době má kola s náboji Shimano Deore, kotouče na CenterLock, rychloupínák vpředu a vzadu, ráfek nějáký Alexrims, prostě klasický výplety, které se dávají na kolo z výroby, jedná se o kola na horské kolo na ježdění po povrchu jako většina KPŽ, jednou za čas singletrail Jedovince, žádné prasečiny.

      Napadlo mě mrknout se Mavic a našel jsem pouze CrossRide a tak mě napadlo vyplést něco, co by mohlo být lepší.

      Napadla mě tato sestava:

      Náboje: Shimano XT 8000

      Ráfky Mach1 3.90 nebo Black Jack 29 Ready23

      BlackJack29 Ready23

      Mach1 3.90 />

      Dráty:

      "Remerx ":https://www.global-sport.cz/…ohnuty-cerny

      Sapim

      Niple:

      https://www.koloshop.cz/…pl-14mm.html

      Co si o dané sestavě myslíte a který rafek a dráty byste doporučili?

      Děkuji za názory :)

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.