• Gung-Ho

    Tak co plánujete na Novej rok vyrazit na kole? Já jo a protože bych nerad sám navrhuju pro pražskou sekci tento sraz: Neděle 1.1.2006 v 11:00 pod Baranďákem na bránický straně Vzhledem k tomu, že je to kapku pozdějc a možná nebude 100% kondice, tak bych to viděl na něco kratšího někam přes Točnou, Hálkáč, Jarov nebo tak něco v těchto končinách :-)

    0 0
    • jecnak  

      Pokud se udrzim na kole, tak prijedu.

      0 0
    • McBlacky  

      rád bych ale…

      0 0
    • SNAIL  

      Pokud do té doby zahodím berle, tak určitě jedu. Přeci jen mi do 9,5 tis. km chybí ještě 21 km, tak bych je rád odhodil o něco dříve :-)

      0 0
      • JirkaD  

        Jirko, 21 km to máš 5× z Barrandova samospádem do Hlubočep a autobusem zpátky. To zvládneš i s berlema :-)

        0 0
        • SNAIL  

          Má to ale jeden háček, já už se nedostanu ani na to kolo, ani do autobusu. Musel by mě tam někdo vysadit :-)

          0 0
      • Medunka  

        Pro pana, to byl ten pad tak blby?

        0 0
        • SNAIL  

          No, u mě je to trochu těžké, kdykoli mám pád (ať pomalu z nulové rychlosti), vždy to něco odnese. Žebra, kolena, no a teď noha. Budu se muset naučit padat :-)

          0 0
    • fousac  

      podle planu se budu probirat z deliria nekde v podsumavi..

      0 0
      • Gung-Ho  

        tak tomu moc nevěřim…že budeš v podšumaví to jó, že v delíriu tomu taky, ale že by ses tak časně začal probírat tomu teda né :-)

        0 0
    • Medunka  

      pokud se proberu, trefim ke kolu a tak dale… tak mozna ano

      0 0
    • Chuck  

      já bych taky vyrazil, samozřejmě to zálěží jak se vyvine předchozí večer:o)

      0 0
    • Gung-Ho  

      Tak jak to s Váma vypadá. S kym můžeme počítat na Novoroční vyjížďku? Dlouhý to nebude, ale vzhledem ke sněhu určitě parádní.

      0 0
    • Darkson  

      nerad v těch thradech dělám zmatek, ale jede někdo teda i zítra, tj. v sobotu 31.12.?

      0 0
      • jecnak  

        Resi se to tady (uz je v tom solidni bordel): http://www.bike-forum.cz/forum/forum.php?…

        sraz 1.1.2006 pod Barandakem na branicke strane, cas: az se vzbudim:)

        • pochopil jsem z toho, ze v 11
        0 0
        • Medunka  

          ;-) to je v nedeli ne v sobotu ;-)

          0 0
        • Gung-Ho  

          Myslim, že neděle toho 1.1.2006 je tady jasně a Cabbageho zmatky bych neřešil. Ale uznávám, že sobota je zatim dost zmatená :-)

          0 0
        • Darkson  

          v tomhle threadu se pouze Lempl zmínil, že by zítra jel, ale nic konkrétního.

          jinak Ty řešíš 1.1.06, já 31.12.05…teda pokud neplánujete to nějak spojit a zakalit třeba u Pigiho:-)))

          0 0
      • Gung-Ho  

        Tak mám 14322… teď už bych si to vítězství asi neměl nechat vyfouknout :-) můžeš to zejtra dohnat?…pokud jo…kam pojedeme? :-)

        0 0
        • zac  

          blazni… :)

          0 0
        • Darkson  

          hmmm…tak to abych si přivstal a jezdil až do půlnoci Zbraslav-Štěchovice, mám asi 7100.

          ale Ty zase určitě nemáš víc jak polovinu vypitejch piv co já:-)

          0 0
          • Gung-Ho  

            Takže zejtra nemusim :-), ale to neznamená, že se neukážu…co se piv týče, tak v těch bys mě nařezal i desetinásobkem, jen kdybys trošku chtěl:-)

            0 0
            • Medunka  

              tohle je nabadani k alkoholismu

              0 0
              • Darkson  

                já se nenechám:-)))))))

                0 0
                • Medunka  

                  no jen aby, jeste te nekteri jedinci zatahnou k pigimu a treba tam zustanes ;-)

                  0 0
                  • Darkson  

                    chlemtání i několik dní v kuse neni alkoholismus, to je adrenalinovej spor­t!

                    0 0
                    • Medunka  

                      bych rekla, ze adrenalinovy sport je pak se dostat do postele

                      0 0
                      • blue  

                        neni… to pak clovek uz ani nevi, jak se tam dostal :-)

                        0 0
                      • Darkson  

                        pak už jde všechno úplně samo…a hlavně postel k pití nepotřebuješ:-)

                        0 0
            • Darkson  

              btw, od kolika jsi dneska v RC? stavil bych se

              0 0
              • Gung-Ho  

                Sem tu teda skoro zbytečně, ale do těch pěti, jak mám bejt tu budu

                0 0
                • Chuck  

                  jo já taky sedim v práci a nudim se. eště že tu mám B-F :o)

                  0 0
    • Chuck  

      vhledem k tomu, že už týden zápasim s nachlazením, tenhle víkend se ani jedný vyjíždky nezůčastnim :o((( takže užijte si to krásný počasí a bacha na pády!!!

      0 0
    • zac  

      Takze: sobota 31.12.2005 v hodin na Branicky strane pod Barandakem takze kdo jede? :)

      0 0
      • zac  

        jejky.. :) jeste v jedenact… :)

        0 0
      • Darkson  

        v hodin tam budu:-)))

        0 0
        • zac  

          A kudy to tak planujete? Ja jel dneska opet nahoru na Tocnou, ale pro zmenu po ty ceste co objizdi lavky, a zjistil jsem ze moje plaste to fakt nezvladaj… :( bojim se abych vas stihal a nezdrzoval… :(

          0 0
          • Darkson  

            tak toho se bát fakt nemusíš, hnát se nebude! přijedeš na RB nebo na novým?

            0 0
          • cabbage  

            kdybys zazil nasi uterni rychlost…:)

            0 0
            • zac  

              tam nejde zas tak o rychlost ale ty plaste nejedou ale klouzou ze strany na stranu blackhorse muze potvrdit… :) uz je jasny ze tam dam zmaxe a jimmyho akorat resim kterej kam… :(

              0 0
              • cabbage  

                si rikam jestli na to klouzani neni lepsi silnicka, a nebo radsi zustat doma…;) nasadil sem 2.35 highrolera dozadu a ze by mi to pomohlo…:o)

                0 0
                • zac  

                  staci podhustit… :)

                  0 0
                  • cabbage  

                    to vepredu sem na snehu zkousel nahusteny na 60 a na ±35 psi- nedrzelo to uplne stejne… vzadu sem vymenil prehustenou 2.1(realne 1.9) scyllu za podhustenyho 2.35 highroller- nedrzelo to a jeste to nejelo, asi proto ze tlustej plast se do snehu min bori a klouze po povrchu, na ujetym snehu to drzi naopak lip…

                    0 0
      • Gung-Ho  

        Vzhledem k tomu, že je sraz v 11:00 a můžu si tudíž i trochu přispat, tak se zřejmě taky zjevim :-)

        0 0
        • zac  

          no ja bych sraz v 11 daval vzdycky, nevim kdo to pokazdy zene na 10… :)

          0 0
          • Gung-Ho  

            v létě to na 11tou dávám taky, ale ted v zimě se nedá už nic stihnout, ale zejtra a v neděli to myslim nebude o tom toho až tak moc stihnout :-), takže OK

            0 0
            • blue  

              v lete je to v 11 skoda, ztrata casu, kdyz je teplo od rana :-)

              0 0
              • Medunka  

                presne, hezky vyjet uz 7 rano at se toho stihne co nejvice

                0 0
                • blue  

                  to zas trochu brzdi, nic se nema prehanet :-)

                  0 0
                  • Medunka  

                    dobre, 8:30 zkrati se prestavka na koupani nekde uprostred vyjizdky

                    0 0
                • JirkaD  

                  Až s námi pojedeš z Prahy na Ještěd a zpět tak zjistíš, že start v 7.00 praktikujeme a to včetně Gung-Ho :-). Tak toho stihneme opravdu hodně.

                  0 0
                  • Gung-Ho  

                    Ale je to strašnej terror…nemyslim ta štreka, ale to vstávání ;-)

                    0 0
                  • Medunka  

                    no ja doufam, ze na jaro pojedu, ze me vemete jako duvod obcasnych zastavek ;-)

                    0 0
              • Gung-Ho  

                Ale dá se vpohodě jet do desíti večer, tak proč si nepřispat

                0 0
      • goood  

        Budu tam

        0 0
    • rhuman  

      1.1.2006 Hradec Kralove, Na Hrazce v 11:00, odjezd v 11:30.

      0 0
    • cabbage  

      lempl jede na silnicce…:o)

      0 0
    • cabbage  

      zajimava vyjizdka..zamrznul mi kejml(teda jen hadicka), klouzalo to nehorazne a k (dis)funkci navleku na tretry bych jen dodal ze uz sem se dlouho neoparil vlaznou vodou…:/ tech 41km me zmohlo natolik, ze tenhle rok silvestra neslavim a Novej rok prospim;)

      0 0
      • goood  

        Moc pekna vyjizdka. Lavky na Tocnou docela pohoda, ale pak dojet od letiste k zavore pred Maturitou byl vazne porod :-) Me to dalo 47,5km/680m. A nejtovat retez v ty zime nebylo tak hrozny:-)

        0 0
        • cabbage  

          ad retez: kdyz uz to mas natrenovany a netrva ti to hodinu jako posledne, tak pohoda; aspon sem mel naskok se nekam odplazit:)

          0 0
          • goood  

            No posledne jste si aspon mohli prostridat a vyzkouset vzajemne bajky :-) Ale pomalu a jiste asi prebiram od darksona stafetu na pristi rok :-)

            0 0
            • cabbage  

              to se dozvime zitra:o)

              0 0
              • goood  

                Tak to dopadlo celkem dobre, az na ten ulomenej blatnik :-)

                0 0
            • Darkson  

              ten pomyslný kolík ti rád přenechám… už jsi letos půjčoval bika lemplovi:-)?

              0 0
              • goood  

                Na nedavne vyjizdce mi na ten blatnik sahnul a kdyz jsem videl jak dopadli ostatni, kteri mu bike pujcili, tak si od nej nechavam dostatecny odstup :-)

                0 0
        • blue  

          nahore na Sancich od maturity to bylo jeste lepsi :-)

          0 0
        • Medunka  

          Od kdy rodis? Ja myslela, ze ty porod si nerozumite ani tak ani tak ;-) koukam, ze ti Giant pripravil hezky zaver roku

          0 0
    • Gung-Ho  

      Tak dneska opravdu pohodička, každej kilometr vydal nejmíň za dva v létě, ale bylo to fakt fajn. Doufám, že to do zejtra moc nezledovatí a zopakujem si to v příštím roce :-)

      0 0
      • cabbage  

        pridej, aspon za 3, po tyhle vyjizdce sem zpraskanej jak po nicem za tenhle rok…;

        0 0
      • blue  

        pohodicka? me prislo, ze ste s Lemplem byli pekne prosity… nebo v totalnim transu :-)

        0 0
        • zac  

          jsme se nikde potkali?

          0 0
        • Gung-Ho  

          Sem přemejšlel, kde sme se potkali a asi sme fakt byli v transu…ale tušim, že si byl v tý velký skupince u Točný…jako nápověda mi pomohlo to že tam sem zrovna jel sám s Lemplem.

          0 0
          • blue  

            Bing-Ho :-) skoro sem na tebe kricel a nic :-)

            0 0
            • Gung-Ho  

              slepejš a ještě hlušec :-O

              0 0
              • Gung-Ho  

                a to sme si ještě s lemplem řikali, že je divný, že bylo takovejch lidí na kole a nikoho neznáme…

                0 0
    • zac  

      www.lukash.cz/…vyjizdka.zip ze silvestrovske vyjizdky od Gung-Ho

      0 0
    • goofy  

      Ha, loseri… ja uz se byl proje hned po pulnoci… Vyshlapal sem si asi 4× kopec, pak si dal asi 5× schody a pak sem pokracoval v silvesrovskych oslavach… Ted uz jdu spa… ;o)

      0 0
    • zac  

      pekne to bylo! Ja, JirkaD a ..... (omlouvam se nevim nick ani jmeno :( ) tak jsme to z Vranneho vzali po silnici az na Barandak a tim dekuji JirkoviD ze celou dobu tahnul a i na me jednou pockal, nechapu jakto ze to tem starikum tak jezdi… :-)))

      0 0
    • Gung-Ho  

      Proti včerejšku byl sníh dneska rozbředlejší, ale jet se dalo (místy ne :-) Naše skupinka se v Davli rozdělila na ty co měli doma oběd (JirkaD, zac a Valousek) ti dali rychlý pivko a spěchali domů. Já spolu s gooodem a Twistrem sme si dali něco dobrýho a pak trasou přes Měchenice, Jíloviště a Kazín sme vyzvedli skupinku „pigistů“ (lempl, Cabbage, Jecnák a Medunka) a společně sme zdárně dorazili za tmy k Baranďáku. Navzdory kluzkému povrchu se nikomu nic nepřihodilo, pokud vim, tak dnes ani lempl nic nezničil, tak myslim, že lze hodnotit Novoroční vyjížďku jako vydařenou :-)

      0 0
      • jecnak  

        Bylo to moc pekny, zvalst jsme se u Pigiho dozvedeli soustu „zajimavych veci“. Kazdopadne pokud mi dodas na ftp fotky, tak budou http://www.bajk.cz/…vyjizdky.htm

        0 0
      • Gung-Ho  

        U toho lempla to vlastně neni až tak jistý, je určitý podezření, že u Pigiho ohnul řidítka na houpačce :-)

        0 0
      • blue  

        sem to teda rano pri pohledu z okna definitivne vzdal

        0 0
      • Twister  

        Nevíš kolik to dneska dalo? Když mi zkolaboval ten tacháč, tak aby mě to mohlo blažit aspoň dodatečně. :) Jinak ten ohňostroj nic moc, bejvaly lepší.

        0 0
        • Twister  

          Jo, a ještě jsem asi jako jedinej zaznamenal újmu na biku. Nějak mi rachtá v ořechu, dokonce jsem z toho měl chvíli furtošlap. :-/ Takže operace…

          0 0
        • Gung-Ho  

          mám to na sraz 9km (tak si odpočítej nebo připočti rozdíl) a celkem sem měl 68km a nastoupaných krásných 666m :-)

          0 0
      • Medunka  

        JJ, hezky, ale az priste zkoncim v rukou Lempla, Cabbage a Jecnaka, tak si rozmyslim, kam pojedu :-) a taky se uzdravim. Ono se jinak cloveku dycha doma pri pokojovy teplote a jinak v tom mrazu ;-(

        0 0
    • JirkaD  

      Děkuji za zorganizování Novoroční vyjížďky a jenom lituju, že jsem musel odjet dříve domů. V každém případě i přes částečnou nepřízeň počasí pěkně pojezdili a chvílemi pochodili.

      To Zac: toho staříka ti nedaruju :-)

      0 0
      • zac  

        omlouvam se! bylo to mysleno jako kompliment! :)

        0 0
        • JirkaD  

          Neomlouvej se se, já jsem to jako kompliment pochopil. Musím se přiznat, že takhle spinavej jsem uz dlouho nebyl, směle jsem mohl konkurovat horníkům po šichtě. Zlaté lesní a polní cesty.

          0 0
    • johny.h  

      Tak včera to bylo opravdu s tím sněhem lepší. Dneska jsem to v jedný rozbředlý koleji položil a lehce škrábnul přehazku. Jinak obě vyjížďky super po 50km lesem i po silnici, bohužel sám :(. Kdyby chtěl vyrazit někdo z Liberce a okolí, tak sem s nim!

      0 0
    • McBlacky  

      tak last vyjíždka byla v 18,30 z Palačáku (Beeda, Janca a já) Petřín, Hvězda, Šárka, Stromovka, Letná, strahov. Celkem asi 35 a dalo se i bez světla. jak na nový rok…

      0 0
      • zac  

        a proc ste nedali vedet? :(

        0 0
        • McBlacky  

          pac jsme se rozhodli az v 17,00 jsme se vraceli autem z hor, tak jsme nevedeli jak to komu vyjde…

          0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.