jaký mobil vozí bikeři a silničáři?

151 nepřečtených
  • Liboreau

    zdravím všechny bikery a silničáře, chci se zeptat jaký kdo používá mobil, jestli máte více odolný a jak je kdo s čím spokojený díky

    0 0
    • Vojtas  

      no ja pouzivam Nokii 5110 a to proto ze to je jedinej funkcni mobil kterej mi zbyl, zatim se drzi potvora, akorat to ma par nevyhod, v kalhotech ho muzu nosit tak akorat v zadni kapse a je olepenej paskou, a stavkoval display, ale par kousku papirku na spravnym miste to vyresilo, plus samozrejme ta paska :D

      0 0
      • CZiko  

        já pořád říkám, že je to nezničitelný telefon… s tím může člověk dělat co chce, ale pořád to funguje:-)

        0 0
        • wlk  

          kamoš se ho snažil zničit,aby v praci dostal novej, ale marně..házel s ním o zem,ale pokaždý jen vypadla baterka pak zas fungoval.neuvě­řitelnej stroj.nakonec se mu ho podařilo nějak vyskratovat a to už neustál, chudák :-)

          0 0
          • Al_Bunda  

            Taky ho stale mam i kdyz ho uz vubec nepouzivam, ani nevim kolik let je stary. Je trochu poniceny od padu, ale stale funkcni. Ted mam Nokii 3100.

            0 0
          • CZiko  

            to je vůl… příště ať to strčí na tři vteřinky do mikrovlnky, to je zaručený způsob:-) a nikdo nic nepozná:-)

            0 0
      • kamtcho  

        Tym papierikom pod plieskom som tiez opravil display :) Bol to dobry telefon, teraz mam sony ericsson T630

        0 0
    • Lance  

      M35,C35

      0 0
    • orca  

      Koukám okurková sezona … To je al e dotaz … No budiž muzejní Nokii 3310 a to jak kdy ..

      jen marně přemejšlím jestli si někdo koupí mobil podle kola a nebo kolo podle mobilu.....

      0 0
    • lempl  

      no 3330 sem mel hooodne dlouho a nakonec mi ho znicil drasal.. ale jinak top mobil… ted mam starou 8310i??? no a v poho… je docela malej ale drzi.. stala skola je best… mobily pocinaje barevnym dysplaye sou na hovno… akorat se mrdaj…

      0 0
    • vano  

      na bicykel nevozim ziadny mobil. uz mi nic nechyba, len aby ma niekto otravoval, ked si vychutnavam jazdu

      0 0
    • Floydie  

      5140

      0 0
    • dieegoo  

      SX1… a uz radsi nikdy vice :D

      0 0
    • grafik  

      nokia 3510 /a 100%-ni souhlas lepml-em/

      0 0
    • martt  

      ja Nokia 5110, manzelka Erikson 888, syn Siemens M35, dcera A55

      0 0
      • Vojtas  

        taky sem mel M35, to byl dobrej mobil, nez mi ho na brigade nekdo šlohnul,

        0 0
    • favorit.  

      ja neviiiim. Naka NOKIE. A vyznani sem podoboji

      0 0
    • civetta  

      Starej dobrej superodolnej Erik R310. Alternuje mu obcas T610 v aquapac pouzdre, ale ted pres zimu baterka nestiha…

      0 0
    • jecnak  

      Sluzebni. Spokojeny jsem moc, jelikoz kdyz ho znicim, tak dostanu novy. Idealni outdoorovy typ.

      0 0
    • scret  

      Siemens ME 45! Snad neznicitelny…

      0 0
    • Martula  

      Naždár, JÁ MÁM UŽ PÁTÝM ROKEM aLCATEL 303..až na anténku je to ok.. :o)

      0 0
      • Gatier  

        Ty od 85tich telefonujes?? Vlastne od 10-tich?

        0 0
        • Martula  

          Já žiju v moderní době..taxe nediv..mám to za sebou ale let :D závidíš? Na ten mobil jsem koukala už od svých desete..ježiš to je věk..se stydím:o) měl o bratrův nej.kamoš a já sem dědila :D

          0 0
          • Gatier  

            Ja len, ze by si odporucila, ako ti ho nanutili pouzivat? A vobec, ako si sa to naucila (tusim blond :) v tolkych rokoch. Moja babka (79r) nechce o takom niecom nic pocut. A to je o 11r na tom lepsie.

            0 0
    • TinkTink  

      Normalne mam 7250i, ale pak mam jeste druhy telefon ktery pouzivam presne na toto :) – ted na zimu jsem si poridil 1600…to nejlevnejsi co jsem sehnal :))

      0 0
    • Mike 21  

      Do nedávna n5110 už mě nebavil tak teď vozím n3310.Nikdy jsem neřešil počasí – vozím ho nacvaklý na popruhu batohu a sundávám jen když opravdu hóódně prší a pořád oba fungují.Myslím že „OUTDOOROVÉ“ telefony jsou zbytečně vyhozené peníze.

      0 0
      • EL  

        Vyhozené peníze to nejsou, pokud si můžeš v práci vybrat z několika modelů…já vozín M65

        0 0
    • tjuren  

      Takovej s tlačítkama a displeyem. Jo a hnědá metalíza a krásně zvoní! Značku nevím.

      0 0
    • gobike  

      Vozim 6230 je dobra az na ty sluchatka

      0 0
    • kesu  

      erik K750 a az na par drobnosti sem s nim spokojenej

      0 0
      • rhuman  

        taky, predtim 4 roky T39

        0 0
        • Vrci  

          To byl zlatej telefon, odhad doby nabití, upozornění na slabou baterii několik hodin před vypnutím, velká výdrž. Moc rád na něj vzpomínám, bohužel jsem ho ztratil. Teď mám t630.

          0 0
          • rhuman  

            ja ho jeste mam, sice baterka uz nevydrzi 6 dni, ale 4. puvodni baterka!

            0 0
      • RomanP  

        No a co je těch pár drobností, když už se tu tohle řeší :-) Zvažuju ho, ale prý nemá opakované události v kalendáři (narozky si jinak nepamatuju), ale dají se tedy alespoň synchronizací s outlookem? Taky je prý málo hlasitý (jako hovor ve sluchátku) Nebo co tě na něm prudí…

        0 0
        • rhuman  

          opakované události v kalendáři nemá, ale v outlooku jdou snychronizovat. neprijde me, ze je malo hlasity. nic me na nem nevadi, jen par drobnoxti, ale pouze drobnosti :)

          0 0
          • RomanP  

            …no a po tý synchronizaci s outlookem se dovedou ty co jsem zadal v outlooku jako opakované opakovat i v telefonu ???

            Notááák napiš co jsou ty maličkosti :-) váhám mezi N6230i (doteď jsem jiný tel. než nokie neměl) a nebo rovnou něco „chytrýho“, ale to jsou už velký kousky na povalování v kapse.

            0 0
            • Manas  

              N6230i mam 5 mesicu a je to telefon nic moc. REzignoval jsem na vsechny nadstandartni funkce a jezdiny co pouzivam je volani + SMS + fotak a golf :-) Jinak osobne bych si ho nikdy nekoupil.

              0 0
            • rhuman  

              po synchronizaci tam podle me budou jenom preneseny samostatny udalosti, takze trebu nepujde smazat z telefonu celou radu jako driv. ja nevim, ja jsem nemel cas to zatim zkusit. pouzivam ted brachum nb kde nemam outlooku a velkej ps se me nehce zapinat ;)) malickosti: posuvne tlacitko hlasitosti (zobrazeni stavu tel.) je na prave strane, coz je pro me nevyhoda kdyz pisu naky slova do t9 pri zobrazeni stavu tel. se ukazujou procenta a ne zbyvajici hodiny provozu. pri foceni je furt zvuk (u oskara a jeste jendoho opa, ted nevim kteryho), je potreba flashnout komlet tel. v servisu. nezavostri bilou vec. ale to snad zadnej telefon. melodie a zvuk sms je ve vsech profilech stejny, nejde nastavit treba v nocnim profilu tichy sms :( jeste naky malickosti, ktery si ted nevybavim …

              0 0
              • RomanP  

                Jasný, takže jdse o to, že outlook, ve kterým to bude několik let po sobě v kalendáři to tam také tak přenese, nikoli, že vytvoří opakování…taky řešení.

                Ale cos mě docela opařil…to tedy když v noci přepnu na profil s potichými předvolbami a někdo mi ve tři napíše sms, tak to jako bude stejně nahlas jako v profilu co mám přes den ??? to je docela chybka ne ? nebo jen zůstane stejná melodie, ale bude potišší ?

                0 0
                • rhuman  

                  hlasitosti si muzes nastavit, ale u sms ne, tam je bud uplne vypnout vsechen zvuk (i melodie)(=bez zvuku profil), u sms je proste furt zvuk co mas v „dennim“ profilu

                  0 0
              • RomanP  

                jinak zjišťuju, že jsem asi jedinej v republice, co by chtěl používat to opakování a kalendář vůbec…

                Já bych si prostě včas nevspoměl na svátek a narozky mý přítelkyně, mámy, táty, ségry, garančku, ručení......a 1000 kravin co se opakují

                0 0
                • vojtechposmourny  

                  Nejseš jedinej. Mobil bez pořádnýho kalendáře s upomínkama atp už nikdy.

                  0 0
                  • RomanP  

                    tak to si na tom stejně jako já. Problém je, že ty 20ti letí brigádníci, co mobily prodávají se většinou na otázku ohledně možností kalendáře jen usmějí a řeknou něco vy stylu, že to ještě nezkoušeli… zato by mi mohli hodiny vyprávět o java hrách :-) no fajn, určitě je taky zkusím, ale ten kalendář budu používat x-krát denně, tak proto mi to přijde důležitější.

                    0 0
                    • rock  

                      Bez ohledu na to, že do 20 letého brigádníka mám bohužel dost daleko, musím říct, že papírový kanlendář nebo diář položený na stole vedle monitoru je nesrovnatelně lepší (operativnější, pohodlnější, jednodušší, rychlejší, levnější atd atd) než sebemoudřejší telefon. Nacvakat záznam do mobilu bude trvat vždycky déle než zatrhnout datum v kalendáři nebo zastrčit vizitku do pořadače. Zkrátka telefon (pro mne) je a ještě dlouho bude jenom provizorium, kfyž si budu potřebovat připomenout nabo zaznamenat něco v terénu, ale spoléhat na něj výhradně ? Fuj, jak nepohodlné …

                      0 0
                      • RomanP  

                        No tak to si asi nikdy neměl takovej kalendář jako má stará N6210. Uložení poznámky mi trvá tak do deseti sekund a zvládám to i poslepu v aute. Takže pokud máš připravenou tužku, můžeme se dostat na stejnej čas :-) ale ne už mimo domov, což je většina denního času. Osobně vidím jako operativnější, pohodlnější a jednodušší ten telefon, protože jak píšeš operativní papírovej kalendář mi na cestách jaksi nic nepřipomene, jediný co souhlasím je, že je papír levnější řešení, ale vzhledem k tomu, že je nějakej kalendář v každým mobilu a ten mít stejně musím, dá se říct, že i oproti papírovýmu je to funkce zadarmo, kterou tak jako tak mám. Otázkou je jen jaký a to se v těchto dnech snažím dopátrat. Co se týče pohodlí…spoléhám na něj výhradně, protože svojí funkci doteď plnil spolehlivě a se vším co k ní patří a to v mojí kapse a ne někde opodál na stole.

                        0 0
                        • rock  

                          No jo, každému co jeho jest. 4 dny z pěti sedím v kanceláři u PC a tam se mi diář na stole ukázal být jediné pro mne použitelné řešení. Ten pátý den mimo kancelář u sebe sice mobil mám, ale z povaha mé práce mi stanoví, že mám u sebe i ten papír na poznámky. Soukromá data a výročí si pamatuji, povinné ručení platím k 1.1. a do servisu jezdím podle poču ujetých km :-) … P.S.: Když opominu fakt manipulace s mobilem v autě (psaní poznámek na papír kupodivu postihnutelné není :-) ), tak za 10s ani nenajedu přes menu do poznámek, natožpak abych ji nacvakal a uložil … P.P.S.: Vím je o malém množství lidí, co využívají poznámky a kalendář v mobilu intenzivně. Všichni mění mobily tak často, že připomínání data jednou za rok u nich víceméně postrádá smysl, stejně budou mít za rok jiný mobil … P.P.P.S.: Neber mne vážně, jsem konzervativní a prostý člověk z dědiny, okna máme do dvora a tak běh světa nestíhám sledovat …

                          0 0
                          • RomanP  

                            Já to s kalendářem nemyslím pouze pracovně, mě se hodí snad i víc v soukromí, než tomu bylo při práci. No vidíš, já povinné platím nějak po dovolený v září a auto přítelkyně v březnu, protože svým nenajedu 15,000 ročně, do servisu chodím po roce a donedávna jsem si tohle všechno hlídal i u služebního auta, včetně školení řidičů. Na většinu svátků a narozenin bych si ve všedním cvrkotu nevzpomenul včas. Svojí Nokii 6210 jsem měl a mám šestý rok a tak myslím mělo smysl si tam ty spousty opakovanejch akcí napsat. Nejsem úplnej sklerotik a kdybych teď měl vyjmenovat svátky a narozeniny, dost jich myslím zvládnu, ale jde o to, že až přijde onen den, zaručeně si nevzpomenu. Co se týká rychlosti zapsání poznámky do telefonu a kalendáře, stačí zmáčknout tlačítka M pak 8, poté 3× tlačítko VOLBA a už píšu, jde jen o to, na co je člověk zvyklí a já jsem na to, že mám svůj kalendář u sebe vždycky. A taky nejsem člověk, co se přehnaně vyžívá v elektronice (i když tu výpočetní jsem do nedávna opravoval) a možná práve proto hledám nástupce telefonu, kterému nebudu muset 10 minut masírovat klávesu, aby mi laskavě připoměl, že mám zejtra odpoledne někomu zavolat.

                            0 0
              • error  

                když přeneseš opakovanou událost z pc do telefonu tak se pořád chová v celku da se tedy smazat celá řada a nebo jenom jedna událost, ale už se nedá editovat jenom jeden konkrétní požadavek v kalendáři ( mám vyzkoušeno)

                0 0
              • RomanP  

                Tak ho mám taky (K750i) není špatnej, ale dost mě někdy i vytáčí, titěrná klávesa, nezobrazuje počet písmej v sms, kromě posledních pár. + to co si psal, ale nejvíc mě krká, to, že když nařídím upomínku a ta má být v době, kdy mám vypnutel telefon (posilka, plavčo.....) tak ona poo zapnutí jaksi neupomíná, i když už její čas byl. to stará mrcha N6210 si to všechno po zapnutí odpípala a nedala pokoj dokud jsem to neviděl…

                0 0
      • kurýr na bajku  

        NO NEPOVIDEJ… JÁ HO MÁM TAKY, CO TI NEVYHOVUJE ?

        0 0
    • cabbage  

      3310 dokud sem sem se s nim neslozil na ledu- pomstil se mi obdelnikovou modrinuo a po vimene displye slouzi babicce:)

      ted mam 5140 a zatim drzi(musi);

      0 0
    • Baracuda  

      Pet roku Sony J5 – bez pouzdra, porad byl propocenej a v pohode. Ted Siemens S65 a ten uz mam radsi v narkosacku…

      0 0
    • Smazaný účet  

      Hehe, já ani nevim co mam za mobil. Nějaká nokie.

      0 0
    • Kol.ista  

      Tak ja ted vozim Nokii 6600 a pohoda. Vypada odolne, protoze je to cihla a ma dobry funkce. Nekdy na vyjizdce zhlednu pres mobil B-F.

      0 0
    • Pavlos  

      Nokia 2600 ten kdo vymyslel barevny displej na mobil toho by meli povesit za koule do pruvanu jinak spokojenost

      0 0
      • gobike  

        Ty jsi nekdy nekoho videl viset za koule v pruvanu?:-D To musi byt sakra neprijemne:-D

        0 0
    • Kubik  

      Drive nesmrtelny M35i, ted Siemens A55 predelany na C55 ale ten mi narozdil od te M35 jeste neupadl…

      0 0
      • Kol.ista  

        Jak se to da takhle predelat? Umi to pak vsecko co C55? By me to celkem zajimalo…

        0 0
        • Kubik  

          Jo kompletne fce C55i, akorat nejde dat do ceckovyho krytu protoze je jinej :o( V google dej hledat flash A55 nebo interface.bein­spired.cz/ navodu a postupu je vice… potrbujes akorat servisni kabel. Ale upozornuju ze je to celkem vrazda a telefon se tak da slusne pohrbit

          0 0
      • fousac  

        ze by konecne nejaky bike-forista, ktery dokaze ocenit to opravdove kouzlo siemensu?? ;)

        0 0
    • Meesha  

      Samsung E600

      T300 biking neprezila.

      0 0
    • Tomcat_1  

      NOKIA 5210. Za litr v bazarku. Ma vymennej celej kdyt, v praci mi letos spad do kyble s barvou. Kryt jsem koupil novej…a jede se dal:-) Predtim nejaka Motorola, s tou se daly zatloukat hrebiky. Mela i vytahovaci antenku;-)

      0 0
    • sis  

      SE T68i

      0 0
    • zonn  

      siemens me45

      0 0
    • Biker jak Pes  

      už jsem to tady psal jednou, ale napíšu to teda ještě jednou. Nokia 5110. Vozím ho pouze na kolo, jinak ho vůbec nepotřebuju, není ani můj, mám ho půjčený pouze na to, abych ho používal na kolo. (občas se cítím jako bych byl divný, když jsem jediný ve třídě, kdo nemá mobil… :))

      0 0
      • Vojtas  

        nechces koupit siemens c45 :) „jako novej“ na kolo idealni, nikdo se na nej nedovola, akorat muze volat ty, to znamena nikdo te neotravuje :D zn. levne

        0 0
    • pali  

      ked bikujem netelefonujem teda nevozim

      0 0
    • giant  

      Sony Ericsson K750i

      0 0
    • wlk  

      N6230

      0 0
      • fousac  

        upřímnou soustrast

        0 0
        • gobike  

          A jako proc? Je v pohode, az na sluchatka.

          0 0
          • gobike  

            A az na blbej fotak…

            0 0
            • gobike  

              A az na jeste horsi kameru:-/

              0 0
              • gobike  

                a uplne nejhorsi mp3 prehravac, co nejde pretacet:-///

                0 0
                • enjoy  

                  a kolik telefonu ma mp3 prehravac kde se da pretacet? tim se rozhodne nechci zastavat ty hrozny nokie:-)

                  0 0
                  • dieegoo  

                    kazdej symbianovej telefon co umi mp3 umi pretacet

                    0 0
                    • enjoy  

                      dekuju:-),ale nokii zadnou nechci:-).

                      0 0
                      • gobike  

                        Nahodou neni spatna, vis kolik zazila padu z kola? Urcite vydrzi vic, nez nejakej hnusnej Siemens.

                        0 0
                        • enjoy  

                          jako jo,to nerikam.siemens do moji blizkosti tak moc nesmi.stejne jako vsechno krome… hmm,asi SE.samsunga ted trpim jenom proto ze byl drahej a neni ted na trhu nic poradnyho.ale ejstli se nic jinyho nevyklube tak jdu do SE W900i

                          0 0
                          • fousac  

                            no jo no.. ty si byl vzdycky takovej.. veci co mozna jakztakz dobre vypadaj, ale jinak sou vcelku na ho**o… ;)))

                            0 0
                            • enjoy  

                              aspon si nevymejslim prasteny fully ktery se porad serou:-)).sezen si uz konecne poradnej tlumic,prece nejezdis takovy raso:-). ps:jo,jinak jsem takovej:-)

                              0 0
                              • fousac  

                                hele, ja ten vzduchovej dostal zadaco, tak tam byl.. ale uz je na biku zase poradnej pruzinak..

                                0 0
                          • kurýr na bajku  

                            HODLÁŠ POUŽÍVAT SÍTĚ TŘETÍ GENERACE, NEBO JAXI DOŠEL K W900 ?

                            0 0
                            • enjoy  

                              ne,ale celkem me uchvatil S700i,ktery se mi k poradnemu prozkoumani dostal do rukou az temer pri stahovani z prodeje:-)).ale je pro me obrovska skoda ze uz nema ten uzasnej tenis:-). ten telefon se mi proste jenom libi a libi se mi i ten uzasnej display(alespon ten na S700i,to je neco) a fotky na cely obrazovce atd.. njn,vznasim se nad takovyma prkotinama,ale kdyz ja jsem zvyklej na samsunga,bohuzel:-/

                              0 0
                      • dieegoo  

                        nejen nokia dela symbianovy telefony ;) stejne tak to budou umet vsechny s Windows Mobile

                        0 0
                        • enjoy  

                          take toto je mi znamo:-).nevim no,nejak jsem nedospel k tomu ze bych chtel simbianovej telefon..

                          0 0
                          • dieegoo  

                            ja uz bych na druhou stranu zadnej jinej asi nechtel … libi se mi moznost v dlouhych chvilich si prehrat filmek, chodi na tom navigace s GPSkou, nebo se to da pouzit jako normalni mapa kdyz neni GPS… takhle pouzivam cykloatlas a fakt fajn…wordowsky dokumenty taky precte, idelani na tahacek do skoly… atd… atd :D

                            0 0
                      • fousac  

                        symbianova nokie nema s klasickou skoro nic spolecnyho.. zkus v praxi srovnat 6230i (za klasiku) a 6680 (za symbian)… (na trh to slo ruku v ruce)

                        0 0
                        • Kol.ista  

                          Jojo. U symbiana nemuzes vlastne rict, co to umi a co to neumi. Treba ten muj od vyroby nema MP3, tak sem si tam hodil program a jede to. Nebo treba ,multitasking je supr, akorat sem si musel zvyknout…

                          0 0
                • Kol.ista  

                  De, ale musel bys to umet :D

                  0 0
                  • enjoy  

                    ovladat 6230i se clovek opravdu musi ucit.

                    0 0
                    • Kol.ista  

                      No ja sice mluvil o 6230 bez i, ale je to to samo… On ale este nezjistil, ze aby pretocil MP-3, tak musi drzet pri prehravani v prehravaci sipku nahoru nebo dolu (ale Gobiku, drzet, ne mackat) :)

                      0 0
        • wlk  

          věc názoru, já zas měl problémy se siemensama, buď spadl na zem a bylo po něm nebo se prostě pos..l softwarově, shity.

          0 0
    • Mamutt  

      N5140i, umí si povídat s Polarem :o) Jinak by mi tobylo fuk.

      0 0
    • fousac  

      6630

      0 0
    • Radek Broz  

      Nejaka nokie (7200??? nebo 6-neco-00? Nebo tak nejak) Takovej barevnej low-end to je, ale me uplne vyhovuje. Na bike temer nevozim, jelikoz nerad taham cokoliv. Kdyz jedu sam, tak ho obcas radsi beru, ale kdyz se nad tim zamyslim, asi by mi stejne na vetsine mist nepomohl.

      0 0
    • pavelr  

      M35

      0 0
    • goofy  

      Alcatel 501 – zlatej telefon, ale neprezil jeden vylet (na nem padla i prilba ;o) ) Ted Siemens CX 70 – toho uz redeji vozim zabaleneho, bo vypada nejak moc krehce…

      0 0
    • ddd - andy  

      JABLOTRON GDP 02 Grand – do kapsy to sice nenarves a proto sebou furt vozim ten plastovej bagl, zato ale vzdycky vidim na tlacitka a kdyz me nekdo nastve, tak ho prastim sluchatkem, nebo muzu do kopce dobre zahakovat, coz jde u tech vasich titernosti dost blbe..

      0 0
      • Manas  

        No jestli vozis tohle tak potez panbuh :-) Rejpnu si: jak dlouho ti vydrzi baterka ? :-)

        0 0
    • Flais  

      Bláznivou Nokii 3200, na ty tlačítka se dá zvyknout ale displej je na slunci špatně čitelný. Dříve Alcatel 501 a Motorola 2288. Všechny ještě fungují.

      0 0
    • MARIN  

      4roky Siemens M35i ted rok Siemens SL55

      0 0
    • Jirik123  

      4 roky M35, prezil i par padu ve >40km/h na asfalt a vzdycky to odnesl jen par skrabancema a jel dal, pred nakou dobou se zacal sam vypinat a ani nova baterka nepomohla:-( tak ted jedu na mt50..

      0 0
    • milda  

      Nokia 6230i, teprve krátce, zhruba 4 měsíce, dříve Nokia 5210-sice nezničitelný, ale už i tak dosloužil

      0 0
    • vašek11  

      Služební 3310 ale jen když jedu sám. Jak napsal Ječnák ideální outdoorový typ. Navíc mě jednou spadl z balkonu třetí patra a dole jsem ho jenom složil nastavil čas a je zase v pohodě

      0 0
    • HoK  

      N6230

      0 0
    • RomanH  

      stare dobre S35 nebo N6310i. Oba dva mi x-krat spadly na beton a porad funguji.

      0 0
    • Peslezedirou  

      Já jako biker používám Didaktik. Kámoš silničář používá Atari.

      Tož tak…

      0 0
      • Luka  

        c65, prezil uz hodne ale stale vypada jako novy. Mrzi me jenom, ze narozdil od m55 nema diody a neblika…to je fatalni chyba celyho telefonu, jinak je docela dobre. Siemens forever :)

        0 0
        • Luka  

          ech, sorry, omlouvam se, spatne zarazeno… to se mi uz dlouho nestalo!

          0 0
    • Krutohlav  

      Sony Ericsson K-750i, ale vobec nevyužívam jeho multimediálne funkcie. Od mobilu logicky chcem aby mi mobiloval, nič viac nepotrebujem. Potom sú tie telefóny zložité, komplikované a kazia sa :)

      Pri výjazdoch ho ale vypínam, pretože v niektorých odľahlých častiach (alebo keď zajdem mimo hranice k susedom do ČR) nieje signál a mobil že vraj stále skúša hladať sieť z čoho sa rýchlo vybíja batéria. Je to pravda ?

      0 0
      • dzabo  

        je to pravda!

        0 0
      • kurýr na bajku  

        JE TO SICE PRAVDA, ALE MÁ BATERKU KTERÁ SE TI JEN TAK NEVYFLÁKÁ A POKUD NEUMÍŠ NEBO NECHCEŠ VYUŽÍVAT MP3, INTERNET, HRY ČI ŠPIČKOVÝ 2Mpx FOÁK A RADIO S RDS, PAK NECHÁPU PROČ NEMÁŠ 5110, TA MÁ TAKY SOLIDNÍ BATERKU…

        0 0
    • Páník  

      N5100

      0 0
    • Smazaný účet  

      hehé lidičky Samsung sgh-a800 tak todle véčko mám už !3! roky 24h/7dní vosekanej lak jak jedle, pád ve 40 z kola na beton a mnoho dalších, nošení v kapse, odhaduju tak 10 000 otevření…ani si nevrzne perfektně vyrobenej pro mě zkrátka největší držák

      0 0
    • lOlA  

      Siemens SL55

      0 0
    • miťo  

      Doposavad tohle: /…-2657876.jpg je to deska z S45i v Me45 W.E. krytu s pouzitim sklicka displeje a plosneho spoje pod klavesnici z klasicke Me45. Dusledek evoluce :) Ted mam novy M65, je to takova hracka. Skoda, ze baterka vydrzi tak 3–4 dny, S45i i po dvou letech udelal 6dni vydrze! M65tku vozim v neoprenovym pouzdre proti poskrabani displeje. Az nastane leto a budu se vic potit, nasadim jako posilu proti agresivnimu potu igelit.pytlik s plast.zipem, pri odberu 100kusu stoji jeden par haliru. Oba mobily pouzivam s kompletnimi gumovymi krytkami antennich konektoru, systemovych konektoru a u M65 i fotaku. S obema Siemensama spokojenost. Predtim jsem mel C35i a C25, taky dobry. Nejlepsi kamos do nepohody je podle me S45i v tom odolnym deklu.

      0 0
    • cat  

      W800

      0 0
    • thulio  

      N6610 a N6020 ale naj bola (stale funguje) N3310-neznicitelnaaa

      0 0
    • Tomcat  

      Motorola MPx200 Siemens A50

      0 0
    • Siddha  

      „m35“ chcipl tak mam „me45“ (winter edition pochopitelne) a ok

      0 0
    • Martyss  

      Na kolo Siemens M35, jinak C55…

      0 0
    • Kikinka  

      Siemens C75, pohoda, jenom když chci něco vyfotit a je mráz, tak se sekne :D

      0 0
      • defenger  

        Nokia 5140i, jen postrádám bluetooth – ten káblík občas překáží…

        0 0
    • Azagthoth  

      Sony Ericsson T610, ale chcem W800i

      0 0
    • rock  

      M55, ale už mele z posledního …

      0 0
      • forest  

        jj, jsem ve stejné situaci – bez „vylepšováku“ v podobě papírku a párátka by se mi furt vypínal a to se raději nebavím o tom, že že postupem je to horší než Windowsy po 5. narozeninách bez formátu disku…

        0 0
        • rock  

          S tím vypínáním jsme na tom stejně. Co jsi proti tomu udělal ?

          0 0
          • forest  

            takže snad ti pomůžu – podložil jsem pod baterku dostatečně přehnutý papír (ne málo, jinak to nemá význam, ale ani ne moc, ať se zaklapne i baterka…) a pak jsem to ještě vychytal, tak ať baterka se nekymácí doleva doprava, že jsem na levou stranu (pod takový kloubek) dal kousek kulatého páratka (průměr větší než sirka, délka cca 8 mm)… pomolo to, ale pokud zmáčknu display, tak tomu nepomáhá ani svěcená voda :-(

            0 0
            • rock  

              Ha, už 24h se mi mobil nevypnul (použil jsem papír, párátko mi nepřipadalo nutné). Uvidíme, jak dál a hlavně jak přežije jízdu na kole …

              0 0
    • Orbis  

      momentálně žádnej můj siemes CX 65 je na reklamaci a doufam, že vrátí peníze a jdu CX 75:)

      0 0
    • grizzly  

      zímens m65

      + robustni, odolny, chytry

      – baterka po 1,5 roku vydrzi jenom 2 dni trvalo pres rok, nez byl k dispozici slusny soft pro spojeni s PC

      0 0
    • Romus  

      Siemens A@C55 nikdy mě nezklamal… od předělání na C55 nemá chybu :-)

      0 0
    • Doktor  

      Nokia 6021

      0 0
    • Toams  

      Nokian 6230 … detto plati aj pre thread „na cem poslouchate hudbu?“

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.