koupim kolena (znacka rychle a levne:)

36 nepřečtených
  • lempl

    tak o kdo se futrujete kolinkama, ovarem abyste doprali klobum, slacham vanoce? vase zkusenosti s timto?

    0 0
    • Gatier  

      Kolinka?? No mne v piatok celkom pekne ruplo v kolene a uz som nemohol zo sedla. Dufam ze to to vinko na oslave dalo do poriadku :)

      0 0
    • lempl  

      jinak tenhle dotaz neni podlozen necim ze bych mel spatny kolena! jen me napadlo ze kdyz se o tom tolik mluvi…

      0 0
      • jecnak  

        Mas stesti, ze jsi to napsal, jinak bych ti napsal neco ve smyslu: „Ja ti to rikal“.

        0 0
        • Gung-Ho  

          Myslim, že Tvá chvíle ještě přijde…a možná to nebude trvat ani tak dlouho:-)

          0 0
        • lempl  

          sem to psal vlastne (95%) kvuli tobe:D no poboliva me levy koleno , to kde mam diru:/ ale je v poho…do 2dnu je ok v 99%stavu:D

          0 0
    • lempl  

      jeste me napadlo, ze sou ok gumovy medvidci ale jen ti zelatinovy(nekdo dela prej naky sirupovy, a naky sou prej karcinogeni), tak nevim no… asi si koupim balik a budu k tomu jist ovoce abych ty radikaly atd umlcel…:)

      0 0
      • cabbage  

        a zapomel si ze v nekterejch jsou priony(BSE) :-P ale aspon vime, proc jezdis po lese na silnicce;)

        0 0
        • lempl  

          sem ozna silena ovce ale ne silenej vuul;) no to je nejdriiv musis uvarit s tim ovarem .....da rozum nee???

          0 0
          • Elwing  

            chudák JMT …

            0 0
            • lempl  

              njn ovar je provar...... tak nevim jestli nez ovar neni lepsi nick ten gumovej medvidek..... me napadlo ze to vizni docela 2smyslne:D btw kdo vi poc se jmt(ovar), tnt,… nedostavuje na srazy pod barandaky, na besidky?

              0 0
              • Martin  

                jsou na malinách…

                0 0
              • Elwing  

                Říkal něco o tom, že ho neuvidíme dokud nesleze sníh, tak já nevim. Teda já se pod baranďák taky nedostavuju :)

                0 0
                • lempl  

                  no tebe sem si nikdy nak nevsiml;) to koukej napravit!!! nebo se muzu „obetovat“ a jit si zabehat(mi to nejde a chtel bch to napravit… pac cyklista je drobet jednostranej sport… proto sem (ne)zacal behat, bruslit,…:)

                  0 0
                  • Elwing  

                    Na kolo mě v zimě asi nedostaneš, to já raději jako JMT to lyžování. Ale do parku si občas zaběhat jdu :)

                    0 0
                  • Manas  

                    To teda je jednostrannej :-) A proto badminton, lezeni a ted znova plavani :-) Nechodi nekdo plavat, ze by sme pak skocili na jedno na zizen – znate to, po bazenu chutna uplne neskutecne :-)

                    0 0
                    • lempl  

                      no plavat teda chodim taky… ale teda na jedno ani na dve nepudu nepiju:/ btw vite jakaje nejvetsi ceska lez?????? jdu na jedno! . . . jeste jedno a jdu!!! ;)

                      0 0
                      • Manas  

                        a taky: Od zejtra koncim s pitim. Znam vsechny velmi dobre, ale opravdu jdu pak jen na jedno. Protoze po plavani to na tebe tezce padne. Vidim to dneska, a to jeste musim zehlit a prat. :-/

                        0 0
                        • lempl  

                          tak uz vi poc pijes to pivo;) viz my novy vlakno pivo je lek…

                          0 0
    • SNAIL  

      Nabídl bych ti svá kolena (ať si užiješ) a v současné době klidně i svou levou nohu od kyčle ke kolenu ať poznáš co bolí :-)

      0 0
      • lempl  

        dam krk na to, ze ses nevysekal vic x nez ja..... co je bolest vim;) kdyz tak premejsli, tak sem se zas tak mockrat nevysekal… z 70% pri nakejch picovinach, kde to bylo 40:60 risk:D

        0 0
    • favorit.  

      ja bych taky bral. Aspon to levy

      0 0
    • 7LK  

      Používám STRIDE – zeptejte se zvěrolékařů :-) – bez legrace funguje to.

      0 0
    • Petr 1  

      Je mi 59 let,jsem v Kozorohu/trpí na kolena/ a jednou za 14 dní okoušu dvě prasečí nožičky/i když vepřový nemusím/a mám subjektivní pocit, že je to to pravé pro moje kolena.Jde hlavně o víru a takové placebo je k nezaplacení.Letos najeto 9000km na bajku,700km běžky a zatím klouby fungují jak mají.

      0 0
    • RomanH  

      Zrovna pred tremi tydny jsme zabijeli, takze tlacenky, kolene a ovaru jsem si uzil dosytosti

      0 0
      • mastihuba  

        Á vepřová dieta. :)))

        0 0
        • lempl  

          kybic rikal(mam dojem) ze delali nakej pokus ze 2mesice jedly jenom maso, jakykoliv si rekli… zacli na libovim… a skoncili na nakym tlustym… ale husty je ze mbyli 100% ready(cholesterol, mineraly… vsechno ok:)

          0 0
          • mastihuba  

            údajně to funguje tak že jíš tučný tak dlouho až se tělo samo začne zbavovat přebytečných tuků. :)

            0 0
          • RomanH  

            Kdyz jsem se vratil z Indie, dostal jsem po tydnu prujem. Manzelka mi vzala u nich v praci krev a nechala provest veskere testy. Vysledkem bylo to, ze tak zdraveho cloveka tam uz dlouho nemeli. A podotykam, ze jsem vsezravec (jim, varenou zeleninu, smazena jidla, veprove vypecky), akorat se vyhybam ruznym musli ci iontakum, protoze mi nechutnaji.

            0 0
    • Siddha  

      ahinsa

      0 0
    • rock  

      Já spíš ty gumídky … a letos OK, problém byl jenom na jaře a to asi souviselo spíš s tím, že jsem přešel na nášlapy. Během léta a podzimu se to dalo do pořádku …

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.