Fox Vanilla R 2006 vs. Lefty Max 130 2003

54 nepřečtených
  • kokos

    co by jste si koupili? Mam možnost sehnat Leftynu která je asi o cca 5 tis. dražší než Vanilla. Obě nové sundané z kola. Vyplatí se připlatit za Leftynu?

    0 0
    • Gatier  

      No na Lefty treba: Spec kolesa, spec hlavove, ram.. Este ju chces? Tak co viem, starsie modely sa nevyznacovaly moc dobrym chodom, podla testov v casopisoch. Inak to ulozenie na ihlickovych loziskach miesto puzdier sa mi paci. Vlastne cela vidla sa mi paci :)

      0 0
    • JMT  

      mas vubec ram na ktrej leftyna pude ? jinak samozrejme lefty

      0 0
    • BB  

      hlasuji pro Vanilla, naprosta bezproblemova jistota.

      0 0
      • Peslezedirou  

        Bezproblémová jistota? Myslím, že to bude s lefty fifty fifty :o)

        0 0
      • JMT  

        znicil sem vanillu za pul roku temer nejezdeni…

        0 0
        • cabbage  

          jestli to letos bylo „nejezdeni“ tak nechci vedet az zacnes jezdit…;

          0 0
          • JMT  

            tenkrat jak ses napich na tu zavoru, tak to byl asi posledni svihy kdy sem se pohyboval rachlosti za kterou se nemusim stydet, od ty doby to de se mnou skopce… Ale zase na druhou stranu, takovejch kol jako letos sem nikyd nevystridal :-)

            0 0
    • tutite  

      Lefty, bez diskuse. zdar.

      0 0
      • mastihuba  

        co bude místo Propheta? :)

        0 0
        • tutite  

          ho ho ho, nechci nic zakřiknout, až to budu mít doma, vypustím info.. to kovář, co se Ti nelíbí na jehličkových ložiskách? Viděl sem to téměř kompl. rozebrané, a vše je to jednoduché, pochopitelné, funkční, atd. atp. Co budeš mít v r. 06 Ty? zdar.

          0 0
          • kovar  

            mi se dost nelíbí možnost onoho „needle bearing migration“. V r 06 budu mít to samé jako v 05 asi.

            0 0
            • speedy gonzales  

              haha tak to jsem ted resil a priznam se ze primitivnejsi servisni zasah neexistuje..

              jediny problem, ktery jsem mel, byl obsah slovicka „several“ o jehoz vyznamu mam jine mineni nez technici kanonu. lec s pomoci tutita jsem to uspesne vyresil:-)

              zkus najit neco jineho…

              0 0
              • Pá-dlista1  

                Takze ty bys spis pouzil „all“ a to tak, ze „often“? :)

                0 0
                • speedy gonzales  

                  no uplne vedle… netyka se to pravidelnosti zasahu, ale jednoho konkretniho ukonu, kterym ty loziska vracis do puvodni polohy.

                  To reset the needle bearings – fully extend the telescope until it stops . Do this SEVERAL times using only moderate force, extend the lower fork leg using a pumping action

                  0 0
            • tutite  

              to Kovář, připomeň mi, co sedláš a s jakým vybavením, jen heslovitě. Někde v časáku jsem viděl pěknou fotku snad z Drtiče, nebo BT a byl tam nějakej chlápek na Trans missionu, měl hrozný hadry, malej rám, strašný posed, nebyls to Ty? zdar.

              0 0
              • RomanH  

                Neprestrelil jsi trochu ?

                0 0
              • TinkTink  

                Za to ten Tvuj srot s omotanou zadni stavbou je fakt super a urcite existuje jediny mozny posed…

                Tak do ted jsi byl u me nizko, ale ted jsi u me jeste niz…jsi uplny plebs.

                0 0
              • j-c  

                To nasere, ze v takovych hadrach, na takovem kole, s takovym posedem je lepsi biker nez ty :)

                0 0
              • kovar  

                to jsem byl já:-)

                0 0
              • Peslezedirou  

                Mluvíš jak snob…každej nemůže jezdit na super matroši. Hlavní je jezdit a né furt ladit a řešit komponenet xy.....

                Mám takový dojem, že jsem dřív viděl ve Velu nějakou fotku kde byl týpek na trans missionu s černou Marušou oblečenej v hnědých šortkách + hnědé triko, ale už je to dýl. Dlouho jsem si velo nekoupil…

                0 0
              • gaston  

                ??? si delas prdel ???

                0 0
                • tutite  

                  Nááádhera! Sem si říkal, že by to mohlo zabrat, ale že až tak? „Plebs, snob, furtladič, špatný biker“, to sem tak moc píchnul do vosího hnízda? Vzali ste to moc vážně.. zdar.

                  0 0
                  • lubos  

                    Taky se divim, ze to vzali tak hrozne vazne. Jedine snad sam kovar to vzal tak jak to bylo myslene.

                    0 0
                    • tutite  

                      to lubos.. Přesně, kovar má nadhled a je v pohodě. zdar.

                      0 0
                      • TinkTink  

                        Stahnout vsechno na srandu je strasne jednoduchy, myslim ze to takto zamysleno vubec nebylo.

                        0 0
                        • tutite  

                          to tink.. Seš nějakej nervní, ale přesvědčovat Tě nebudu. Už mě to nebaví, končím tuto nikamnevedoucí diskuzi. zdar.

                          0 0
                          • TinkTink  

                            Neboj, to jsem jenom na tebe…Tve vyjadrovani se mi vubec nelibi a to, ze vetsinou je podle tebe nejlepsi ten bajk, ktery zrovna vyjde nejlip v testech ci ten ktery mas…dopln si sam.

                            0 0
                            • tutite  

                              Aha, tak takhle to je. Už v tom mám jasno. Měj se pěkně a dál se pitvej v těch svých paranoidních myšlenkách.. Sis asi dneska zapomněl vzít prášek, co? zdar.

                              0 0
                              • TinkTink  

                                Reakce jako od Ratha…nic nerikajici, osocujici…co? Na tomto neni nic paranoidniho…toto je fakt…kdyz si lidi shrnou sve vyplody za posledni 2 roky zpet, uvidi sami. Nechme to rozsoudit dav.

                                0 0
                                • TinkTink  

                                  Ehm :-)))

                                  Sve = Tve :o)

                                  0 0
                                • speedy gonzales  

                                  chlapi, serte na to.. tahate to uplne zbytecne do osobni roviny.. zapomente na to a podme dal

                                  0 0
                                  • TinkTink  

                                    Presne tak :)…nemuzu za to, ze pravidelne ctu technicke debaty na B-F a Tutite tam hodi vzdycky hlasku, zakoncenou „zdar“ :-))…to „zdar“ za kazdym prispevkem vyzni tak, jakoby „jo a vis co mi muzes, ze“

                                    Ok…ende :)

                                    0 0
                                    • lubos  

                                      aha .. no osobni averze nekdy zahmliva usudek :) Ale mrkni na gastona :-))

                                      0 0
                                    • Toams  

                                      :-))) ja slovom „Zdar“ obcas zacinam:-)

                                      0 0
                                • tutite  

                                  Tinku, Ty mě špehuješ už 2 roky? Je to blbé, když má někdo odlišný názor, než je ten Tvůj, co? Končím.

                                  0 0
                  • gaston  

                    jestli to byla sradna tak asi blba nebo jsem ji nepochopil, jestli ne tak si … to preber sam. Zdar

                    0 0
    • MartinXC  

      Na Jekylla si připlať za lefty ať nekazíš styl. Teda pokud ti to má kdo servisovat. Druhý pohled je o tom, čím pružíš na rámu, abys měl pokud možno srovnatelně citlivé i ve vidli (vzduch nebo pružiny).

      0 0
    • wroum  

      i presto ze je leftyna modla pro mnoho lidi a kvality ma, tak bych ji nechtel. nelibi se mi moc chod a ani vzhledove. cena nahradnich dilu je taky nekde jinde, jen ta blba gumova harmonika stoji cca 600 :-). ber vanillu :-)

      0 0
    • kesu  

      nevahej a priplat na lefty uz jen kvuli tomu ze ke kanonu patri..

      0 0
      • wroum  

        sorry, ale tohle mi prijde jako nejblbejsi duvod pro koupi toho, ci onoho…

        0 0
        • hanz  

          obzvlášt když někdo řekne jekyl tak si vybavím fatty či jak se to jmenuje.....to by si pan majitel asi pošušnal…

          0 0
          • Daan  

            Tak mi to neda se taky vlezt, nejezdil jsem na moc vidlich, pravda, ale Lefty u me zatim jednoznacne vede, mozna je jeji chod specifickej, ale me to naprosto vyhovuje, skvela torzni tuhost a zpusob vedeni kola, myslim ze se toho tady uz napsalo dost. Takze si neodpustim v dobrem rejpnout, nejste trosicku „zaujati“ proti C-dale? P.S. fatty je fakt hnusna:)

            0 0
            • hanz  

              lefty je boží a proti C zaujatej jsem :-)

              0 0
            • kesu  

              prave ze proti nim zaujatej nejsem ikdyz prophet mi prijde docela obycejnej ale treba raven byl muj sen… Pokladam lefty za lepsi vidli nez je fox,nemyslim si ze exkluzivita vidli fox je opravnena.Ps servis na lefty se da sehnat i levnejc kdyz vis kde..proste bych tudle debatu vubec neresil a sel do lefty.

              0 0
              • Daan  

                Ja to neresim, ja ji mam:) Diky, konecne spriznena duse, jsme v defenzive. I kdyz s tim Prophetem nevim nevim… A co na to kokos, autor threadu?

                0 0
                • kesu  

                  no snad si vybere spravne…

                  0 0
                • kokos  

                  jeste si nejsem vubec jistej a porad premejslim a rozhoduju se co koupit. Byl jsem docela rozhodnutej pro Vanillu ale ted jste me nahlodali k ty Lefty

                  0 0
                  • Gatier  

                    Je pravda, ze na Lefty som moc staznosti moc nepocul. Mozno to bude tym, ze ich moc ludi nejazdi. Nemyslim, ze by si urobil chybu tou, ci onou.. Vanila je tusim pruzina? Lefty je proste nieco exklusivne!

                    0 0
                  • Daan  

                    Mas moznost si je vyzkouset? Z migrace lozisek obavu myslim nemusis mit, ja ji za tuhle sezonu dvakrat umyl, to byla moje jedina udrzba. Tu gumovou prachovku kdyz budes sikovnej sezenes za 400,– konstrukcne je to velmi jednoduche takze servisovat si to sam neni vyrazny problem. Ale kup si radsi Vanillu, at nam zustane ta exkluzivita:)

                    0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.