• Komi

    Nezajímá mě jestli to bylo už v historii. Mylsím že je to aktuální a stojí to za diskuzi.

    --Ubližují teploty pod nulou kolu??? Třeba jestli to má špadnej vliv na hydraulický brzdy nebo olej ve vidli a tak… Dík--

    0 0
    • McBlacky  

      míň než jezdci :)

      0 0
    • jecnak  

      Ja ti shrnu historii do jednoho slova – neres. Ale tu historii rozhodne pro zasmani doporucuju.

      0 0
    • jihra  

      Mi stojí bajk v studené garáži celou zimu. Občasné problémy – zamrzlé lanko v bovdenu, špatný chod řadících páček, tužší chod vidlice (olej zhoustne). Vše se dá jednoduše odstranit (vyčistit, promazat) – až na tu vidlici, tam pomůže jen řidší olej. Jinak následky žádné. Jo a ještě promrzlé sedlo = studená prdel.

      0 0
      • -b-n-x-  

        na rozdil od ostatnich bych tady prece jen rekl urcity maly postreh: bacha na plastove komponenty! Samo a sobe se jim nestane nic, ale v mrazu byvaji krehci a lepe se lamou. Me takhle odesly dvoje radici packy, Do jednech jsem nechtic kopnul kolenem, kdyz mi preskocil v zaberu retez a druhou jsem zlomil uz ani nevim jak. Pokazde byly teploty kolem minus deseti. Jinak vicemene souhlasim s ostatnima

        0 0
        • -b-n-x-  

          no tak sypu si popel na hlavu, davam si domaci vezeni a za trest musim napisat tisikrat po sobe: NAUCIM SE SPRAVNE RADIT PRISPEVKY NA BIKEFORU!!!

          0 0
          • wroum  

            kdyz uz ses na sebe takovej pes, tak to je BIKE-FORUM a ne BIKEFORUM :-)

            0 0
        • Pá-dlista1  

          Ja jsem teda nejvic radicich pacek ukopnul v lete…

          0 0
    • kajulka2  

      Kolu asi míň než jezdci :-). Ale třeba mně v neděli natolik ztuhla vazelína v kluzným ložisku kladky šaltru, že tím odporem povolila a vyšroubovala šroub na kterým se točila a celý sem to ztratil

      0 0
    • R.1  

      Mrazek kolu nevadi :)

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.