• McBlacky

    Bych chtěl vyzvat pražskou sekci na nedělní prolog k Paviánovi na oběd pivko :) 10.00 pod Baranďákem na Smíchovský straně, tempo easy

    0 0
    • Darkson  

      já tedy uvidím po sobotě, jak na tom budu. ale modrá od jezírka a oběd U paviána, to je lákavá výzva

      0 0
    • cabbage  

      ok, ale to tempo easy ti neverim;)

      0 0
    • Gung-Ho  

      jj, to se mi líbí, dneska teda u Paviána zklamali…bylo zavřeno, ale snad se do neděle polepší. Pokud se nějak extra nevyřídím na zimních TransBrdech, tak se určitě dostavim. Dokonce je možný, že Vám ukážu nějaký nový trasy, který mi dneska předvedl Vláďa, ale neslibuju…strašně rychle zapomínám :-(…Ale možný řešení by bylo, přesvědčit Vláďu, aby jel s náma :-)

      0 0
      • SNAIL  

        Vidíš, kdybys jel dnes s námi, nikdo by tě nezklamal. My jsme vyjímečně oběd vynechali a zastavili se pouze u benzinky a tam se pracovalo :-). Nazpátek jsme sice trošku promokli, ale jinak super. No a v neděli ještě uvidím podle počasí a nálady.

        0 0
        • Gung-Ho  

          Tak to byste mě teda zkamali vy, že bysme nešli na oběd i když třeba bych Vás ukecal. To my sme si oběd dali, ten vynechávám jen v opravdu krajní nouzi, ale u Zrzavýho Paviána v halounech to prostě dneska nebylo.

          0 0
    • jecnak  

      ok

      0 0
    • zac  

      jedu!

      0 0
      • Darkson  

        nezapomeň doma hadry:-)

        0 0
        • zac  

          pssst! jeste se to nekdo dozvi a umre na zachvat smichu! :-)))

          0 0
          • SNAIL  

            Škoda žes nejel, fotka jak dovádíš na kole v lese v džínách by nebyla špatná :-)

            0 0
          • bikemanx  

            hlavně, že má XTRkový kola, ale čapáky si zapomene:-)

            0 0
            • Gung-Ho  

              a je to venku :-)

              0 0
              • zac  

                :( to mate u me! :) no stane se… ted se to zase 100 let nestane… (pokud teda zejtra pod Barandak neprijedu v trenkach…) :)

                0 0
                • blue  

                  bud v klidu, zapomenuty tretry nebo helma na bikovej vikend je naprosto bezna zalezitost :-)

                  0 0
                  • zac  

                    no ja premyslel jestli jet v dzinach, ale nakonec sem rad ze jsem to neudelal, protoze pak jet domu s mokrym zadkem… :( Ale kluci meli pravdu kdyz rikali, ze kdybych jel s nima od Barandaku a ne autem, tak by se mi to nestalo… :)

                    0 0
    • McBlacky  

      tak můj zimák dostal krutej upgrade a už se moc těší :)

      0 0
    • McBlacky  

      doufám, že teda nevyrazím sám :/ to byste mě teda fakt nasrali!

      0 0
    • zac  

      tady jsou fotky z vyletu od Gung-Ha! http://www.lukash.cz/…_11_2005.zip

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.