• Floydie

    Ahoj, chtel jsem se zeptat na zkusenosti s timto svetlem, sviti to vic nez trelock 600? Pisou u nej 800cd, tak nevim. Jinak odkaz http://www.cateye.com/…wProduct.php?…

    0 0
    • Floydie  

      neverim ze to nikdo nema :)

      0 0
    • universal  

      http://www.cateye.com/…wProduct.php?… ..tak tu mam ja a sviti celkem dobre…ale to te asi moc nezajima co ? zdravi kratky universal

      0 0
    • Mamutt  

      Mám HL-EL500, jediný rozdíl je snad v rozměrech. Svítí parádně, konečně nemusím každou chvíli dobíjet baterie. S ohledem na hmotnost (s bateriemi) se mi zdá úchyt na řidítka trochu poddimenzovaný, ale snad to páni Žaponci vymysleli tak, aby to drželo.

      0 0
      • Gatier  

        Ako si s nim spokojny? Teda je to zatial naj svetlo na diody, co som doteraz videl. Akurat ma stve, ze na obidvoch stranach praska. Nie moc a ani sa to nezvetsuje. Este chvilu pojazdim (1,5r) a budem reklamovat.? Mal som 300vku a s nou sa dalo jazdit po tme po asfalte, akurat to svetlo domodra nebolo zrovna prijemne pre oci. 500vka svieti o nieco silnejsie a tak nejak do biela (zlta?).

        0 0
        • Mamutt  

          Mně se světlo z 500 zdá čistě bílé, jasné. Svítí parádně, ale ocenil bych malinko větší rozptyl (když ho nastavím pod urč. úhlem podle obvyklé rychlosti, jakmile zpomalím, nevidím si pořádně pod přední kolo). Ale já ho na biku používám jen minimálně, tak neva :o)

          0 0
          • Gatier  

            Takze nepraska? Pri tesneni? Lepsie sa pozri! :)

            0 0
            • Mamutt  

              Drží, ze všech sil drží :o) Ale mám ho teprve od září.

              0 0
              • Gatier  

                Ja ho mam tiez iba nieco vyse mesiaca. Docerta… Ale v podstate je to pozitivne. Myslel som, ze je to vada konstrukcie a reklamaciou nic nedosiahnem. Takze bude asi chyba vo mne a neviem, ci reklamaciu dosiahnem :)

                0 0
                • Alex  

                  Mne tiez prasklo nakraji. Uz som otom pisal minule. Zalepil som izolepou a zatial drzi. Sice uz asi nieje vodotesne, ale mne to neva, nepotapam sa snim :)

                  0 0
                  • Gatier  

                    Naazdar! skusal som ti pisat mail, ale nezadarilo sa. Mne sa to teda vobec nepaci na svetle v tejto cenovej relacii.

                    0 0
                    • Alex  

                      To ze praska nasralo aj mna, ale kedze zatial je to v pohode a baterky menim raz za 3 mesiace tak stym zijem. Mne prasklo iba na jednom kraji. Ale co som pocul, tak skoro vsetky cateye maju debilne vyrieseny system menenia bateriek. Ked ti to fakt velmi prasklo a sere ta to, tak to reklamuj.

                      0 0
                      • Gatier  

                        Lenze to vyzera, tak, ze je to nedobre vymyslene a reklamaciou nic nedosiahnem- praskne to znovu.

                        0 0
                        • Alex  

                          No ved ano, ale predajca nemusi otom vediet, ze praskaju vsetky :) Alebo sa snim dohodni, aby ti vymenil za EL510.

                          0 0
                          • Gatier  

                            Chcel som tym povedat, ze vyreklamovane praskne zrejme znovu :(

                            0 0
    • Wizard  

      Mam trelock ls600 a sviti tak dvakrat vic, nez el500, takze tohle bude jeste slabsi ;-)

      0 0
    • Floydie  

      Takze muzu shrnout prvni zkusenosti s EL510. Kuzel svetla je celkem uzky, ale optikou je zarizeno mirne osvetleni v sirsim okoli, krasne vidite pred kolo i do stran. Uchyt na riditka je dostatecne bytelny. Bohuzel zde neni indikace vybiti ale zase ma dva mody sviceni, takze muzete setrit baterie. Bocni viditelnost je minimalni, coz je skoda. Vydrz zatim nemohu hodnotit, vykon srovnatelny s Trelock600 az na uzsi kuzel. Rozebirani jde celkem ztuha, coz je mozna dobre kvuli vodeodolnosti.

      0 0
    • enjoy  

      chtel bych toho tady vyuzit a zeptat se na vase nazory na tohle svetlo http://www.svetoutdooru.cz/…y/clanek.asp?… protoze jak jsem si to tak listoval novym velem tak tohle svetlo me uplne dostalo,v porovnani s ostanimi. doted jsem mel cateye MC200.no nebudu se o nem rozepisovat,nechci mluvit sproste:-). jinak vypada to ze do ty helly pujdu celkem bez vahani. ps:nikdy jsem o svetlech hella(na kolo) neslysel.

      0 0
      • Floydie  

        no vida, i ta moje 510 nedopadla tak spatne, HELLA je ovsem jasny vytez, ale nepochopitelne tam chybi ten Trelock600, ktery by to podle me vyhral vsechno.

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.