• BoB

    http://www.sarijoergensen.ch a navíc má stejný kolo jako já …

    0 0
    • chobot  

      Možná jí někdo pamatujete, tu holku ze všech historek vo bezvadnym sexu v letadle a kouření pod volantem, tu holku která nikdy neměla dost, tu holku, která ale byla chytrá a měla peníze, auto, motorku a hrála na elektrickou kytaru, tu holku, která se už sakra dlouho nevokázala, tu holku, na kterou se často vzpomíná…

      0 0
    • -b-n-x-  

      me to nejak neprekvapuje.

      0 0
    • Lance  

      peknucka,na chatu az mooooooooc dobraaaaaaa

      0 0
    • blue  

      hlavne ma hodne dobrou ruku :-)

      0 0
    • Tomcat  

      Á někdo oběvil Ameriku.

      To hezký, je věc vkusu, sympatický sou určitě, ale jezdit uměj velice dobře.

      0 0
      • BoB  

        Když se podíváš kdy jsem to napsal a bezmeš si, že jsem byl v práci, tak bych klidně objevoval i Sibiř :-)))

        0 0
        • Tomcat  

          Aha sorry,

          No v tu dobu to v práci v temnu poblikává hodně zářivek, pustil bych do toho nějakej vostrej metal a nevím která bije.

          …k vánocům si přeje nové pracovní pomůcky , štěně pidbulla a bejzbolku…

          0 0
    • CZiko  

      no když se řekne hezká holka tak si nepředstavím pokerovanou mařenu, ale budiž:-)

      0 0
    • rock  

      Hlasuji pro Niki. Sari může být šikovná jak chce, ale pokud bych se za ní otočil, tak jako ze exotem a ne za hezkou ženskou …

      0 0
      • JMT  

        souhlas

        0 0
      • blue  

        proc nemas svoji fotku v profilu?

        0 0
        • rock  

          Ti, co mne znají, vědí jak vypadadám a ti, se kterými jsem ještě neměl tu čest, o nic nepřišli. Navíc stejně nemám žádnou, kterou bych považoval za přijatelnou.

          0 0
        • fousac  

          A ty? ;)

          0 0
          • Pá-dlista1  

            To je on. Ja ho poznavam.

            0 0
            • mastihuba  

              tak nějak čekám kdo sem hodí tu tvoji fotokoláž s hezkejma holkama z DH. :)

              0 0
          • blue  

            ja aspon nerikam ostatnim exot

            0 0
            • rock  

              Slovník cizích slov, vydal Encyklopedický dům v r. 1998, strana 96:

              exot – m.j. vyjímečná zvláštnost exotický – m.j. neobvyklý a proto nápadný

              Jo, nemám důvod nestát si za svým výrokem.

              0 0
              • blue  

                tak jako ze exotem a ne za hezkou ženskou …

                nemam duvod ti verit, zes to nemyslel negativne

                0 0
                • rock  

                  Tak, jak jsem to napsal: za něčím neobvyklým, co moje oči díky tomu pravděpodobně přitáhne, ale co má docela daleko k mému ideálu ženské krásy. Předpokládám, že to asi je negativní, takže Ti dávám za pravdu.

                  0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.