• jakub

    nevim esli to tu uz nebylo, nenasel jsem to, nedavno jsem si vsiml, ze misto krytu na retez na zadni stavbe pouziva kupa lidi plast, jak ho tam pridelate, sem na to cumel na fotkach a moc z toho nejsem nebo spis vubec moudrej, je vecer, tma sychravo tak se nudim bych to hodil na bajka dik

    0 0
    • blue  

      ja uz hodne dlouho kolo s krytem na retez nevidel :-)

      0 0
    • Lišák  

      Jestli myslíš kryt zadní vidlice, tak tu mám omotanou duší a uchycenou elektrikářskými stahovacími pásky. (Orig od minulého majitele-koupil sem to i s tím a je to dobrý).

      0 0
      • jakub  

        jj presne to jsem myslel ale videl sem jak to ma negdo i plastem a vypada to coool…

        0 0
    • Meesha  

      plast (konkretne kevlarovej Panaracer) a 4 elektrikarsky pasky. :-)

      0 0
    • wlk  

      ja tam vrazil kus uřízlý duše a přilepil to na obyč chemoprén-maximální spokojenost.

      0 0
      • ota  

        taky duše(smirkem zdrsnit) a chemoprén.divím se sám,jak to drží

        0 0
        • wlk  

          Hej hej, díval jsem se, že vlastníš taky tsunámko, to je náhodička, moc jich tady není.

          0 0
          • ota  

            no,právěže už od jara ne.Tsunami elegantně rupnul ve svaru sedlové a horní rámové trubky.Tímto děkuji fa Cyklomax za neuznání reklamace,protože CRX mi je příjemnější:-)

            0 0
            • wlk  

              no tak šup tam fotku! máš tam ještě nebožtíka, chuděra, doufám, že mě nepotká nic podobnýho…

              0 0
              • ota  

                no jo,fotka..fotil mi to Biker Seli už někdy v květnu a že mi to pošle :-)) no,snad do vánoc.jinač tvému rámu přeji mnoho štěstí,reklamace totiž neuznávají

                0 0
            • Pekáček  

              Hm, vím jak to tam chodí. Viz mý potíže s planže?ákem. Zapla?pámbů je po všem.

              0 0
    • Andrzej  

      mi se na jednom kole podarilo namotat na z. vidlici pod retez dusi tak, ze sem ani na jedne strane nemusel pouzit nic dalsiho na pripevneni, stacilo jenom vyuzit pruznosti duse a konce vzdycky priskripnout pod posledni zavit

      0 0
      • pitelboy  

        Omotani dusi je paradni. Retez nedela ramus a starou dusi ma doma snad kazdy. Mam to uz na tretim ramu a spokojenost…

        0 0
    • BoB  

      Já jsem tam hodil starej kus pláště – jenom jsem z něj vyříz patky a přidělal elektropáskama. Zatim to drží a řetěz se na to nechytá.

      0 0
    • orca  

      hele profíci to dělají tak že ze silničního kola sundaj omotávku co tam už má doslouženo a tu dají na zadní část vidlice a konec dotáhnou páskou normálně…

      0 0
      • Pá-dlista1  

        Myslis, ze to vydrzi? Treba neoprenovy jsou uplne k prdu a omotavka mi neprijde o moc trvanlivwjsi.

        0 0
        • Lance  

          mluvis ted vazne?protoze ten neoprenovy jsem si chtel koupit,ale dve kila se mi nechtelo davat,tak uvazuju,ze tam prasknu tu dusi to by mohlo vydrzet ne?jinak dobry napad, to me nenapadlo:)

          0 0
          • blue  

            naprosto vazne… neopren ti retez do par tejdnu rozseka

            0 0
          • Pá-dlista1  

            Neopren je k nicemu. Letos jsem ho vozil. Hned se proseka. Si tam namotam zase dusi.

            0 0
            • orca  

              Mám to už rok , a OK a u ostatních je to taky OK tak nevim co máte za omotávky vy…

              0 0
              •  

                mam taky neopren a kdyz se roztahne tak je deravej jak cednik, a ted kdyz mi mlati prehazka do zadni stavby tak je uplne na kusy, uplne ho to rozsekalo a pak se mi namotal to kazety,

                0 0
    • Lister  

      plast nebo pláš? ???

      Je fakt takový problém, psát háčky a čárky ???? Můžou pak vznikat podobná nedorozumění.

      0 0
    • blue  

      myslim, ze jeste taky nikdo nezminil naprosto vynikajici HATY, co se tyka odolnosti

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.