• iceman

    No jelikož se nám už ochlazuje, tak bych si chtěl koupit nějakou tu zimní bundu, tak dejte vědět jaký jsou dobrý a hlavně teplý!! :-)

    0 0
    • Lance  

      jooooooo, je to tuuuuuuuuuuuuu:)

      0 0
    • Volf  

      Já si myslel, že iceman bude spíš v český zimě potřebovat chladící vestu jako atleti v athénách.

      0 0
    • blue  

      dobrý teplý zimní bundy jsou ty, ve kterejch ti není zima

      0 0
    • Lance  

      v te by ti nemela byt kosa:http://www.bouldershop.cz/karta.php?…

      0 0
    • Petr 1  

      Mám takový dojem,ža sis vzpoměl dost pozdě,jaro, léto je nejlepší na koupi.No nic.Nedám ti dokonce ani tip na super bundu.Já ji kupoval v létě u Lidla za 499,–Kčs made in China a je /alespoň pro mě suprová/.Lehká,dos­tatečně teplá,reflexy,zadní kapsa,odvětra­ná,bude dobrá i na běžky a přitom levná. Vím,že se ozvou Lídbijci,ale co já tam už koupil věcí na cyklo a plavání,zlatý Lidl.Občas se mrkni na jejich leták,neprohloupíš.

      0 0
      • náčelník  

        A ještě tam lze platit Kčs :)

        0 0
      • Frankie  

        Ja teda nevim, jaky Lidly mate lidi u vas, ale co jsem v nem byl asi dvakrat v Praze a jednou za Prahou, tak tam meli tak mega baleni levnych susenek, bonbonu atd. A vy si tam nakupujete vybavicku na kolo, jak v nejaky specialce… :)))

        Ohledne bundy muzu doporucit na moiru nejaky Nowind matros v tomto stylu http://www.axonsport.cz/…regon_at.gif

        FV

        0 0
    • madcat  

      já sem si nedávno koupil v hudysportu softshell bundu directalpine glider za asi 2,8 kKč po slevě 7 % na kartičku zákazníka a je to z nějakýho neprofouknutelnýho matroše, takže se v tom asi bude i na tom kole jezdit dobře, uvidíme…

      0 0
      • Milenius  

        A ja si koupil v intersparu sportovni bundu, svetle modrou a stala jen petikilo a je bezva :) kdyz se v ni vyvalim, tak mne to aspon nemusi tolik mrzet ;)

        0 0
        • madcat  

          přece ju nebudu vozit na kole, eště se někde vyfláknu a dotrhám to, já su normální imidžák a zásadně ju budu nosit jenom tak ven, aby si lidi všimli jakou mám pěknou bundu a jak mně to sluší noneasi?? :)))

          0 0
    • Lance  

      nemate nekdo zkusenosti s oblecenim znacky NORDBLANC?

      0 0
    • Krutor  

      Chtěl sem si letos koupit nějakou „neprofukt“ bundu (No-Wind ap.). Vyzkoušel sem jich dost – Kalas, Pupi, Atex, Biemme, Northwave a jánevímcoještě). Všechno ceny 2,5 tis. a vejš. Protože mám doma pár let starou Castelli zimní flísovou bundu s teflonem vepředu, furt sem váha. Nakonec jsem to potřešil následovně: za 850,– sem si koupil dlouhý silnější funkční triko od Progressu s No-Windem vepředu a k tomu za 1100,– lehkou univerzální bundu Craft (Hypervent), která je částečně větru i vodě odolná, dobře dejchá, doporučil mi ji známej běžkař. Takže za dva tácy mám dvě vrstvy který můžu i kombinovat, takže sem celkem spokojenej.

      Třeba to někoho inspiruje.

      0 0
      • RomanH  

        Na civilni noseni o tom triku taky premyslim. Mam hodne teplou fleesku z polartecu od North Face, ale pokud fouka a nemam na ni gorac ci windstoperovou vestu, tak je v ni zima.

        Jinak si ale myslim, ze na sportovni aktivity to neni stastna kombinace. Neprofuk by mel byt az v horni vrstve.

        0 0
      • Toams  

        tiez rozmyslam na bundou do Craftu … ale Nordic Cruising … tiez s Hyperventom … za cca 1900,– minus nejaka ta zlava … pod to 2. layer (Elite) od Treksportu a nejake teplejsie termopradlo … to by mohlo fungovat:-)

        0 0
        • Toams  

          … ma odopinatelne rukavy, co mi vcelku smakuje:-) a je aspon trosku vodoodpudiva:-) na mrholenie gut, na slejvak dam gorac:-)))

          0 0
    • emarco  

      chces bundu na kolo nebo na noseni po meste?

      0 0
      • iceman  

        Bundu už jsem koupil i s kalhotama a návlekama, na www.cyklodresy.cz za ty prachy to je v poho a musí stačit… :-) Ten design by ale mohli mít lepší…

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.