• mike!1

    Zdravim. Chci si koupit nové kolo. Mám vyhlídnutý author traction. jaké s ním máte zkušenosti??? nebo doporučili byste něco jiného v podobné cenové relaci??? díky

    0 0
    • RUMcajs  

      Mám model 02.

      Najeto na něm cca 9000Km. Vhledem k velmi brutálnímu používání (1m skoky na rovinu, sjezdy FR tratí atd.) mi z něho prakticky zbyl jen rám, představec,řadící a brzdové páčky, hlavové složení, sedlovka, sedlo a rohy.

      Rám je na závodní XC těžší ale zato vydrží, výdrž ostatních součástek bude závislá na používání :-)

      P.S. Maximální tlouš?ka zadní pneu je Maxxis Swampthing 2,35".

      0 0
    • Thomas  

      Během čtyř let mám již třetí rám od Authora:). První byl Spirit00 (CrMo) druhý Kinetik01 (CrMo) a teď mám 5 měsíců Traction03. Zatím vypadá dost dobře. Zdá se my dost pevnej a tvrdej (je to můj první Al rám). Jezdím sním dost a moc ho nešetřím. Zatím doporučuji.

      0 0
    • lubos  

      Dobra stabilita a vedeni. Tezsi ale tim padem ne plechovka od Coly :)

      0 0
    • Volf  

      Vem ho já mám dokonce 2000 béžovej / jinak zapletený kola a celý na LX /, moje drahá ma loňskej model / seriovku / a naprostá spokojenost.

      0 0
      • vinca  

        Mam taky model 2000 , puvodne byl cernej, ale uz davno vypada jinak, viz http://www.sweb.cz/…n/index.html sem spokojenej, ale mam ted nejaky prachy navic, tak pudu asi do ramu o 1 palec mensiho – asi cps 4.0 , nebo amulet woodster , vona ta 19 byla na mejch 172 cm moc, ale naucil sem se na tom. Ted chci neco hravejsiho, a z traciona bude siglespeed.

        0 0
        • JJ  

          Jak udelas singlespeed na ramu s normalnima patkama? S napinakem to bude vypadat blbe:(

          0 0
          • vinca  

            jo bude tam napinak, mam z toho depku, ale bude to holt tak, proste celej bude sestavenej ze zbytku.

            0 0
            • JJ  

              Bude to DH napinak? Jo jednou si neco takovyho taky poridim, ale spravnej singlespeed musi byt ocelak nebo titan:) Nejlip nechat navarit patky se zadnim vstupem.

              0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.