• Kóča Popovič

    Docela mi padla do oka. Chci ji na kolo, lyže i chození po městě. Ještě se tady o ní nepsalo. Máte s ní někdo zkušenosti. Děkuji za každou rozumnou odpověď.

    0 0
    • kemo  

      No já jí mám a divím se že jsem mohl tak dlouho žít bez ní:-) Ale to samé by asi platilo o jakékoliv podobné bundě (no-wind, wind-stopper). Dá se v ní chodit v zimě i v létě. Na kolo to není úplně ideální, protože když se víc potíš tak prostě neodvádí úplně dokonale. Mám jí rok a třeba to trošku víc vychytali, ale já na ní našel pár menších nedostatků, které by na bundě za tři tisíce asi být neměly – konec zipu na větrání podpaždí škrábe když je to na holé tělo (dá se upravit), jeden pogumovaný otevírák na zipu se mi rozpadl, trošku se na ní tvoří žmolky (pod batohem)… ale jak jsem psal, třeba to za ten rok vychytali… Ty nedostatky jsou ale vcelku mizivé, kdybych si jí měl koupit znovu, asi bych so ní i šel…

      0 0
      • scret  

        prodysnost bude nejspis stejna jako u jakykoliv jiny No-Wind nebo WS bundy,pot odvadet ani nema,to ma delat funkcni pradlo…Na holy telo nosit ji je docela dobra blbost,no ale nic,proti gustu..... A zmolkovatet pod baglem ti bude kazdej „flysovej neprofuk“!!!Na to je dobrej soft-shell.

        0 0
        • kemo  

          Aby to nebylo špatně pochopeno, nenosím tu bundu na holé tělo, ale mám tričko nebo tak něco s krátkým rukávem. To co mě škrábe do rukou jsou konce zipů které jsou o kousek dál než rukávy trička pod ní…

          0 0
    • JMT  

      taky ji mam a souhlasim s jiz zminenou recenzi (ten zip vetrani me neskrabe, protoze tu bundu nenosim na holy telo, na kolo to taky moc neni a nevim co myslis lyzema, jesli dh tak ok, jesli bezky, tak se asi uvaris :-) ja ji pouzivam na lehci zimni bike jizdy (vetsinou jenom po praze, na vetsi svihy to chce poradny bike hadry,na lyze (zkopcedolu) a na civilni noseni asem moc spokojen :-) p.s. letos tech bund delaj vic, koukni na vsechny p.s.2 v Praze na Strossmayerove namesti v hudysportu sem videl podobny bundy directalpine ve vyprodeji za 1800 (okorat v dost bleee barvach)…

      0 0
      • kemo  

        Těma lyžema jsem myslel sjezdování na sluníčku:-) Na běžky bych v ní rozhodně nešel. Na kolo jí také používám jen když se potřebuju někam přiblížit a nezávodím

        0 0
        • JMT  

          presne tak,ale jezdil sem v ni na lyzich i kdyz snezilo…

          0 0
    • Lance  

      nechci zakladat novy thread nemate nekdo zkusenosti s bundama Nordblanc nebo Trespas?

      0 0
      • JMT  

        trespas nic moc, kalhoty a bunda se mamce rozpadaj po trech letech (rok=30 lyzovazich dnu)

        0 0
        • JMT  

          muzu jenom doporucit znacky: Swag a Prom(damsky) popripade Twist(jednodus­si verze)

          0 0
      • poiko  

        Mám kalhoty na prkno od tresspasu, a kdysi bývyly celkem dobrý, ale teď už mam dole zátěr a je to horší. Koupil jsem je ve slevě za 1800,– Za tu cenu ujdou

        0 0
    • Kóča Popovič  

      Děkuju Vám za postřehy. Pomohli jste mě. Klidně pište dál, třeba má někdo místo Sensorky tip na jinou podobnou bundu v této cenové relaci (cca 3000 Kč).

      0 0
      • kolda  

        Direct alpin dělá model s odepínacíma rukávama – myslím že Taiga. cena kolem 3000 a máš bundu i vestu. na kolo/běžky uvažuju o Craft double action (cena asi 1700, taky odepínací rukávy).

        0 0
        • petryk  

          Craft je celkem solidni, koupil jsem ji na kolo do Alp, do sjezdu, rukavy jsou z trochu jineho materialu nez zbytek bundy, material na nich je trochu horsi, ale ja stejne jezdim jen ve veste bez rukavu, ktera je fakt prijemna, dobre vypada, dost slusne vetra a naopak vitr zadrzuje

          0 0
          • kolda  

            prosim te, jak vypada ten Hypervent? je to neco jako WS/NW?

            0 0
            • petryk  

              je to takovy hodne lehky material, s WS to moc spolecnyho podle me nema, ctvercova struktura, muzu udelat makro foto a hodit do nekam sem,jestli chces a jestli si vzpomenu:) Ale nepocitej s tim, ze to vubec neprofoukne, je to spis dobre odvetrana bunda, ne neprofuk, i kdyz ochrana pred vetrem je podle me taky slusna

              0 0
              • kolda  

                dik, fotku delat nemusis, pujdu to omrknout nekam do shopu. Chci od nich koupit i kalhoty Stretchback, bundu mozna poresim spis z NW.

                0 0
      • Lister  

        Brácha má nějakou od Direct alpine, přesně nevím jak se jmenuje, ale je to komplet NoWind+ramena jsou vystužený softshellem a je to pohoda. Párkrát jsem ji využil i na normální vyjíždku v zimě s běžnou intenzitou a nemůžu si stěžovat. Je pravda že nedýchá úplně stoprocentně, ale je to zase mnohem lepší něž jakýkoliv šusták a s pořádným spodním prádlem si toho vlastně člověk ani nevšimne. Jinak v té Sensorácké jezdí prakticky celá lyžařská škola, kde jsem pracoval, a taky jsem slyšel jen samou chválu, takže špatná asi nebude.

        0 0
        • Lister  

          Tohle je ta bunda co má brácha: http://hudy.cz/…etail_LS.asp?…

          Jediná nevýhoda je, že má jen malé větrání v zadní části rukávů, takže není klasicky pod paží.

          0 0
        • sis  

          ja jsem koupil DA shivling ci jak se to jmenuje ve sleve v hudaci za 3000. nosim na hory (parada) na kole jenom jednou ale v pohode. ma to i kapuci (v limci), ramena, lokty kevlar…jenom zapesti neni stelovaci. za ty prachy super

          0 0
    • poiko  

      Rozhoduju se mezi tim Sensorem Magnum, nebo softshelovou DA Glider. Myslite si, že je soft shell dobrej i na kolo? Chtěl jsem se ještě zeptat, jestli ty No wind bundy hodně načichnou v hospodě. S fleece bundou je tohle fakt naprd:( Ne, že bych se v restauračních zařízením zdržoval nějak nadměrně, ale občas ne mě nějaký kuřák dýchne:) Dík

      0 0
      • Mamutt  

        Magnuma mám od Vánoc. Dá se v tom běhat když je fakt kosa a vezmeš pod to jen coolmaxové triko nebo jen moiru, jinak je to skleník. Na chození ale super. Na kolo bych to nevzal – a) větší šance, že to rozdrbu, když s sebou někam seknu b) je dost „tuhá“ (nevím jak jinak to napsat), na kolo preferuji něco volnějšího. Jo ale já jsem snob, tak stejně v zimě nejezdim, abych se neušpinil :oP

        0 0
    • poiko  

      Noo, zajímaly by mě taky názor toho Kočy Popoviče. Jestli je sní spokojenej, a tak…

      0 0
      • Kóča Popovič  

        Všiml jsem si (trochu pozdě), že jsem byl požádán o názor, tak tedy … – Nakonec jsem Sensorku nekoupil a šel jsem do něčeho jiného – Pinguin Parker (Gelanots). Teď vybírám prodyšnou větrovku pro běh, běžky a kolo zároveň – dosavadní favorit Craft Courier nebo Craft Trail.

        0 0
    •  

      Ječňák je borec!

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.