• Marcinka

    Kdo je máte? Jaké jsou Vaše názory na tyto tretry? Vážně uvažuji o EAGLEch nebo vyšším modelu ACTION 2.

    0 0
    • djano  

      Mam MTB Action. Moj nazor – su vyborne.

      0 0
    • Lada1  

      dobre, ale behem jizdy se roztahuji – nutno dotahovat esteticky asi nejpeknejsi na trhu

      0 0
    • Jester  

      Mam Eagle, ale teprve jednu sezonu, tak nevim jak jsou na tom s zivotnosti. Jinak jsou lehoucke, vyborne mi sedi. Tuhost muzu porovnat pouze se staryma Diadorama (nejvyssi model) a ta je daleko vetsi. Jinak Action maji tusim vymenitelnou podrazku a co jsem slysel, tak jeji vydrz neni prilis obrovska. Jinak jsou to krasny boty.

      0 0
      • Lada1  

        mam 4 mesice Action ( pres 2000km) a podrazka by mi zatim vydrzela dle oka ca 3 roky

        0 0
        • Jester  

          Psal jsem „slysel jsem“. Neni nad osobni zkusenost.

          0 0
          • Jester  

            Jinak 6000km neni moc. Na svych Diadorach mam cca 40k km. Neni sice jako nova ale furt v pohode.

            0 0
    • VA3  

      Mám Action 2, jsou lehký, pohodlný, perfektně sedí, ale: málo větrají, přes podrážku je v záběru cítit kufry a do všech těch hejblátek nahoře se chytá tráva a jiné neplechy … příští tretry budou zase na sucháč … Předtím Adidas Gradient, asi větší spokojenost …

      0 0
    • Daf  

      Mel jsem Eagle 4. Jsou to super backurky :) ALE maji mekou podrazku. Ne jako ze by byla malo tuha, ale treba kdyz dotahnes shimano kufry, tak do ni zajedou jak do masla. Po dvou letech se podrazka pod kufrem tak zdeformovala ze jsem mel problemy se zacvaknutim. Nevim jak na tom jsou petky, ale jako zajimavost to sem pisu. Action by mel mit podrazku lepsi.

      0 0
    • Meesha  

      Eagle 5tky. Sem spokojenej. Splesly proti nim byly backurky. Sou tuhy a je citit zaber. Na chozeni to opravdu neni. Vyslap po kamenech me pekne bolel. Vytknout by slo, ze i po roce porad barvi jazyk, ale to je mi uplne jedno. Takze vcelku to samy co sem ti psal na iVelo :-)

      0 0
      • tulda  

        tjn, taky sem koukal, když sem z nich vyndal modrý ponožky, který před jízdou byly bílý, každopádně sou moc hezký :)

        0 0
    • Palo TT  

      Nevyhoda tretier SIDI je, ze predok tretry nie je chraneny. Staci parkrat trosku tlacenia na kamenistejsom povrchu a hned je predok pekne poznaceny :(. Tento fakt im vytkli aj pri testoch v nemeckom Bike magazine. Viem si celkom dobre predstavit, ze pri blbom zakopnuti by sa ta koza (?kozenka) vpredu uplne prerazila. Pri tretrach za take peniaze to nepotesi. Ja som kupil SIDI, lebo mam hodne velke cislo, co sa zhana pomerne tazko a mali ich za dobru cenu. Inak spokojnost. Uvidim kolko vydrzia.

      0 0
    • MartinXC  

      Mám Action 2 sezóny, vypadají jako vytažené z popelnice, ale jsou funkční. Mají tendenci když se zapotí, maličko povolit. Potvrzuju tu měkkou podrážku – třetí kufry už mám docela hluboko. POkud je zmáčíš, pozor při sušení – obsahují membránu a ta se teplem (?nad 40stC) snadno poničí.

      0 0
      • Marcinka  

        Takže nic moc ta podrážka nevydrží? A se svrškem to taky není nijak slavné?

        0 0
        • MartinXC  

          2 sezóny mého ježdění a tlačení považuju za dostatečnou výdrž podrážky, dávám jim ještě jeden rok. Svršek je odřený od šutrů u hranice s podrážkou. Ale zatím se na nich nic neurvalo a neupadlo.

          Když je porovnám s AdidasElMoro, tak jsou o třídu nad nimi, po 3 letech sedí na noze stejně jako nové, kdežto adidasky po roce docela povolily.

          Další tretry budou u mě zase SIDI.

          0 0
          • Marcinka  

            Jo. Půjdu taky do botek od DIna SIgnoriho. Nejspíš to bude model Eagle 5.

            0 0
          • Marcinka  

            MartinXC: Ty máš Actiony 2? Já asi půjdu do Eaglů 5.

            0 0
            • MartinXC  

              Mást jsem nechtěl ale nějak to vyšlo samo: znění měol být, že mám 2 sezóny Actiony (ne Action 2) Teď jsem se koukal ny ty nové modely a nějak to nedokážu dohledat, co to vlastně mám :-) Vpodstatě takto – zapínání 1× přezka a 2× suchý zip, červeno modrý svršek, šedá podrážka. Jsou to Actiony ? nebo Eagle ? nebo Bullity ? už nevím, ale je to jedno. Hlavně si je tak na půl hodinky nechej dotažené na noze, jsou lidi, co je Sidiny tlačí.

              0 0
              • igor  

                asi Eagly, ja ich mam tiez, ale v cerveno-ciernej kombinacii. Robili sa tusim aj v tej tvojej farebnej kombinacii. Pre Marcinka: urcite s nimi chybu neurobis, ten vrsok tretry je fakt perfektne anatomicky usity, dobre sedi. Podrazka sice nie je uplne najtuhsia, ale ani neviem ci by som chcel nejaku extra tvrdu karbonovu.

                0 0
              • Marcinka  

                1 přezka a 2 pásky na suchý zip? To budou asi Eagly. Vyrábí se prý už deset let bez větších obměn. Já si pořídím nejspíš model 2006 (steel/titanium).

                0 0
                • MartinXC  

                  Jo, máš recht, včera jsem se v XCR na ně koukal a jsou to Eagle. Ale víc se mi líbily to vyšší modely s výměnnýma segmentama v podrážce. Přijde mi to , že by mohly mít delší životnost.

                  0 0
    • Petr 1  

      Mám troje SIDI-Turistické,Bu­llety,Eagly.Stří­dám je podle tepoty venku.Nejlíp větrájí Bullety,potom Eagly a teď do té začínající zimy jsem oprášil turistický.Eagly jezdím teprve tuto sezonu/cca 6tkm/,plná spokojenost.Ne­výhoda,že se občas zachytne bordel za zámkem a ten svým vysunutím je dost náchylný na nárazy/už jich pár schytal,zatím drží/.Mám je kanárkově žluté,barvy nepouštějí. Bullety mám už třetí sezonu,stéjný jak za mlada, nevytahaný,100× zmoklý,ale fazonu drží.Jsem spokojen.

      0 0
    • TheIF  

      Jak je to z velikostí ? Jsou číslovaný normálně nebo je to zase nějaký „mini“ italské číslování ? Měl jsem Scotty 45, budou ty SIDI 45 stejně velké ?

      PS: jasně měl by jsi je zajít někde zkusit, ale jsem línej (může je přece vrátit do 14 dnů) a tady je maj jen za 3950 Kč bikesport.cz/de­tail.php?id=280

      0 0
      • Marcinka  

        Mě od SiDů odradila (kromě neúnosně vysoké ceny) vůbec nezpevněná špička. Když se podívám na odolným plastem zpevněnou špičku mých spešlů Comp – mám je od letošního dubna – vidím hodně drobných oděrek. Nevím, jak by to snesla špička Sidů z lakované kůžičky. O Sidech jsem přemýšlel skoro 4 měsíce, jsem ale rád, že jsem se nakonec rozhodl pro – o víc než tisíc levnější – SPECIALIZED Comp MTB 05.

        0 0
        • igor  

          tohto som sa presne bal aj ja…predtym Spesly spevnena spicka po dvoch rokoch nalezite okopana a na Sidoch nevidim nic poskodene…Neviem si to dost dobre vysvetlit.

          0 0
      • Sabbath  

        Ja mam Sidi Bullet ve velikosti 48 a ta odpovida mym skutecnym botam. BTW jsem s nima velmi spokojeny.

        0 0
        • TheIF  

          :-) pěkný lodě, to maš max velikost co dělají.

          0 0
          • Palo TT  

            Robia aj 50. Ja mam Sidi ?tusim Action? 49 a nohu 48 (=c.13) ;) Tiez sa mi nepaci, ze maju nespevnenu spicku a velmi smykaju na mokrych kamenoch. Kupil som ich preto, ze boli zlacnene a na moju nohu toho moc nenavyberam. Ak by mi najvacsie Specialized (48) neboli male, tak kupim radsej tie.

            0 0
          • Sabbath  

            Taky jsem diky me nadmerne velikosti shanel tretry skoro 3 mesice :D

            0 0
    • Petr 1  

      Já mám číslo nohy 42 u SiDi je to 43.Po prvních tretrách jsem ty druhé/Eagly/kupoval už jen na dálku/Hanák/a sedí perfektně.I když jsou kanárkově žluté,tak mi nebarví.Jsem velice spokojen.Teď si dělám zuby na zimní tretry SiDi Inverno,je to fůra peněz,ale rozhodně v případě SiDi to nejsou vyhozené finance.

      0 0
    • rasto  
      • sidi eagle najeto cca 12k km, spokojenost
      • starsi challenger, najeto 35k km, jeste drzi.

      pristi opet sidi. maj jedinou nevyhodu a to, ze nemaj chranenou/ pogumovanou spicku. me to ale neva. podrazka super tvrda – odolna, plastova (klouze na mokrych sutrech), ale da se to ustat :-) zaver: doporucuji!!

      0 0
    • vt  

      Sidi jsou super tretry. Mam jeste stare Tecno, najeto tak 40kkm a zadny problem … Jedina nevyhoda je cena :-(

      0 0
      • djano  

        Stare Tecno stali tesne nad 4000,–. Tiez ich este mam ako rezervy do prace.

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.