• mm

    Ahoj, prihlasil jsem se do boulderingu.zadny vybaveni zatim nemam a chtel bych zitra neco poridit. Poradite mi kde v Brne? vim o Hudy, ale nerad bych z5ne zjistil, ze nekde maji treba vyprodejni ceny :) Myslim, ze potrebuju lezecky, pytlik s magneziem a to je snad vse?

    0 0
    • pitelboy  

      .. a naky madrace, abyse ti ljepe padalo !

      0 0
    • Manas  

      Hudy je jistota, to co pises + kratasy (co umozni uplny rozsah pohybu) a tricko. Bouldermatku to na zimu asi nema cenu resit, protoze predpokladam ze budes delat indoor. Vitej do klubu :-) PS: ze zacatku nez natrenujes, tak doporucuju velky chyty a co nejvic kroku. Nenech se zlakat na kratky a tezky cesty. Je to sice sranda, ale oddelas se tak ze to za to nestoji. Az polezes po stene tak 100 – 200 kroku tak uz to neni zly :-)

      0 0
      • climber  

        Přesně tak. Na začátku je potřeba trénovat hlavně vytvalost na velkých chytech. Pro člověka, který nikdy nelezl představuje lezení nečekanou zátěž na šlachy. Končí to tak, že nemůžeš 4 tejdny nic dělat, protože máš šlachy v prdeli. Jinak sekvence o 100–200 krocích je už POŘÁDNĚ dlouhá.

        0 0
        • climber  

          Jo, pokud jde o vybavení, tak ti opravdu stačí tričko, kra?asy, lezečky a magipytlík. Pokud jde o ceny, tak jedinou „zajímavější“ položkou jsou lezečky. Samozřejmě, že jsou nějaký výprodeje, ale to moc neřeš. Proti biku je to setsakra levný sport (myslím bouldering, ne horolezectví).

          0 0
        • Manas  

          Me to ani neprijde. Sila tu stale je, jen ke konci kdyz lezu cca 150krok tak uz mivam takovy chvilky kdy se klepu jak ratlik. Ale zase pak to tech 20 – 30 vydrzi :-) Taky lezu ted samy lehky srandy, clovek chvilku vynecha a pak je to cely v riti. :-) Jinak tohle je moooc dobry v Lokalbloku v Praze, jsou tam dve steny naproti sobe spojeny stropem. 2 – 3 to das pres a pokazdy dokola a uz to celkem je fajn :-) Ale ted to nedam ani s dopomoci … :-/

          0 0
          • Manas  

            Tak jsem vcera zkousel jak jsem na tom po 3 tydnech nicnedelani a dal jsem sekvenci 108 kroku. CEkal jsem to horsi :-)

            0 0
    • mike!1  

      Já jsem si dál zase stěnu. Takže to bude asi sranda:-)

      0 0
    • sis  

      staci lezky, pytlik s Mg a nejake ty trencle. v brne je dost shopu ne jenom hudy…mozna se na bouldru potkame:-)

      0 0
      • mm  

        no prave jinej nez hudy a sun sport me nenapada. porad pls

        0 0
        • sis  

          mimo sun sportu rock point(byvaly alpinus) a na mendlaku je gemma. vic me ted nenapada, ale kdyz nekoupis v tehle shpoech tak nevim

          0 0
    • Mamut  

      Ak si dolezies do Zlina, tak priamo v Salticu od vyrobcu sa nakupis cely. Pytlik aj s obsahom, lezecky, aj trencle.

      0 0
    • mm  

      diky vsem za info. uspesne sem nakoupil v hudy

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.