• Nikdo

    Je nejaky rozdil (v kvalite, funkcnosti) mezi starym razenim XTckem na 8 kolo a novym Aliviem ? Co radsi vzit, kdyz XT je 2× drazsi ?

    0 0
    • Daf  

      To stary XTcko je porad hodne dobry je lepsi i nez novejsi LX. Ma celokovove telo kratsi chod pacek. Ja bych si na nej priplatil je fakt o dost lepsi i kdyz s Aliviem to taky bude radit.

      0 0
    • vlk  

      xt-kratší chod, na řidítkách zavazí ukazatele-je tram pak méně místa na přidělání držáků světel cyklocomputerů apod.Alivio vnitřek je téměř stejný jako dnešní deorko.Zpracováním bude lepší to XT-pokud ho teda seženeš nové.Jinak si myslím, že je to jedno.

      0 0
      • hanz  

        no myslím že to rozhodně jedno není…XT má kratkej chod a řadí rychle a přesně, alivio taky řadí ale tupě a dlouze, navíc na něm rychle ukopneš spodní krytku.

        jezdil jsem obě a s xt to byla fakt radost řadit…s těma ukazatelema pravada, musíš je odendat aby se dnešní páky s nima dobře vešli.

        0 0
    • kovar  

      a XT na 8 se dá ještě sehnat? No ale to nové alivio vypadá líp než dosavadní, bych řekl, že vypadá velmi podobně jako to XT na 8.

      0 0
      • Nikdo  

        Uz asi jen v bazaru. Jinak diky vsem za odpovedi, nakonec jdu do XT a budu doufat, ze se hned nevyvakla jak tu nekdo zminil.

        0 0
    • Gatier  

      Niekto spominal, neviem ci to plati aj na toto xt, ze su radiace packy ulozene na loziskach.

      0 0
    • vili  

      jezdil sem oboje: xt kratke krok,dobre to hazelo ale po 3 mesicich packy vakl jaxvina alivio dlouhej krok,chodi vic ztuha ale spolehlivy a bez vaklu takze krom delsiho kroku zadnej problem.ted sem ale nekde videl xt razeni za 1100 ale uz nevim v kerym e-shopu

      0 0
    • senožrout  

      To současný Alivio je v podstatě bývalý STX-RC. Mám ho na zimáku, je nějakých 8let starý. Spodní krytku jsem urazil, asi měsíc čekal na jinou. Jinak s tím za tu dobu nebyl problém…

      0 0
      • vlk  

        tak to není pravda.Alivio 2005 co jsem si nedávno koupil má vnitřní mechanismus stejný jako deore 2004.Zatímco STX RC co jsem měl před tím alivkem má vnitřek řešen mírně odlišně.

        0 0
        • kovar  

          jsem myslel, že dotaz šel na Alivio 2006

          0 0
          • vlk  

            á tak to soráč, Já zapoměl, že už se prodávají alivka 2006.ještě že nám je nechali na 8sp.

            0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.