• Corbett

    Když čtu o tryčkách BF, tak ti mě napadá jestli by třeba k těm tryčkám nebo samostatně nešlo udělat nějaký poznávací symbol. Mám na mysli znamení podle kterého bych při akci (bikemaraton, nebo cokoliv jiného) poznal, že ten nebo ten je z BF. Na Beskyd tour se mi stalo, že kecám z borcem a až po závodě jsme se tu v debatě o daném závodě setkali a pokecali jak jsme kdo nakonec jeli. Vždycky tady kecáme, kdo a jak se zůčastní konkrétní akce a docela rád bych se s těmi lidmi třeba pozdravil, když se budemem míjet někde na trati, nebo u klobásy v depu. Napadá mě nálepečka na helmu, nebo krátká stuha pod sedlo, trykolóra, nebo tak něco. PS: Snad neplácám voloviny a neodsoudíte mě.

    0 0
    • Tomcat  

      Pro samolepku Bike-Forum.cz bych hlasoval

      0 0
      • Hanes  

        já taky samolepku, třeba něco takovýho jak maj na drásalovi

        0 0
    • Lišák  

      Nálepka by byla fajn, ale co to trYčko a trYkolóra? :-)

      0 0
    • Biker jak Pes  

      to je dobrý nápad, hlasuju pro..

      0 0
    • zwwak  

      jsem pro nálepku na rám

      0 0
    • gummo  

      jo jo samolepka by se mi taky libila

      0 0
    • -b-n-x-  

      nechte si udelat kerku na viditelne misto. Anebo si kazdy bikeforista vypali kotouc na ruku

      0 0
      • lubos  

        ja ho mam na noze .. muze byt ? Ale sfine nejak to odchazi ..

        0 0
        • chupas  

          ja mel na prstech. pro lepsi viditelnost je nutno obnovovat velmi pravidelne :))

          0 0
    • Meesha  

      Idealni by byla nalepka neco jako rozdavali v Brne u Superioru. Neco okolo a plocha, kam se dalo napsat jmeno, nick atd.

      0 0
    • Lister  

      Už se to tu hodněkrát navrhovalo. Hodněkrát se řešilo i technické zpracování. Jde právě o to vymyslet jak to vyrobit a hlavně aby někdo, kdo to umí, měl zájem se na tom podílet.

      Jinak jsem pro, už jsem po tom párkrát volal :o)

      0 0
    •  

      A nebo udelat neco jako Livestrong ;)) vietnamci by to udelali levne ;)

      0 0
    • sis  

      jo, nejakou decentni. jsem pro.nejlepsi by byla reflexni,ale to bych si moc vymyslel

      0 0
      • defenger  

        Kdysi dávno, se navrhoval symbol Ozubeného zavináče. Já ho teda mám na přilbě…

        0 0
        • Luka  

          Muj muz delal ozubenyho zavinace… pro velo konferu :)

          Jeste se nam nejaky valej doma :)

          0 0
    • black.horse  

      Taky bych byl pro:-) na helmu i na rám… samolepek není nikdy dost:-) a klidně něco s nickem… ale ty dresy taky není špatnej nápad, ale to by asi každej furt nevozil, tu samolepku by zkousli všichni:-)

      0 0
      • pegal  

        koho chleba jis, toho pisen zpivej … takze dres musim mit sveho chlebodarce ..

        0 0
        • black.horse  

          heh, tak v tom případě nevíš kde sehnat dres s nápisem pekařství Ječmínek?:-D a zpívat o nich taky můžu:-)

          0 0
    • -b-n-x-  

      hele, a nemohlo by bike-forum zaridit vyrobu kol specialni serie „bike-forum“ a potom to tu ucastnikum rozdavat zdarma? Konkretne by se to mohlo domluvit treba s firmama RB, Rocky Mountain, nebo nekym takovym. Moje predstava je takovato:

      http://www.ultrasport.cz/…tch%20rs.htm

      Jen by misto Ritchie Schley series bylo bike-forum series :-)) a jeste by na kazdem ramu byla prezdivka majitele :-)

      no nic jdu spat …

      0 0
      • gobike  

        No radši běž, už mluvíš z cesty… Ale takoý kolo zadarmo by nebylo špatný…Co třeba se domluvit s panem Bartoszem, že by každýmu z bikefora daroval třeba jen rám, ale místo RB by tam bylo napsaný B-F. dobry, ne? :-)

        0 0
    • grafik  

      a nebylo by lepsi misto tricek, treba navrhnout DRES B-F ;)

      0 0
      • pegal  

        anebo misto tricek navrhnout dres .. :) .. Dobre rano

        0 0
        • Corbett  

          Dres? Né že bych neměl na dres, ale určitě je to finančně náročnější, než nějaká nálepečka na rám. K tomu už má každý svůj oblíbený dres a? je to zn. kola nebo cokoliv jiného a proto si myslím, že lidiček co by jezdili v dresu BF by nebylo tolik jako lidiček, kteří si bez problémů nalepí na rám malinkatou nálepku BF – Corbett. Mluvím za sebe. Dresů mám několik a momentálně nemám potřebu si pořizovat další, ale do nálepky bych šel.

          0 0
          • pegal  

            jo souhlasim s tebou, ja jenom reagoval na grafika s jakou prisel „novinkou“, pac uz se to objevilo vejs ..

            0 0
          • fousek  

            Jojo, dres nemam ani jeden, ale bezkola malokdy vyjizim:-), takze samolepka by byla asi nejlepsi, i kdyz ten ram neni spatnej napad

            0 0
        • grafik  

          co deje, kde to sem … jo jo samlepka by byla ok!

          0 0
    • kajulka2  

      Samolepka je dobrej nápad, do toho bych šel

      0 0
    • Luka  

      Beru samoleppku.....!!!

      0 0
    • pegal  

      Samolepky zaridim, to neni problem. Ale jak je ode me dostat k Vam?

      0 0
      • mastihuba  

        si myslim že stačí to co navrhoval Vítek a vytisknout nebo vyjet na plotru si to muže taky každej sám.

        0 0
      • Luka  

        Dej je fousacovi, ten se drive ci pozdeji uvidi s kazdym :D

        0 0
      • vlk  

        tak jestli ojedeš na sportlife, tak je tam můžeš vzít na sraz.

        0 0
      • Lišák  

        Můžeš je dovézt na SportLife, tam bude hodně lidí a ti je můžou vzít známým, kteří se nezúčastní.

        0 0
        • pegal  

          S nejvetsi pravdepodobnosti bych mel jet ato asi v nedeli .. ikdyz cek nikdy nevi ..

          Potreboval bych to logove formatu *.cdr nebo v necem co otevre Corel ..

          0 0
    • RapMan  

      ja zadny poznavaci znameni nechci…

      0 0
      • wroum  

        ja taky ne. nemam rad tohle razeni do stada.

        0 0
        • fousek  

          by se mohlo stat ze by si ztratil anonymitu ze jo?:-) Ja se klidne zaradim zacne to samolepkou a skonci to samostatnym state ve statu, juchuuu

          0 0
          • vlk  

            jo jo.vyhlašuji vlkovo království-kdo neví kde to je-tak Bouzovsko u Olomouce :o).Prohlašuji se za krále a mojím sídelním hradem bude Bouzov.Bikeři jsou vítáni.

            0 0
          • wroum  

            o to nejde a ani to neni smysl nevylepeni poznavaciho znameni. spis asi takhle: jsem biker, modelar, akvarista, rybar … a staci mi delat to co me bavi a nepotrebuju se identifikovat s nejakou skupinou s podobnymi zajmy pomoci samolepky. navic ani ta samolepka mi nezaruci, ze si budu mit co rict s tim clovekem. proste si klidne pokecam s clovekem na kole bez ohledu na samolepku a jestli z nej pak vyleze ze je z B-F, tak tim lip, ale nepotrebuju to videt na prvni pohled.

            a to s tim statem je dobrej napad :-)

            0 0
            • scret  

              hele,nic proti,ale nikdo te nenuti si neco nekam vylepovat:)

              0 0
            • Corbett  

              Nic ve zlém, ale do té skupiny a? si říkáš co chceš prostě patříš. Mám na mysli BF. Jinak o nic nejde. Před Meridou bike tour se tu shodne 30 lidiček že pojede dlouhou, tak nevím proč by se nemohli na trati pozdravit. Mě to přijde správný. Jako při závodě když s někým kecám, ptát se ho jesttli náhodou neí z BF, to mi přijde divný, ale uvidím nálepečku a rovnou se ho zeptám. Čau, a ty jsi kterej, „wroum“ dobrý, já Corbett a můžem kecat nebo nemusíme, vždy? o nic nejde. Co se týče identifikace, tak to že jezdíš na kole je snad jasný a nevím proč by jsi se měl stydět, zato že občas kecáš na BF.

              0 0
              • wroum  

                Ale ja se nestydim a ani nerikam ze nepatrim do skupiny. jenom nepotrebuju, aby to bylo patrny na prvni pohled.

                0 0
                • fousac  

                  tak to se ti nepovede.. to, ze jedes na kole, te vzdy spolehlive prozradi.. ;o)

                  0 0
                  • wroum  

                    prozradi ze jezdim na kole a ale uz to neprozradi ze patrim k extremisticky skupine B-F :-)

                    0 0
                    • fousac  

                      a ke ktery patris ty??
                      na B-F je extremistickych a militantnich skupin vic.. ;o)

                      0 0
                    • libi  

                      heh, ty ses stejne dobre rozpoznatelnej podle kola÷)). jinak tu nalepku bych si na ram nedal, na muj ram nalepky nesmej

                      0 0
                      • Lance  

                        wrouma bych poznal,protoze i kdyz jede na kole,tak na kole nejede.......­.............­.............­.............­.............­.............­.............­.............­.............­.............­.............­.............ko­zar

                        0 0
      • Jogador  

        Já taky ne, s touhle verbeží nechci mít nic společného… Dělám si prdel, všechny vás zbožňuji…Nálep­ku chci:)

        0 0
        • Luka  

          Ale to uz se z konverzace pri jizde v metru nemuzes schovat za svou anonymitu, je ti to jasny? :D

          0 0
      • SELMIRA  

        nic proti BF… naopak… ale já taky žádný znamení nechci

        0 0
      • fousac  

        taktez nepotrebuju.. uz jsem eeee teda mam .. ;o) stejne pochybuju o viditelnosti takove samolepky.. a oblejzat cizi ramy a koukat, jestli tam nahodou nekde neco neni, to me vubec nelaka..

        ale peknej dres, to bych si libit dal.. ;)

        0 0
        • SELMIRA  

          taky vim jistě, že samolepku bych neregistrovala musíte vozit nějakej hooodně výraznej transparent nebo si všichni usekněte hlavu Toho si možná všimnu. :o)) Jinač to nepobírám.

          0 0
          • Marry  

            kdybych si usekl hlavu tak bych odlehcil o takovych…5 kg ???…to neni spatny…budu o tom premejset :))))) a nemusel bych vozit helmu

            0 0
            • fousek  

              No a potom uz nemusis ani premejslet, rek bych ze neni o cem premejslet a di do toho

              0 0
            • CZiko  

              no to určitě udělej! ušetříš váhu hlavy, přilby, a navíc si už nemůžeš při pádu rozbít hlavu:)

              0 0
          • Pá-dlista1  

            Uz tak nekteri jezdi bezhlave ;)

            0 0
        • Biker jak Pes  

          tak bychom se měli domluvit na jedno místo, kde si ji všichni nalepíme… :))

          0 0
    • admin  

      Samolepky byly v planu potkal je stejny osud jako trika. ale snad budou.

      0 0
      • Komi  

        SAMOLEPKA RULEZZZ!!! :-)) Určitě by nějaký být měli a kdo je nechce a? si je nelepí ,)

        0 0
    • grafik  

      ja bych chtel bidon 0,7l v barvach B-F

      0 0
      • Pá-dlista1  

        To by bylo prima… a k cemu to je?

        0 0
        • kovar  

          bidony používají na MTB závodech k automatickému značení trochu drncavějších sjezdů a slouží pak jako výstražné znamení pro cyklisty v zadních řadách, něco jako bójky.

          0 0
          • Pá-dlista1  

            Jo to znam. Jsem videl v technickym muzeu na fotkach. Meli je nejakym dratem pridelany k ramu. Vypadalo to dost neforemne. Priroda si s tim poradi nebo to potom nekdo sbira?

            0 0
            • cabbage  

              na venkove se to sbira a pali v kamnech, aspon maj z maratonu domorodci nejaky uzitek.

              0 0
    • cabbage  

      a co b-f reflexni samolepky? spojit prijemne s uzitecnym, at clovek netaha 2 sady samolepek:)

      0 0
    • Jogador  

      Něco jsem k tomu přidal k foto- ostatní

      0 0
    • TinkTink  

      Ja jsem pro tu nalepku na ram v pohode pro – za svy nazory se nestydim a klidne o nich budu diskutovat…sa­mozrejme musi byt aspon 2 barvy a ne to, co je ted hozenyho ve FOTO…to je hnusny… :)..

      0 0
      • Komi  

        Přesně tak .. a kdo ji nachce, nech? ji nevozí. Je tady nějakej dobrovolník, který by to zařídil? :-)

        0 0
    • cabbage  

      100

      0 0
      • Pá-dlista1  

        A co budu delat s tema 999 ostatnima? :o

        0 0
        • blue  

          vzdyt mas spoustu priznivcu :-)))

          0 0
          • Pá-dlista1  

            Nadace na podporu Pádlisty? Nebo obětí Pádlisty? To už je fuk. Nějak to udám. Na co vyjde jeden? ;)

            0 0
            • blue  

              nebo nejaka uplne jina? reakce kamose na web: vypada to jak skrtitka proti predcasny ejekulaci!!!! :-)

              :-)))

              0 0
            • kubajs mtb  

              jo to by se mi líbilo, kdyby měl každej bike-foriste náramek, to by bylo stylový :)

              0 0
        • cabbage  

          uz u vas v baraku menily stoupacky?:)

          0 0
        • blue  

          ale bacha! nektery barvy uz jsou obsazeny :-)

          http://www.coolhelp.cz/

          0 0
          •  

            ja bych to videl na modrou barvu, a navic liga za prava voziskaru, maj prece taky dve kola ne :D

            0 0
      • mspalek  

        Byl bych pro. Neříkejte, že to minimální množství 1000 kusů by se nerozebralo. Vždy? tu má být registrováno nějakých 4700 kusů. Viděl bych to dle jejich vzorkovníku na nějakou šedomodrou (jako má fórum), např. PMS 542.

        0 0
        •  

          slo by o to jestli tech 1000 kusu je jako jedno logo nebo jedna barva, kdyby mohlo bejt 1000 kusu ve vice barvach tak by to bylo nejlepsi, kazdopadne ja bych si urcite aspon dva vzal, pac bych ho urcite nekde stratil

          0 0
      • zac  

        JO! sem pro naramky! :)

        0 0
        • cabbage  

          a maj nejaky pouziti krome toho, ze se s nima da zodolnit nokia typu 33XX?

          0 0
          • zac  

            no prece poznavaci znameni! a taky dobrej stylovej doplnek :-)))

            0 0
            • cabbage  

              sem zasadne proti elastomerovimu naramku- co sem frikulin, abych s sebou nosil zakladni soucastku suntouru?:)

              0 0
              •  

                no vidis, a hnedka mas nahradni dil,nevis kdy se ti muze na cestach hodit gumovej krouzek, treba kdyz ti praskne pruzina v saltru nebo tak ;)

                0 0
                • cabbage  

                  nokii uz nemam a gumovej krouzek by mi tezko pomoh kdyz bych si ho nekoupil stejne jako to tricko…

                  0 0
                  •  

                    no tak v tom pripade nechapu co furt resis kdyz si nic koupit nechces

                    0 0
                    • cabbage  

                      ja bych chtel tricko, ale v b-f barve a bez ty smazky, jako byly ty predchozi…

                      0 0
    • jizby  

      Nápad se mi líbí. Aby to fungovalo, mělo by to být dobře viditelné zezadu. Jako když mě někdo brutálně předjede, zařízne, vykrví a valí dál, tak aby byla šance ho konverzací zdržet, zabránit potupě a tím zabít dvě mouchy jednou ranou :-). Samolepka na rám je funkční jen když se někde stojí a okukujou kola ale při setkání za jízdy si ji nikdo nevšimne. Co takhle něco jako SPZetka -mohlo by to viset ze sedla, navrhuju visačku. Hezky by se bimbala. Sedlo vozí každej, upevnění by bylo snadný a jednotný.Mohla by to být (není podm) současně i odrazka, třeba nějak spešl tvarovaná, aspoň by to nevypadalo pro neznalého jako bezúčelná blbůstka. Nakonec, samolepku na rám nevylučuju, pak chci, aby byla reflexní a nějaké pěkná barva.

      0 0
      • Lance  

        a zrcatka a zasterky nechces?:)

        0 0
        • jizby  

          Nechci. Zrcatko a zasterky skoro nikdo nevozí. Odrazku bys měl mít dle předpisu tak jako tak. Přitom předpis nestanoví její tvar.

          0 0
      • Corbett  

        Já jsem navrhoval i stuhu. Je lehká, neklade odpor a pokud by byla přivázaná dole pod sedlelem, nebo za sedlovku, všimnul by si toho každý.

        0 0
        • blue  

          nebo by si kazdej bikeforista mohl na vyjizdky brat cervenej klaunovskej nos, to taky nikdo neprehlidne

          0 0
          • Corbett  

            Nebo rovnou žlutého medvěda, ten je také k nepřehlédnutí – (((

            0 0
    • jihra  

      Já mám takovýto návrh. 1/ Kdo trošku hoví grafice na počítači, tak a? udělá nějaký grafický návrh na samolepku. Návrhy pošlete na Bike-forum. 2/ Grafické návrhy by se „vystavily“ ve fotogalerii (nebo by se pro tuto „výstavku“ udělala samostatná fotogalerie). 3/ Po nějakou dobu by se hlasovalo, komu se který návrh nejvíce líbí (každý by mohl přidělit jednomu návrhu jeden bod). 4/ Dejme tomu, že po 14 dnech hlasování by se soutěž uzavřela a vítězný návrh by se zájemcům distribuoval emailem, takže se bez problémů dostane ke každému. 5/ Zájemce si koupí samolepící papír formátu A4 (cena cca 10–15 Kč) a samolepku si na tento papír vytiskne v potřebném množství na laserové tiskárně (a? se to ve vlhku nerozpíjí). Kdo nemá doma laserovou tiskárnu, tak si to může nechat vytisknout kdekoliv v nějaké tiskárně, stojí to pár kaček.

      Pak už zbývá jen samolepku vystřihnout a nalepit na kolo. Životnost takovéto samolepky bude asi kratší, než nějaké profi samolepky ze speciálních materálů, ale můžu si jich za pár kaček vytisknout třeba 20 a sem tam je vyměnit.

      Vzhledem k tomu, že pokud má někdo doma laserovku, má ji většinou černobílou, tak bych se přikláněl k tomu, aby byl návrh samolepky černobílý. Pokud bude návrh samolepky barevný, tak si to budem muset nechat vytisknout v nějaké tiskárně, ale i to je už dnes za pár kaček.

      Co na to ADMIN? Zařídil by to?

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.