• frof

    Kdo nosi,vozi.Jake mate zkusenosti s kvalitou(svy,vloz­ka atd)?http://ww­w.sportful.cz/

    0 0
    • myscho  

      no vozim dres od sportfulu [http://www.davorin.sk/] a uplna spokojnosta, uvazujem o zimnych gatiach od nich

      0 0
    • munro  

      Mám od nich dlouhý zimní gatě Anakonda, a minulej týden jsem koupil ještě tříčtvr?áky. Zas toho tolik neznám, ale ještě mi nic jinýho nebylo víc pohodlný.

      0 0
    • funkatron  

      obnovim mumiu :D

      viete mi niekto poradit eshop s oblecenim tejto znacky?

      0 0
    • onik  

      kamoš to vozí a je nadšeny,když budeš hledat vyprodeje koupiš i za par kaček všecko stači jen hledat

      0 0
      • funkatron  

        aj ja mam cosi od nich a som nadseny…takze by som rad este cosi dokupil…

        vypredaje uz kukam :)

        0 0
        • kudrnic  

          sportful v liberci je ok sport

          0 0
          • funkatron  

            dik, ale liberec je trochu daleko :)

            ale uz nam funguje importer, takze uz je to v poriadku a mozem objednavat co chcem :)

            (davorin.sk)

            0 0
    • biker007  

      dva roky vozim kratasy a letni dres bez rukavu Anakonda..s obojim velka spokojenost. teda az na cenu:))

      0 0
      • kudrnic  

        taky mám anakondu a supr.. ještě jsem koukal na kalhoty total comfort ale už stojí cca 3000 kč, ale vložka je zase o kus dál

        0 0
    • d69  

      Freeride šortky – slouží 5 let bez úhony,ač mám dvoje jiné,furt si beru tyhle.Doporuču­ji!Přítelkyně – dres anakonda taky spokojenost.

      0 0
    • quoll  

      Trochu to tu ozivim. Neviete mi povedat, ci niekde v Brne maju oblecenie Sportful?

      0 0
    • blue  

      vlákna Castelli a Kalas jedou na plný koule, tak popostrčím Sportful

      vozí někdo bundu Intensity 2.0?

      0 0
      • nomecz  

        mám předchozí verzi této bundy a je naprosto supr, vozím do cca –5° a perfektně dýchá a přitom je docela teplá

        0 0
      • mirage  

        Vozite nekdo od Sportfulu vetrovku Hot Pack 5 nebo 6 a kdyz, tak jak se vam jevi?

        0 0
        • nomecz  

          Ano mam uz druhou nebo treti sezonu a spokojenost.

          0 0
          • mirage  

            Tak ze rikas dobry, jo. Ja prave vybiram s techto Sir Joseph minimis 70, Endura Jakapak, Castelli Superleggera, a nejak jsem se ustalil na Sportfullu Hot Pack.

            0 0
            • nomecz  

              Jo sem spokojenej, da i malej dest a je fakt mala. Strih je hodne cyklo, jako nouzovka na pesko vejlety to moc neni.

              0 0
              • mirage  

                Kakou bys poradil velikost, mam 175 a 68kg. Mam velikost M, nekde jsem cetl ze se ma vzit o jedno cislo vetsi nez je svoje normalni velikost. Nechci to zas mit jak sprcku.

                0 0
                • nomecz  

                  mam 179 a 70 kg a mam Mko a je to natesno ale sedi OK, Lko hrozne plandalo

                  0 0
              • mirage  

                Pouzivas ji na silnici nebo bajk. Ja ji budu mit prevazne na bajka. A stiha fakt neco udychat? Vcera jsem zkousel tuto bundu Bunda HAVEN FeatherLite 80 a byl jsem pod ni asi po hodine jizdy uplne mokry. Pocitam ze budu vlhky, ale ne durch mokry. Mam starsi kalasku a ta je v pohode, stacila by mi porad, ale zabere dost mista v dresu tak zhanim nejakou mensi variantu vetrovky. Vydrzi i nejake projeti houstim a zavadeni o nejakou haluz? Diky jinak za vsechny informace.

                0 0
                • nomecz  

                  hele ja nevim jestli mame tu bundu na stejnej ucel :) ja ji vozim jako nouzovku kdyz se meni pocasi nebo nekde zakysnu tak abych nezmrzl, nebo me to ve sjezdu neufoukalo. Primarne ji mam 90% casu v kapse. Diky tomu pouziti asi nikdy nezjistim jak moc se v tom potim protoze kdyz citim ze uz sem se zahral tak ji sundavam. Pouzivam ji jak na biku tak na silnici ale je fakt tenoucka takze do krovi a trnu to moc neni. Spis popremejslej jestli je tohle typ bundy co skutecne hledas.

                  Pokud ses nekde v dosahu Brna tak ti ji klidne pujcim na vyzkouseni.

                  0 0
                  • mirage  

                    Fakt dik za nabidku, ale jsem od Opavy :-). Libi se mi ta vaha kolem 80g. Jezdim bez batohu a spoleham hlavne na kapsy v dresu. Ale dik, nejak to doufam rozlousknu :-) Ale neni fakt jednoduche vybrat solidni vetrovku.

                    0 0
                    • gregorus  

                      Mám hotpack vestu a že by nějak extra dychala, to nemůžu říct. Taky ji spíš vozím v dresu jako rezervu, pokud ji nasadím, už se v ní snažím vydržet, protože se pod ní potím a je mi zima, když ji sundám.

                      0 0
    • well  

      Mám bundu, dlouhý dres a kalhoty Giara a není to nic moc. Příště dám přednost jiné značce.

      0 0
    • Marekstrni  

      Chtěl bych se zeptat, nevozite někdo náhodou tuto bundu?

      https://www.bikeinn.com/…in/1316378/p?…

      Chtěl bych vědět, jak je odolná vůči dešti.

      Díky

      0 0
    • Lister  

      Vozí někdo kalhoty Sportful total comfort?

      Je zdvojený materiál ne přední i zadní straně? Pokud je dvojitý i zadní díl pod koleny, tak nevadí hrubší materiál při šlapání?

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.