• kurýr na bajku

    Ne že mě budete napadat, že sem to já. Každopádně je fakt, že jako kurýry nás tydle nepříjemný záležitsti potkávaj nejčastějc.

    Onehdá kámoš vystrčil nos z hospody a co nevidí… U jeho kola stojí týpek s hydraulickýma pákovkama, který byly už lehce zakouslý do jeho podkovy. Kámoš teda na maníka naběch, ale ten se musel dát na útěk bez pákovek, protože hydrauliky jen tak nepovolej a naskočil do nastartovanýho kombíka, se kterým zmizel. Pákovky mu zůstaly a zde sou k vidění: http://www.bike-forum.cz/forum/foto.php?…

    Ve čtvrtek se mi stala nemilá věc, a to že sem vytrousil stavítko ze svýho Wedlocku http://www.bike-forum.cz/forum/foto.php?… , což prakticky znamená, že už ho nikdy nikdo notevře a tak volám kámošovi, a? doveze ty pákovky, co mu zůstaly z tý záležitosti u hospody. Kámoš tedy dorazil s pákovkama, jenže ouha, na Wedlock nestačej ani hydraulický pákovky !!! Pak tedy zbejvalo jediný a to zavolat zámečníka, kterej musel někde najít zástrčku a pak to přefiknout flexou. Stálo to 500Kč a věřte tomu, že to bylo tak komplikovaný a dělalo to takovej bordel, že by si todle žádnej čórkař nedal.

    Večer v hospodě samozřejmě někteří nechtěli věřit, že pákovky přestřihnou podkovu za dvě vteřiny a tak došlo k jednomu demonstrativnímu přešmiknutí, což je taky vidět na obrázku výše.

    ČÓRKAŘ PROFESIONÁL MÁ PÁKOVKY A DODÁVKU NEBO KOMBÍK !!!

    0 0
    • JohnLee  

      Super test…

      0 0
    • Siddha  

      To je jak do toho platku DTEST. Ale dobry info, dik.

      0 0
    • Martyss  

      Kde se dá Wedlock koupit? V nabídce českého spešlu ho nevidím:-/

      0 0
    • venca1  

      a nejsi to náhodou ty?

      0 0
    • wbiker  

      No, bratranec kdysi taky zamknul u hospody kolo, zadní kolo + rám. No a když se potom vrátil, zámek zůstal neporušen, ale zato na tom kole nezůstalo nic jinýho než to zadní kolo a rám. takže ani ten kvalitní zámek není vše.:-)

      0 0
    • terák  

      Mně na tom přijde nejlepší, že někdo uprostřed města piluje všemi možnými způsoby zámek na kole a nikdo se nad tím nepozastaví.

      0 0
      • mosquito  

        kdyz sem zttratil klice a sam si „kradl“ vlastni kolo tak ze sem si k dopravni znacce (u nej bylo kolo zamceny) dokutalel popelnici, znacku sundal (4 matky) kolo pretahl a znacku namontoval – kolem 16hod, ulice plna lidi, kolem me jich proslo mozna 100 a jen se optal jestli je moje – a to 150m daleko v ty samy ulici byla stanice policie a nikdo me nepraskl .. tak se nediv

        0 0
        • mike!1  

          Tak to je mazec:-)))))

          0 0
          • mosquito  

            je to k placi … kdyby aspon jeden clovek co sel i kolem tech cajtu tam rekl – hele tamhle nekdo demonutje znacku u ktery je kolo, tak pocitam ze me jely omrknout a zkontrolovat … ale nic, proste *****

            0 0
            • kurýr na bajku  

              Aspoň tomu zámečníkovi to bylo divný a tak chtěl občanku.

              0 0
            • sraldo lattrinny  

              Je to těžký. Ten borec z Novy se ozval a jak dopadl.

              0 0
              • Pavlis  

                No kdyby meho ocelacka nekdo ohrozoval pistoli, tak po nem jdu taky:))

                0 0
              • mosquito  

                tak to je vec jina a smutna, ale jestlize jdu kolem a vidim to a ani ne 150m v ty samy ulici je policejni stanice tak projdu tise kolem a na ty stanici to „anonymne“ ohlasim, cajti by tam jeli radi a ze budes anonymni tim lip pac si pak zapisou ze jeli kolem a nekoho chytli

                0 0
      • JFB  

        no to bylo uz kdysi v Cykloservise, clanek jak „kradli“ zamcene kolo, a nikdy se nikdo z kolemjdoucich neozval…

        0 0
      • Lister  

        Podobná zkušenost, ale ne z kradením kola, ale s nabouráním auta. Viděl jsem, jak jeden poloslepý děda při couvání naboural novou Oktávku a pak se pokoušel ujed. Než se z tama vymotal tak mu to zabralo asi 1/2 minuty, ale kolemjdoucí dělali jako že nic. Nikdo se ho nepokusil zastavit. Bohužel než jsem se k němu dostal, tak byl pryč, ale aspoň jsem si všiml značky, tak jsem napsal tip auta, jeho barvu a poznávačku na lísteček a dal to za stěrač té Oktávky. Nevím jestli mu to pomohlo. No prostě práskač hadra :o)

        0 0
      • mm  

        me jednou volala sestra, ze ji nekdo poskodil zamek a nejde otevrit, vybavil sem se stipackama a vyrazil. vubec to nima neslo, dratek po dratku sem to strihal. po nejake dobe ke me prisel chlapek, podival se co delam, rekl pockej a donesl mi pilku na zelezo :)

        0 0
    • venca1  

      1.nevíte z čeho se ten wedlock vyrábí že je tak silný 2. kde (u čeho) si zamykáte kolo, třeba stojany bývají z obyč oceli, tak asi taky jdou lehce zničit, ne

      0 0
      • kurýr na bajku  

        Je to specialní slitina, odolná proti zmrazení dusíkem. Víc ti k tomu opravdu nepovim. Zamykání je nejbezpečnější k semaforům pro chodce, k zábradlí, k mřížím a vůbec k masivním věcem. Je ale fakt, že masivnější věci obejmeš pouze Wedlockem, nebo nějakým lankem.

        0 0
        • Shaddy  

          K tomu Wedlocku:

          • podle informací z webu jsou části zámku z kalené nebo jinak tvrzené oceli a nýty z nerez oceli, zřejmě dobře pochromované, takže bez dobrého nářadí asi nepůjdou odvrtat. Každopádně je to asi nejlepší zámek na kolo, co jsem viděl.

          Nevíte někdo o fotce, kde je ukázka kola zamknutého tímto zámkem? Zajímalo by mne, jak je dlouhý. Ten Abus mi příjde dost krátký.

          0 0
    • Smazaný účet  

      super reklama na Wedlock :o)

      0 0
      • venca1  

        to je, a navíc když si ho objednáš tak ti to sám kurýr doveze a to se vyplatí oběma

        0 0
      • kurýr na bajku  

        Já v reklamě jedu na zakázku. Už sem tu propagoval takovejch věcí… Dycky kdo mi zaplatí, toho píseň zpívám :-)

        0 0
      • Jogador  

        Hm, a přitom jak často necháváš svého miláčka bez kontroly, stačí když mi ukradnou tacháč a budu ********, prostě kolo bez kontroly nikdy nikde nenechávám, žádnej wedlock mi ho stejně neohlídá, kčemu mi bude, když mi tam zůstane jen rám… Pro kurýra to je něco jiného, on musí sveho mazlíčka nechat bez dohledu…

        0 0
        • kurýr na bajku  

          To máš jistě pravdu, ale takovejch případů není zdaleka tolik jako krádeží kol. Málokomu se to chce rozebírat, dyš stačí udělat cvak…

          0 0
    • Troll  

      Mne ukradli motorku ze spolecne garaze. A jestli nekdo vite, cim se motorky zamykaji.:-( Prestipnute, hadam taky nejakyma hydraulickyma nuzkama.:-( Ten Wedlock, to je darda. To asi zamrzi, ztratit klicky, co?:-(

      0 0
    • lenochod  

      je doplním „ČÓRKAŘ PROFESIONÁL MÁ PÁKOVKY A DODÁVKU NEBO KOMBÍK !!!“ a v hlavě nasráno !!!!!!!!!!!!!­!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!­!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!­!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!­!!!!!!!!!!!!!!!!!

      0 0
    • pepino  

      Něco jako Wedlock, pod Schlosser www.bikesport-shop.de/shopindex.htm

      0 0
    • raceman  

      hoď tu znova fotku těch pákovek pls.

      0 0
    • maly bob  

      nejdou mi otevrit obrazky muzes je poslat na mail?? mas ho pokud si vzpminam

      0 0
    • maly bob  

      nejlepsi zamek sou normalni policejni pouta, sou lehke a zabiraji malo mista a kolo nenechavam moc bez dohledu takze to staci

      0 0
      • pz-km  

        to nedelas dobre, jaromire policejni pouta (ty klasicke) maji zapadku tak blbe osetrenou, ze jdou v poho odjistit… jo hosi, mi kriminalnici to zname, ale moc tohleto nerozhlasujte :) novejsi typy uz to maji provedeno trochu lepe, takze to uz nende tak jednoduse, ale de…

        0 0
    • pz-km  

      nemam wedlock vyzkousen, ale muj dojem je, a to dost silny, ze pokud bych ho vzal pakovkama s delsim britem mezi ramenama na cep, tak se rozleti taky velmi rychle… vzhledem k tomu, ze na obrazku mas wedlock rozpojen mimo zamek :) tak to vyzkousej a poreferuj, at vime, zda mame do toho investovat. d.

      0 0
      • kurýr na bajku  

        Tak vzhledem k tomu, že mám k hydraulickým pákovkám přístup, tak tě mohu ujistit, že to nejde. Máš stejný nápady jako jedna smažka co mi voblejzala ve Vodičkovce kolo. Nejsi to náhodou ty ?

        0 0
    • pz-km  

      jeste sem si vzpomel – kdysi davno nekdo pred nadrazim ukradl hromadu kol na jeden zatah a to tak, ze prijel s v3s s ramenem, nalozil dva stojany i se zamcenema kolama a odjel. samozrejme lidi to hned hlasili, ale nez prijela policie, teda tehda vb, tak borci byli davno v trapu. bylo to nekdy pred „revoluci“, tedy vlastne tichym souhlasem strany s legalizaci nakradaneho majetku v ramci budovani komunismu, no a tesno po 89 to nekdo na tom samem nadrazi s velkym uspechem zopakoval…

      0 0
      • Vojtas  

        nechapu jak mohly ujet s vejtraskou, dyt bych to predjel na kole, a ten ramus co to dela, by to museli najit hnedka kdyby chteli, ale pak je otazka jak by ji zastavavili no :)

        0 0
        • kurýr na bajku  

          Já si zas z tý doby nepamatuju žádný cyklostojany, ale to je fuk.

          0 0
          • pz-km  

            nepamatujes? no preci jen uz nejsi nactka, tak bys mel, ikdyz nevim jak je to v praze, pupku to sveta :) – vsechny byly zhruba stejne, takove ram 2×1 metr s metr vysokema jehlanama z kulatiny osmicky po 20 cislech – tyhle stojany jsou porad k videni a pouzivaji se…

            0 0
            • kurýr na bajku  

              fakt nevim, sorry… možná někdo má foto, ale i tak to asi uvidim poprvé

              0 0
            • rock  

              jj, tyhle stojany byly i u nás na lontě, v každé dědině u potravin nebo hospody …

              0 0
        • pz-km  

          ty si s tim asi nejezdil – delaly se dva zakladni typy (armadni klasika a pak pozdeji civilni) ja sem mel moznost ridit civilni korbovku (s5t) a ta dala ±80, navic v te dobe ju honit embeckem zas takova vyhoda v rychlosti nebyla a v3s jezdilo stejne jak avii(renaultu) neurekom, respektive nebyly moc jina auta…

          jinak mala vsuvka – na sraz hummeru nekdy pred 4 rokama prijel jeden manik s vyrazenou v3s a vyjma podelne jizdy po vrstevnici jim to v dalsich disciplinach natrel ac se to nezda, tak i pres slabe motor, nesynchronizovano prevodovku a jine neduhy ma i po 50 letech vyborne podvozek a skvele jizdni vlastnosti v terenu…

          0 0
          • pepek  

            Tak tomu bych aji věřil, na vojně co nedala Tatra, tak V3S v pohodě, akorát pomalu.

            0 0
          • Vojtas  

            hehe, sice sem to neridil(nemam ridicak) ale posledni mesic sem s tim byl skoro kazdej den, s vrtnou soupravou na studne, nebo s ramenem a korbou, nebo se skrini, vsechno army verze, taky sem na tom vymenoval prachovky na predni naprave, takovej nakej filtr na vejfuku, ale nevim jak se to jmenuje, a to byla vejvetsi libovka, jak se dostat k tem sroubum, zarezli byly ze sem jim utrhaval hlavy a pak se pokousel zbytek nejak vymlatit z diry, to byla pracicka. A o tom ze to je dobry auto do terenu sem se presvedcil kdyz sme delali misto v lese kde sme meli vrtat, naky popadany stromy proto neni zadna prekazka,akorat espezetka to nejak nerozchodila ;). A ze by to jelo nejak rychle se rict neda, este kdyz sme za tim furt tahali kompresor velkej jak obytnej prives, to byl pak ale spis problem to zastavit. Tot moje letosni brigadicka :)

            PS: vsechny prachy pudou do kola ;)

            0 0
    • sportovni_biker  

      Abych nedělal nové vlákno, tak to zapletu sem – mrkněte se na tuhle stránku a třeba ho někdo poznáte…

      www.zlodejkol.wz.cz/

      0 0
      • TheIF  

        Canyon – stím bude v ČR nenápadnej :-) ale asi ho stejně rozeberou…

        0 0
      • Pavlis  

        Otevrena vrata na dvorek a kolo k nicemu neprivazane? Tady si muze dekovat hlavne majitel kola…

        0 0
        • Vrci  

          Navíc tohle je na samém konci Budějovic, kde neni téměř žádný pohyb chodců. Kdysi jsem pracoval na této ulici trochu víc k centru. Zamknul jsem si kolo podobným způsobem (zacvakovacím zámkem) a až když jsem chtěl odjet domu, tak jsem zjistil, že jsem klíče nechal doma. Favorita jsem táhnul až na druhou stranu města. Minula mě i dvě policejní auta, jediné reakce jsem se dočkal u skupinky ožralů před hospodou U Koníčka, kteří na sebe hulákali: „Hele vole, takhle se kradou kola“

          0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.