• Splinter

    Čau lidi, jen pro ty co se chystají na 100vku, bacha na sjezd dolů k Jelenici u Hostěnic,vzala to tam seredne voda. Dneska sem tam hodil nepěknou tlamu. Kolo ok, clověk no kdybych neměl helmu tak mám díru velikosti ořechu v hlavě..

    Fakt tam dávejte bacha…

    0 0
    • mastihuba  

      eště jezdíš na těch slickách? :)) Přilba vydržela?

      0 0
      • Splinter  

        Jo helma drží,je trochu promáčklá, ale rana jak prase… Mám něco s rukou. Jinak ok. Jasně furt na Wormech,ale tam je to teď vymletý, navíc v zatáčce a prostě tě to tam vynese aji když nechceš..:(

        0 0
        • lubos  

          co pouzit i nejake pneumatiky ?

          0 0
          • Splinter  

            Wormy sou dobrý gumy, ale to jak to tam vypadá je hrůza. Holt nepřizpůsobení se stavu „vozovky“..

            0 0
            • fousac  

              wormy sou dobry.. na asfalt..

              0 0
              • Splinter  

                :o))

                0 0
              • McBlacky  

                tak tak, v Terénu je to s nima samovražda…

                0 0
                • marapara  

                  Na suchu se to na wormech dá, ale jen po hezkých lesních cestách, žádné kamení atd.

                  0 0
                  • Splinter  

                    No ja sem na Wormech jel už všechno třeba na Boubín a dolů a vždycky v poho, celkem tak 5tkm. Ale za tohle fakt nemohly. Tam bych hodil tlamu aji s gumama od traktoru…

                    0 0
                    • kajulka2  

                      to bych chtěl vidět jak by ty gumy od traktoru prošly vidlicí:-)

                      0 0
                    • RomanH  

                      Ted jsi me tak navnadil, ze se tam snad pristi tyden pojededu podivat :)

                      0 0
                      • Splinter  

                        Na Boubín?:o)

                        0 0
                      • mastihuba  

                        Tebe by to tam nebavilo, ty přece široký upravený lesní cesty nemusíš. :))) Řekl bych že žlutá od Ochoze do Bílovic je horší.

                        0 0
                        • RomanH  

                          Znam :) Zatim pro me nejhorsi v okoli je krizova cesta u Vev. Bitysky – je to cim dal rozbitejsi – krome velkych ostrych skalek i cim dal vice volnych sutru. Vzdycky vymeknu a radeji to sebehnu.

                          0 0
                          • mastihuba  

                            ještě že podobný cesty skoro nejezdím. Já padám i na asfaltu.

                            0 0
                          • pepek  

                            To sem si zvedl sebevědomí, já to jezdím vždycky, je to moje oblíbená trasa. Paradoxně se to jede lépe po těch velkých šutrech, které se nehýbou a drží adhezi. (Mám 46 let a dvě děti :-)

                            0 0
                            • RomanH  

                              Aby jsi to sebevedomi nemel az tak vysoke, tak o sobe prohlasuji, ze jsem spatny sjezdar :o)

                              Ad Babi Lom – znam, to davam bez problemu.

                              0 0
                        • slou  

                          Sic neznam misto na ty meridě, ale žlutá do Bílovic je docela dobrej odvaz :) tam mě to docela rozpumpuje když to frčím dolů. Naproti tomu ta křížová cesta je na tlamu horší, ale kromě první cesty co jsem tama jel tak to jezdím dolů vždy. No a dole je to skoro stejnej pocit jak když jsem skočil poprvé s padákem ;)

                          0 0
                          • Splinter  

                            Já sem skočil bez pedáku:)

                            0 0
                            • slou  

                              De vo to z jaké výšky :) tak do těch 3m to de, ale pak hmmmm?

                              0 0
                          • pepek  

                            Dobrý je taky Babí lom do Podlesí a teď nově jsem objevil sjezd z Nového Hradu, ale ne po červené značce, ale jede se dozadu, kolem starýho hradu a pak přímo dolů. Dole to křižuje tu červenou a končí dole na rozcestí u mostu. (Koupil jsem si kvůli tomu i větší kotouč, poprvé mě to tam se 160 kotoučem nějak zvadlo:-)

                            0 0
            • fousek  

              No ja sem chvily vozil wormy a rikal sem si ze to docela klouze, no pak sem koupil naky misaky a ty oproti tem wormum drzely jak prilepeny, teda ted uz nedrzej, ale u platna mi to nepride tak divny jako u gumy

              0 0
    • Máca  

      Jo, jo je to tam obráceně klopený a člověk má dost co dělat aby neskončil na „mantinelu“ se stromklama. Kdo to nezná bude se divit. A jestli tam bude blato, tak to bude bobová dráha.

      0 0
    • pepek  

      Prosím, můžeš to přesněji popsat, kde to je ? Rád bych se tam jel podívat :-) dík

      0 0
      • Splinter  

        Pokud pojedeš od Hádku směrem na Říčky a cestou odbočíš na meridu doprava, vyšlapeš po ní navrch k lavičce (místní termín – prostě lavka se stolkem na kopcu) a pojedeš pořád dál po meridě dojedeš po celkem široké cestě až k takovýmu houští a vodtam dolů sem to tak 20m před koncem toho sjezdu položil..

        0 0
        • Splinter  

          Tady máš mapku :o) http://www.mmb.euweb.cz/mapa/mapa.jpg

          0 0
          • pepek  

            Dík, skusím si taky rozbít hubu :-)

            0 0
            • Splinter  

              Pokud se nezabrzdíš nazačátku, tak se pak nemusíš ani snažit:o)

              0 0
              • pepek  

                Dík za radu, bylo to tam fakt docela záludný. Přesně jak říkáš: nezabrzdit na začátku, tak by byly problémy. To bych chtěl vědět, jestli to tam někdo vyžral při závodě.

                0 0
                • Splinter  

                  Nevím jestli při závodě, ale já sem to tam vyžral pořádně :o)) Ještě včera sem neudržel sklinku v ruce… Ale ve středu vyrážím…

                  0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.