• RomanP

    Hlídáte někdo v souvislosti s kolem a nebo jiným sportem kolik bílkovin, sachrů a tuku za den sníte? Nebo resp. snažíte se dodržet nějakou cílovou denní hladinu? Ptám se proto, co Vám v tom pomáhá, nějaký program, nebo databáze, či si to jenom opisujete a sčítáte? Ostatním se omlouvám za částečný Offtopic…

    0 0
    • chupas  

      hehe, offtopic dotaz. moc se mi libi tvuj drzak na kolo. To je rucni vyroba? a jak pracny to je tam hodit a „nevysypat“ vsechno co je na policce?

      0 0
      • RomanP  

        nevadí :-) Je to koupený tuším v Baumaxu, akorát na konci jsem to víc přihnul, aby to kolo nespadlo. Potáhl izolační pěnovou trubkou na vodovodní potrubí, no a je to. Dává se to tam pohodově, i když se to z fotky nezdá, nad kolem je ještě docela dost místa. Vypěstoval jsem takovej grif, kdy to kolo čapnu za vidli a sedlovou trubku nad převodníkama a šoupu to tam třeba po slepu…

        0 0
    • jecnak  

      Zeru co se do me vejde a stejne to nestaci…

      0 0
    • Daf  

      Ja jim na co mam chut. Ale jsou jidla ktery pred zavody, ale i treninkem nejim protoze to proste na ne nejede.

      0 0
    • Andrzej  

      moje telo si samo hlida, abych toho snedl dost… takze kazdy den snim spoustu tuku, cukru i bilkovin

      0 0
    • lubos  

      ja tedy ne.

      0 0
    • orca  

      Jím fšechno a nic nehlídám a nepočítám , mně kolo neživí tak to neřeším :-)
      To snad fšichni hobíci né ??

      0 0
    • Lance  

      ?cim vic tim lip a vzhledem k Tomu,ze zeru i o pulnoci,tak asi nema smysl neco scitat ne?

      0 0
      • RomanP  

        to se nevylučuje, já jím naposledy v deset večer a hodnoty za celej den znám :-)

        0 0
    • RomanP  

      No nic…nikdo z Vás to nepočítá, takže se zádný novince nepřiučím a budu to dělat po staru …Díky

      0 0
      • Žofka1  

        V milém excelovém deníčku mám podle tepové frekvence a hodin řádový odhad spotřeby energie. A tomu se pak snažím přizpůsobit dodatečný příjem sacharidů, pokud se chci do druhého dne zotavit. Tedy tak, abych neměl těch sacharidů málo. Víc jich bejt může, ty se kdyžtak uložej v tučné podobě. Poměr spotřeby sacharidy/tuky neodhaduju, opatrně spíš předpokládám víc těch sacharidů. Jestli je to k něčemu takhle dobrý? No, jinak bych asi vůbec odhad neměl, hlavně ta celková doba je důležitá. Ale i třeba hodina ráno může bejt 100g sacharidů nad běžnou snídani, což neni tak málo. Ale je pravda, že v padesáti už to s regenerací mam horší a musim na to dávat větší pozor. :')

        0 0
      • Al_Bunda  

        Mam tabulky v exelu s jidelnicky. Jestli se o zivotospravu zajimas doopravdy hodne toho najdes tady: www.f-sport.cz je to opradu zajimava stranka. Pokud se chces podivat na moje jidelnicky napis najdu a poslu ti je.

        0 0
        • RomanP  

          f-sport čtu, díky. Určitě mi to pošli na mail a připiš prosím, váhu a výšku a kam co se týký váhy směřuješ.

          0 0
      • orca  

        jestli to bereš takhle vědecky tak jukni na www.kpo.cz a nebo kup knížku o tréninku Lanceho a tam jsou jídelníčky . Ale stejně si myslím že ta strava se projeví až od určité výkonosti zatím je to jen o ježdění na kole :-)

        0 0
    • bikerGT  

      http://www.flora.cz/eden_kalk.php

      Neco jako internetova kalkucka. Zalozka vlevo – E-Kalkulacka. Zaregistrujes se (bezplatne) a je to…Celkem zajimava stranka.

      0 0
      • RomanP  

        Tohle přesně používám a právě jsem chtěl vědět, jaké jsou i jiné možnosti. flora je supr, ale není tam dost jídel.

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.